Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
12. aug 2009

ďakujem za susedku Evičku...v podstate by patria k nám 😉

emily, určite sa už aj na teba niečo nalepí..., ale viem si predstaviť ☹ , aj ja som čakala a čakala...a potom keď som nečakala, tak zrazu som zistila, že som v tom 😀

zuzadlo
12. aug 2009

ahojte hviezdy 🙂

zuzadlo
12. aug 2009

bola som dnes na kardiologii,lebo som mala to busenie a odpadla som a moja neterka mi davala masaz srdca ☹ ,bolo mi jej velmi luto ,lebo plakala,tak som sa rozhodla ze tam idem,doktor sa ma pytal na milion veci,povedal,ze sa mam setrit a mam prehodnotit svoje priority,lebo zdravie mam len jedno a ziadne peniaze to nenahradia,chcel mi predpisat lieky ,ale povedal, ze mi to moc nedoporucuje,pretoze som este velmi mlada a to by som uz musela brat uz do konca zivota,tak z toho upustil,ale povedal mi aj to,ze este raz ked odpadnem z toho busenia,tak ma okamzite objednava na dalsiu operaciu,uz ma chcel objednat teraz,ale este povedal, ze pocka do kontroly,ako sa budem citit,povedala som mu,ze koncim s brigadou v septembri a ze uberiem,tak so mnou suhlasil

aadula
12. aug 2009

zuzi ahoj, ty prosím ťa čo plašíš neterku 🙂 lekár má pravdu, keď máš problémy nesmieš sa naháňať...dávaj na seba pozor, ale sa divým, že ti nedal lieky.. 😕 však kopec mladých ľudí berie lieky celý život

cica13
12. aug 2009

Halo...uz som tu 😀

zuzadlo
12. aug 2009

ajojte,aduli,ja viem,ale ja mam aj velmi nizky tlak a uz by mi musel kombinovat a to mi nedoporucoval,a vies,je p[otreba peniazkov tak makam,ale cakam uz 5 september,vtedy koncim,konecne,naozaj mam dost,ja viem, ze som prepracovana,naozaj to citim,ale uz to vydrzim 😉

ajoj cicus,kedy bude pizza? viem, ze ides na dovolenku,tak sa ozvi,ak budes moct ist 🙂

aadula
12. aug 2009

zuzi, šetri sa 😉

ja som musela večer objednať pizzu, lebo dnes mi bolo nejak divne, som poobede ležala a medzi tým s tým kečupom som sa hrala a tak som nevarila, niečo sa od včera dojedlo a Paťka bola večer hladná, tak som bola šikovná a objednala som jej pizzu 😀

zuzadlo
12. aug 2009

nam nosi pizzu obcas nas ocinko 🙂 ,ale nemoz 🙂 stale,ked robi kuchara,ale uz som slubila , ze sa budem setrit,naozaj cakam, ten september,ked skoncim a bu8dem mat pokoj,ved budem mat aj pekne zvyseny plat,co som si vybavila,tak uz brigadu potrebovat nebudem

cica13
12. aug 2009

Zuzi...preboha spomal tempo.....nic nie je dolezitejsie ako zdravie!!!!!
Pizzu ti mozem slubit az po dovolenke, pred to nestiham 😅

zuzadlo
12. aug 2009

cica neboj,na pizzu pojdeme,a budem rada,ze sa stretneme 🙂

a slubila som aj dokimu, ze pribrzdim,naozaj mi to nestoji za to,vies moja neter ma nasla a bola som doma len s lenkou a neter mi povedala,ze lenka mala slzy v ociach,ked prisla domov a povedala,ze mamu boli srdce a ked som sa prebrala po masazi srdca,tak sa mi lenka hodila okolo krku a pytala sa ma,ci ma uz nebude nikdy boliet,strasne mi to prislo luto a dost som si potichu poplakala ☹ ,preto som dnes isla na kardiol.

emily333
12. aug 2009

zuzi cicus ma pravdu zdravie je nadovsetko,tak mm uz haji janka som vyhnala do sprsky a uz konikujem 😵

zuzadlo
12. aug 2009

ajoj emily,ma sves,kazdu chvilku mas nove foto 🙂

a slubujem,ze sa polepsim

emily333
12. aug 2009

no sak maju byt vzdy aktualne 😀 😀

zuzadlo
12. aug 2009

no to mjas pravdu emily,ale ja mam asi aktualnu olen tu jednu 😀 ,som stale krasna a mudra a mlada 😀

zuzadlo
12. aug 2009

tak sa s vami lucim ,prisiel mm,ak budem zajtra moct,tak sa ohlasim 😉 dobru nocku

emily333
12. aug 2009

zuzi dobruuu 😔 cakame ta zajtra

bodka13
12. aug 2009

😕 dobrý večer

hasleerka
12. aug 2009

zuzi to čo mi robíš za stresy, doobeda s tebou ešte volám a teraz tu čítam že si odpadla ... sa neopováž aby sa ti čosi stalo, ako baby píšu, brzdi

emily a čo prštek už je OK 🙂

cica13
12. aug 2009

Dobry Bodecka, dobry..... 😀 😀 😀 😀 😀

andreah70
12. aug 2009

dobrý večer
zuzi nepreháňaj to s robotou a šetri sa zdravie máš len jedno a dve detičky čo ťa potrebujú 🙂

hasleerka
12. aug 2009

aká som hrozná ani som nepozdravila a vy všetky tak pekne ... tak ešte raz - pekný večer 🙂

andreah70
12. aug 2009

no babenky akurát sa mi vrátil mm a tušim predčasne oslavoval zajtrajšie meniny 😠 akosi divno artikuluje 😀

bodka13
12. aug 2009

andy aspoň máte veselo 😀

emily333
12. aug 2009

ma pravdu spravny chlap ma oslavovat den pred menin. na meniny a den po meninach 😀 😀 ak este vladze

hasleerka
12. aug 2009

andy , mužíkovi všetko najlepšie k zajtr. meninám ... no ja tiež teraz dáko horšie vyprávam, som dala dva veľké poháre šampusu ... ešteže sa tu schovávam za písmenká 😀

bodka13
12. aug 2009

😀 😀 😀 hasler a nám si neponúkla 😢 😀 😀
ako je Miške

andreah70
12. aug 2009

emily no my sme oslavovali predčasne so svokrovcami a mm bratom minulú sobotu..........túto sobotu budeme s mojimi rodičmi, so segrou a bráchom..............a teda keď hovoríš deň pred, na meniny a den po meninách mi to vychádza že bude skoro celý týždeň pod parou 😀 😀
gratulácie odovzdám zajtra už počujem chrápanie zo spálne 😠 😀

hasleerka
12. aug 2009

bodka aj by som ponúkla, ale nemám ja ... to som bola u susedy, aj dieťa som tam nechala spať aký veget /to má Zuzka tú kámošku, občas ju spomínam a mamy sme si padli tiež po chuti/

Miška vyzerá že dobre, dík za opýtanie, teploty nemáme, len je dáka vyhádzaná, som myslela či aj nie kiahne, ale dokyna povedala že sú to štípance a vyrážky, tak sa mastíme fenistilo

a ako pokračuješ v malovaní?

bodka13
12. aug 2009

ale veď meniny má iba raz za rok 😀 😀 😀

emily333
12. aug 2009

andy ja to mam podobne 😀