Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
11. júl 2009

joj mne pc zas nejde ako maa a som tu na jankovom ale uz ma vyhana 😠 tak este neskor nakuknem 😉

zuzadlo
11. júl 2009

ok, tak pa emily,ale este pridi,jankovi daj eurace,nech ide do krcmy 😀 😀 😀 ,ved uz ma na to vek 😀 😀 😀

emily333
11. júl 2009

on je teraz spoŕonlivy ide 17.. do ciech ku krsnemu tak si odklada aj ked ni na dlho 😀

zuzadlo
11. júl 2009

inak emily s tym vyhodenym masom si mozme ruky podat,sice som nevyhodila maso,ale zato som z 8 poschodia vyhodila mm veci na oblecenie,nechcel si upratovat po sebe a povedala som mu , ze nie som jeho sluzka 😀 😀 😀 a este raz sa to stane,tak to poleti vom oknom,aj letelo 😀

zuzadlo
11. júl 2009

odvtedy si veci pekne uklada 😀 😀 😀 😀

aadula
11. júl 2009

baby nám sa pokazilo auto..ja som už zúfalá a to sme chceli do Štúrova v stredu ísť..teraz tie prašule môžeme na auto dať 😠

ja som rada, že nielen ja som taká emocionálno impulzívna..síce oknom ešte nič neletelo, ale ...ale 😀 😀 😀

hasleerka
11. júl 2009

adula smola, som veru čítala na FB ...

aadula
11. júl 2009

hašli, dosť ma to vzalo...som si aj poplakala..aspoň sa mi uľavilo...nejak sa na nás lepí smola..jeden večer sa tu radujem a ďalší smútim

lilu18
11. júl 2009

aadulka// ☹ to vie riadne nahnevat//uy som isla poyiciavat lapanu od polisov abz som vam s nou mavala a yastavovala na kavco

idem pocitat co ste popisali

zuzadlo
11. júl 2009

adulik, to mi je luto,ale snad to nebude take zle, drzim palceky

hasleerka
11. júl 2009

adula to ste chceli ísť len na jeden den

zuzadlo
11. júl 2009

lilu,uz mas stiahnuty skype?

zuzadlo
11. júl 2009

ak nie,tak tu mas link
http://www.stahuj.centrum.cz/komunikace/telefon...[hledano]=skype&g[oz]=4.1.0.136

zuzadlo
11. júl 2009

je to najnovsia verzia ,dnes som si ju aktualizovala 😉

renka9
autor
11. júl 2009

ahojte konice, ste tu? 😉

zajtra ma cica narodky, a ona tu nebude 😒

zuzadlo
11. júl 2009

tak si pripijeme zajtra na nu 🙂 ,ahoj reni

uz budem konikovatz len chvilku, lebo mm, tu stepuje, ze sem chce ist a mne sa uz nechce zapinat notas

zuzadlo
11. júl 2009

tak zelam dobru dobru nocku,pa 🙂

cica13
11. júl 2009

cafte pukanky, tak som si vas precitala...
My sme grilovali, popijali...

Reni neboj, mrknem aj zajtra na vas a aj vam ulejem...🙂

Aduli, aj to kazenie aut je asi chytlave, nechytili ste to od nas?

Hasli, dnes sme obedovali v Povazskej...🙂

hasleerka
11. júl 2009

no cica ma neštvi a to si nemohla prezvoniť ... ved by som dobehla kuk ... kde ste boli?

renka9
autor
11. júl 2009

jaj cica, ty si v Namestove? nejako mam v tom chaos, ja ze si isla do Chorvatska 😝

cica13
11. júl 2009

hasli, my sme stali hned na zaciatku v restike pri tej pumpe, tam to mas daleko a neboli sme sami, este aj sesterka s muzom a dcerou tam boli s nami.

Reni ja som v Lubochni, k Iwuske do Namestova idem v pondelok a do Chorvatska ideme v auguste...teraz isla Bodecka do Croatie...🙂

renka9
autor
11. júl 2009

viem ze bodka isla, ale nejak ste sa tu medzi sebou dohadovali, som myslela ze aj ty 😉
tak krasnu dovcu 🙂

hasleerka
11. júl 2009

cica teraz premýšľam že kde ... to asi na salaši, to ešte nie je priamo v PB

renka9
autor
11. júl 2009

aj my chodime na salas do PB 😉

emily333
12. júl 2009

dobre ranko 😉 Cicuške vsetko najlepsie k narodeninam 😵 ja som vcera zaspala jak babetko.

andreah70
12. júl 2009

dobré ránko kočenky 🙂
prišla som vás len pozrieť a idem ďalej makať.........už mám toho plné zuby. 😠 .........nechcela by som pracovať ako maliar-natierač 😀
Cica, všetko najlepšie k narodeninám, pevné zdravie a veľa šťastia, uži si prvú dovču 🙂 😉

aadula
12. júl 2009

dobré ránko, ďakujem baby za povzdubedie, ešte neviem ako dopadneme s autom..., ale ma to riadne štve stále..no čo už

ciculík všetko najlepšieeeee ti želááám 😵 😵 😵veľa zdravíčka a radosti z detí a dobre to dnes osláv 😉

lilu, my nechodíme cez vás do Štúrova 😉 My chodíme na Želiezovce a tak ...

andrejka vydržať a budete kráásni, voňaví 🙂

cica13
12. júl 2009

babulky, dakujem vam velmi pekne, vecer si strngneme.

Vonku je krasne, ideme teraz trosku von a po obede chceme ist na Donovaly do Habakuky, urobili to ako rozpravkovu dedinku, mal by tam byt aj nejaky program.

Papa zatial a peknu slnieckovu nedelu!

lilu18
12. júl 2009

ahojkz/varim a idem kuk co je u vas noveho 🙂

lilu18
12. júl 2009

ihaa som nieco prehliadla//cicus oslavuje