Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
12. aug 2009

to je dobre mať kamošku v susedstve 😉 ...to je dobre že je Miške lepšie 🙂
a malujeme a vŕtame a zháňame 😀 😀 😀 ...vymysleli sme že za válendy si dáme odrezať sololit a tan uchytíme na hmoždinky o stenu 🙂 ...ale tú farbu čo potrebujeme nemajú 😠 tovar bude možno o mesiac 😠

emily333
12. aug 2009

babenky to je uz zas v mode davat nieco na stenu pri posteli?

bodka13
12. aug 2009

neviem či je to móda 😀 😀 😀 ale u nás nevyhnutnosť...krpci sa ošuchujú ,vyvaľujú a potom je stena ako šmudla ušmudlaná 😠 😀 😀 😀

hasleerka
12. aug 2009

no práve emily, ani nie tak moda ako potreba ... no mne zatial poslúžia tie matrace čo mám ... lebo Miška má sadrokartonovú stenu a do toho sa bojím vrtať ... ja ešte rozmýšlam že jej ušijem takú závesnú taštičku na niake odkladanie

emily333
12. aug 2009

mne na odkladanie by trebalo aspon jednu volu izbu ☹moja mamina si posiela baliky domou a uz ich ani nemam kde davat.este ze navsteva sedi bud v kuchyni abo v prechodnej izbe ,len neviem kam dame veci ked ich roozbalime 😅

hasleerka
12. aug 2009

jáj emily to zase niake veľké odkladanie nebude, možno tak knižka, bábika či vreckovka ... a povalu nemáš?

emily333
12. aug 2009

mam ale tam je vsetko co sa zide 😀 ta že bordel 😠 ja by som to chcela prerobit ale musime cakat na maminu aby nam to schvalila a uvolnila ucet 😀

bodka13
12. aug 2009

alebo do pivnice 😕
hasler...aj adulka má pri posteli také látkové na latke zavesené(na pútkach)-dá sa to aj prať a možno by si si to nejako podobne vedela ušiť aj s vreckami na odkladanie 😒

emily333
12. aug 2009

idem haji pa pa a dobruu 😔

netmona
12. aug 2009

jaj emily,,,,čím väčši dom tým viac čarahoch 🙂

netmona
12. aug 2009

tak dobru

hasleerka
12. aug 2009

emily účet je dôležitý 😀 ... bodka, Zuzke som už niečo podobné ušila, má to zavesné na posch.posteli, ale to neslúži ako ochrana ... musím napísať adulke, nech odfotí aký ma ona nápad

hasleerka
12. aug 2009

emily dobrú nôcku ... ja už tiež odchádzam haji haji

netmona
12. aug 2009

no ja ešte par týždnof 🙂 a bude režim pracovný,,už sa teším,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,už tu nebudem vysedavať,,a čučať telku pravidelne do 1nej v noci

netmona
12. aug 2009

hasli zajtra čo robíš,,? asi ideme cez Povžskú 😉

hasleerka
12. aug 2009

netmona som doma, treba konečne povysávať a poumývať ... kedy ideš, kuknem na balkon a kývam ti 🙂

netmona
12. aug 2009

neviem presne ,,kedy vyrazíme,,,ale kývať môžem 😵 ak je byt po trase čo ideme

bodka13
12. aug 2009

dobrú noc dievčence
..ráno vstávam ,idem na 8 ujovi kaderníkovi...možno budem krajšia 😀 😀 😀

hasleerka
12. aug 2009

bodka krásne sa vyspi do ružova, a nový účes k tomu, no neviem 🙂 ... určite pôjdete po našej ceste, no vlastne záleží kam idete ... ale neuvidím ťa z balkona, to by som musela ísť k tomu zábradliu ako som baby fotila

netmona
12. aug 2009

jaj,,no my z dialnice a smer žilina,,,

hasleerka
12. aug 2009

tak pôjdeš okolo výškovej budovy a okolo kostola ... a kam sa chystáte?

hasleerka
12. aug 2009

tak ja odchádzam, čauko

netmona
12. aug 2009

idem k našim dom. trochu ich pozrieť,,,no mohli by sme sa pozdraviť na pár min. dakde pri ceste,,áno viškova a zábradlie oproti zástavka . tam je aj semaf. križovatka

netmona
12. aug 2009

dobrú

emily333
13. aug 2009

dobre ranko pukanky 😉 janko isiel brigadovat mm v praci a ja rozmyslam co z načatym dnom 😵

tatolu
13. aug 2009

Jéj Emily má nové foto 😉
Ináč všetkým dobré ránko. Dnes sa nám podarilo všetkým vstať o 8.00 😵

jalao
13. aug 2009

ahojte, tu leje jak z krhly...to sa mi tiez zle vstavalo. ja o pol 7. 😒

tatolu
13. aug 2009

My sme mali krásne slnečno, ale teraz sa zatiahlo. No hádam nespŕchne 😉

emily333
13. aug 2009

aj u nas este svieti slniecko tak dufam ze tak ostane 😉 andy tvojmu drahemu vsetko naj k meninkam 😵

andreah70
13. aug 2009

ahojte, tak ja už mám kopec roboty za sebou..........zavarila som ríbezľov džem...........nakúpila v kauflande a zaviezla Niku na tréning...........teraz sa môžem pustiť do dokladou a urobiť aj niečo za čo som platená 😀 😀

jalao u nás tiež prší 😖

emily Janko ako šikovný, kde chodí brigádovať? Aj Nika chcela chodiť k otcovi do baru, ale ešte nemá 15 a otec tam máva často kontroly, takže až za rok.