Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
13. aug 2009

emily ďakujem aj za neho.........dnes ako vstal tak sa len tak nesmelo na mňa pozeral, že či budem vrčať za ten včerajšok.........nevrčala som ........zagratulovala som mu 😀

tatolu
13. aug 2009

Andreah zagratuluj mu aj za mňa 😉

hasleerka
13. aug 2009

pekné ránko ... jalao aj u teba prší aj u mňa 😀 😀 😀 ... kde dávaš malú do škôlky???

robím si kávičku, dá si niekto

andreah70
13. aug 2009

tatotu vybavím 😀
hasli diký, ale jednu som práve dopila 🙂

jalao
13. aug 2009

ahoj Haslerka, tesi ma! 😀 my davame uz nase tretie skolkarca na Hliny, tam uz to pozname poslepiacky 😀 😀 Sak aj oni nas... Vonku prsi a prsi, to je deprimujuce. Ked som bola na MD, hrozne ma to uspavalo, ked len prsalo a nedalo sa ist von s deckom. Teraz ma to stve nie kvoli mne, ale ze musia byt zavreti doma a to nevedie ku nicomu dobremu... 😒 A diky, kavu uz nepijem par mesiacov 😵

emily333
13. aug 2009

andy janko kosi pre obecny urad

jalao
13. aug 2009

emily, pracovity chlapec, to sa ceni. nas musi chodit makat s MM na stavbu, ale to chudak zaplatene nema 😔 , vzdy na to povie, ze sak on ten dom nechcel 😀 😀 😀 Ale nie, chodi, chodi a aj pomaha.

tatolu
13. aug 2009

No teda ja si tú kávu dám, ako neprišla neskoro 😉 😔

emily333
13. aug 2009

kto by nebol za tie prachy 100eur dostane za kazde kolo kosenia 😵

emily333
13. aug 2009

aj ja by som si dala len aby som si predlzila cas nechce sa mi ist do mesta ☹ idem sa objednat na rehabilitaciu z prstom a j na postu zajst a taaak sa mi nechce

tatolu
13. aug 2009

Emily a to ako často kosí?
Mohol by aj každý deň 😉

jalao
13. aug 2009

emily, 100 euro? to by aj moj rad takto kosil 😲

emily333
13. aug 2009

kosil tyzden v juli a teraz v auguste a mozno aj v septembry a kezdy mesiac vyplata 😵

cica13
13. aug 2009

Dobre ranko...u nas neprsi, ale je riadne pod mrakom, tak neviem, neviem.... ☹ ☹

Emily...ja by som za tie eurace aj kazdy den chodila robit kolecko kosenia... 😀 😀 😀

Tatolu...super, ze decka tak dlho spali, asi tym pocasim, aj u nas sa spalo do 8.15 😵

hasleerka
13. aug 2009

no emily, no to je super zárobok ... som bola chvíľu mimi, bo sa Miška díva na rozprávky, tak kávička chytro urobená, dostala som aj kúsok torty od susedy, tak každej kúsok nadelím

emily a prst ešte bolí ...

idem si umyť hlavu a robiť palacinky

tatolu
13. aug 2009

Hasli, však aj mne treba tie vlasiská umyť 😕 😉
Idem od toho PC, lebo sa tu zas zasedím 😀

hasleerka
13. aug 2009

tatolu šup do kúpelne nech sme krásne ... aj bodka išla dnes ku kaderníčke, tak nech nie sme horšie

cica ahoj ...

aj my sme dnes pospali dlhšie ked prší

jalao
13. aug 2009

Hasli, 9.58 som sa ti ossobne prihovorila a ty torty krajas pritom 😀 😀 😀

cica13
13. aug 2009

Hasli...ahoooj, aj ja si prosim kavicku a torticku 😀 😀 😀

hasleerka
13. aug 2009

cica síce neskoro, ale nachystané papaj

jalao a ty aj na hlinách bývaš?.. no a kto nechcel kávu nemá ani tortu 😀 😀 😀 tá sa podáva "pouze ke káve" 😀

jalao
13. aug 2009

ano, byvame tam, aj skolu, aj skolku 🙂 A sme tam spokojni. Ja mam dned v robote na obed rybie file, tak sa na to od rana uz tesim!!! 😀 😀 uz mi teraz skrka v bruchu! A ty davas malu kam do skoly, na stvorku? a malu mensiu tiez do skolecky uz?

tatolu
13. aug 2009

No hlava umytá, steny povysávané (teda aspon polovice domu 😒 ).
No deti som dnes zatvorila do jednej izby spolu so mnou, nech si súsia náisť aj inú zábavku ako kuchynskú linku 😉 , zatiaľ sa teda hrajú... Uf, ako dobre, že nemusím sále tie lyžice, vidličky, nože a varechy furt upratovať 😅

jalao
13. aug 2009

tatolu, toto som si aj ja prezila, tieto hry v kuchynskej linke...ale stale lepsie, ako keby len tak z nudy vrestali, aj to bolo. 😖 Dobra hra su este koliky na pradlo 🙂 🙂

slonisko
13. aug 2009

ahojte ako sa mate? u nas vykuka slniečko 🙂

jalao
13. aug 2009

ahoj slonisko, u nas konecne tiez! a kde je to u vas? 🙂

slonisko
13. aug 2009

dievčata vedia 🙂 na severe slovenska

jalao
13. aug 2009

slonka, mne sa ale nechceeee hladat v historii. tak nevadi, PB je tiez SZ slovenska, ale fakt uz prestalo od rana!!!prsat, chudiatka tie deti doma zavrete, na kupku by im bolo teda lepsie!! a tie prazdniny sa uz rutia do ciela, no hruza.

cica13
13. aug 2009

Ahoj Kati....aj u nas uz vykuka slniecko 😀 😀 😀

slonisko
13. aug 2009

no u nas vykukalo ale už zas ide asi pršat 😠

slonisko
13. aug 2009

ahoj cica ako ? už sa chystate?