Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
19. aug 2009

Andy dakujem...budem na vas mysliet a ked sa bude dat..tak sa ozveme... 😵 😵 😵

emily333
19. aug 2009

ahojte ja som bola v meste na mensuie nakupy a zabudla som ist pre jankove botasy z reklmacky, asi este vecer zbehnem ved mi drahy natankoval mozem lietat 😀

netmona
19. aug 2009

ahojte,,,
no emily,,tak to je fajn, lebo ináč na bicykli 🙂

emily333
19. aug 2009

mne to nehrozii 😀

netmona
19. aug 2009

tak to si myslím..ináč to pokladam za týranie žien 🙂

aadula
19. aug 2009

tak som tuuuu, ešte že čítam, že mi ivuš volala lebo moja hviezda mi to zabudla povedať...keď som sa jej na to opýtala..tak, že ahaa ááno, ešte som si to sem na papierik poznačila 😀

lilu si ma odhalila..v noci som nespala a tak som doobeda ledva fungovala, musela som si zdriemnuť...

ciculiiiii no čo..poprosím šéfa, že hodinku zdriemnem a potom nadrobím 😀 😀 😀 už iste finišuješ...aj som ti chcela cink...ale nebudem rušiť a ivku pozdravujem .... asi už bude za hranicami, tak jej volať nebudem, ale škoda, že som spala...lebo Dudince sú kúsok..možno by sa boli tu zastavili ☹

emily333
19. aug 2009

ta ty si herecka chces navsetvu a ides haji 😀 ako sa vravi len pridte pridte ja pustim psov 😀 😀

aadula
19. aug 2009

emily, ja som nevedela že pôjdu okolo 😉 keby som tušíla...tak sa aspoň nachystám 😀

emily333
19. aug 2009

ta to je kamoska nepovedala ☹

hasleerka
19. aug 2009

ahojte žienky ... emily ja to poznám tak že : prídi, nazvoníš sa 😀 😀 😀

lilu ty dávaš Vivke ešte umelé mlieko?.. u nás tiež je veľká spotreba, Zuzka vyhrala aj druhé miesto v zbere kartonov (ale trochu nám aj pomáhali)

emily333
19. aug 2009

ja som konecne uz pozberala fazulu v zahrade ked som ju sadila ma nenapadlo ze aj zberat urodu treba by som nasadila menej a este to aj cstit treba ☹

hasleerka
19. aug 2009

akú máš zelenú fazulku či normálnu ... ja som akurát dala mäsko do pácku, zajtra upečiem

emily333
19. aug 2009

hej taka farebna malinka 😉

aadula
19. aug 2009

emily, ale budú zásoby na zimu 🙂

u nás je stále teplo, potrebujem do DM-ky malému čaj ísť kúpiť, ale v tomto teple sa mi tak nechce... škodal, že sú obchody otvorené tak krátko..aj keď chápem aj tie predavačky

emily333
19. aug 2009

my ideme vecer na zmrzlinu janko si sklada z dvoch byciklov jeden tak dufam ze sa mu to podarii aj ked nechapem odkedy po kom je taky zrucny a uz mi tu krici ze sa mu aj nieco zvysilo 😀

hasleerka
19. aug 2009

emily to je najlepšie ked zvýši, možno aj tri bickáče zrobí 😀 ...

adulka my sme tiež ešte doma, sa mi nikam nechcem, tiež tu je teplo ... ešte periem aj babám cvičky, hlavne Miške ked bude chodiť so mnou na aerobic 🙂

aadula
19. aug 2009

hašli, ja tiež musím Paťkynu tašku ešte oprať... ona by najradšej novú prijala..ale tak vlani sme kúpili vyše tisíc sk tašku, tak jej ešte aspoň rok musí vydržať

aadula
19. aug 2009

emily, neboj on je iste šikulka a dobre to poskladal 😉

emily333
19. aug 2009

dnes ma zuzikina lenka 6 rockou ta vsetko najlepsie prajeme 😵

hasleerka
19. aug 2009

no emily dobre že si pripomenula : Lenka všetko najlepšie, nech máš v žiackej samé včeličky

adula my sme už tašku vyprali, vyzerá ako nová ... ja dúfam že aspoň 4roky vydrží, aj ked Zuzka vy veru tiež novú chcela ... u nás dala min.rok babka na ňu tisícku a ja som doložila tristo

hasleerka
19. aug 2009

no baby ma už nahánajú aby sme išli von a mne sa taaaaaaaak nechce

emily333
19. aug 2009

och to tolko tasky stoja? janko ma furt od babky a vydrzia mu na dva rocniky ale uz ma az po strednuu 😀

hasleerka
19. aug 2009

no neviem, možno sa dajú aj lacnejšie, ale našej sa páčila taká princeznovská ... tak my sa ideme von hrať a kočíkovať ... ahojte večer

emily333
19. aug 2009

pa pa dufam ze sa tu vecer dostanem 😉

aadula
19. aug 2009

tak som sa premohla a bola som v tej DM-ke...

nechala som malého behať holou riťkou..nakázala som mu, že pipika má ísť dať cikať na nočník a kým som paradajky do hrnca krájala..tak sa vykadil v strede obyvky..ešte že koberec nemáme 😠 😀 a taký bol spokojný

bodečkaaaa čo robíš v utorok alebo v stredu? 😀

emily333
19. aug 2009

jeej to muselo byt zlateee asi v tej rychlosti nemohol najst nočniček 😉 ja paradajky iba na polky roźrezem hodim do mixera a hotovo, pred chvilkou som bola u babki a uz ma vysankovala na zahradu na slivky ze na dzemik tak este ze som bola z jankom sup sup pol igelitky sme nahadzali a hajde domou 😵

aadula
19. aug 2009

emily, tak to bolo 😀 som sa čudovala, že to nebolo tak cítiť, ako keď to je v plienke 😀 Ja som slivky iba do mrazáku dávala..vôbec sa mi s lekvárom nechce serinkať... som si marhuľového narobila, ten mám najradšej a to mi stačí aj na dva roky 😀

emily333
19. aug 2009

ja som ich uz umyla a zacala polit ze ich pomyxujem ale janko prisel ze mam ist na pc ze dnes som sa narobila dost,a to som aj fazuliu nacistila 😉 zlate to dieta 😵

aadula
19. aug 2009

emily, zlatýý 😵 asi ťa má rád 😉

emily333
19. aug 2009

veru uz je zlaty tak muudro poobede na mna vyletel ze som mu ani neviem kedy struhla ta uz seka dobrotu 😵