Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
21. aug 2009

ďakujéééém za polievkové tipy 😉

keď som bola na MD tak polievka bola každý deň - kvôli deťom,keď aj druhé nezjedli ale polievku museli 😀 😀 😀

...ja kupujem mleté mäsko v kauflande a zatiaľ som spokojná 🙂 ...mám aj mäsový mlynček(ručný)ale nechce sa mi s tým doma babrať 😝

Emily a ako si robila knedlík ?

aadula
21. aug 2009

ja tiež zvyknem buď v lidli, bile či kaufíku kupovať, ale teraz som tu na sídlisku objavila nedávno jeden mäskový obchod a je to čerstvo pomleté ...a cenovo rovnaké ako v obchodoch..tak si kúpim koľko potrebujem a tiež som spokojná 🙂

hasleerka
21. aug 2009

no presne bodka, mne sa nechce doma mlieť ... ale rozmýšľam, že pôjdem do jednoty kúpim mäso a dám si tam pomlieť ... no žeby som aj zajtra fašírečky spravila

emily333
21. aug 2009

bodka moj pokus bol pred 10 rokmi 😀 aj my kupujeme mlete mesko na fasirky

bodka13
21. aug 2009

ja kúpim rovno pomleté a zabalené 😉 ...najlepšie keď je v akcii 😵 0,5kg/35sk 🙂 🙂

hasler ja by som aj pomlela ale ten mastný mlynček 😕 😝 sa mi nechce umývať 😀

hasleerka
21. aug 2009

presne bodka máš moje sympatie, som taká istá, ani nie tak mlieť ako umývať ... lebo melie mm, ale umyť musím ja

andreah70
21. aug 2009

ahojte,
ja tiež kupujem pomleté maso u mesiara, menej už v hypermarketoch.
ja dnes nevarím, prehováram Domka aby sme išli na kúpalisko, ale akosi sa mu nechce, najradšej by bol od rána do večera na PC 😠 či pôjdeme či nie objednám pizzu 😀

hasleerka
21. aug 2009

no tak ma moja mama zrušila, že žiadne mletie v obchode, že budeme mlieť doma ... vraj to mäso nie je umyté ... tak idem teraz kúpiť boček, trochu ho obvarím a večer nech chlap pomelie ..

bodka13
21. aug 2009

andy...ty si najšikovnejšia kuchárka na koni 😀 😀 😀

som myslela že aj my pôjdeme zajtra na kupko ale tato ide zase na nočnú,tak to by bol moc unavený a že vraj hlásia pršať 😕 ...možno skočíme dnes poobede aspoň tu u nás

andreah70
21. aug 2009

keby som mala doma všetkých tak varím tiež, ale sme len s Dominikom a ten by mohol pizzu na raňajky, obed i večeru 😀
náhodou som už dnes varila upiekla som kysnutý slivkový koláč 1/3 už zjedol Dominik na raňajky ale ešte ostalo aj pre vás, kto si prosí 😀

andreah70
21. aug 2009

hasli u nás mi to mäso opláchne, ja si vyberiem vcelku väčšinou pliecko on mi ho pod tečúcou vodou opláchne, dá do mlynčeka a pomleté dáva priamo do sáčku

bodka13
21. aug 2009

no hoď kúsok toho koláčika andy 😀 😀 😀

u nás sú až dolu v meste také menšie mäsiarstva kde to tak robia ,na sídlisku máme iba hypermarkety ☹

hasleerka
21. aug 2009

tak to máte dobrého mäsiara ... ja idem kuk do tej jednoty ako to tam robia ... ahojte zatiaľ

andreah70
21. aug 2009

bodka nech sa páči prosíš si k nemu aj kávičku 😀

bodka13
21. aug 2009

ďakujééém 🙂 ...už som ho aj spráskala 😀 😀 😀 kávičku som dopila a idem niečo robiť
...doprala práčka...a zase tečie 😠 😠 😠

andreah70
21. aug 2009

bodka to je na zlosť a čo ten opravár ju neskúšal keď doopravoval ?

bodka13
21. aug 2009

veď práveže skúšal ☹ ...nikde nebola ani kvapka...aj ja som včera večer oprala záclonu a všetko ok...a dnes vojdem do kúpelne a voda presne tam kde aj pred opravou 😠 ...budem mu musieť zavolať

emily333
21. aug 2009

andy aj ja si prosim kolacik 😉 bodka a pozrela si filter na pracke?

lilu18
21. aug 2009

ahojte 🙂
bodka co sa stalo??ujo opravar sa dival na teba miesto na pracku?? 😕

renka9
autor
21. aug 2009

ahojte 🙂
zajtra hlasia prsat? 😨 , ani nehovorte 😠 , teda nepiste 😀
my sa ideme zajtra kupat do Velkeho Medera. Ideme od nas z roboty, robi to ROH 😉

renka9
autor
21. aug 2009

aj my mame slivkovy kysnuty 🙂 , ale robila ho svokra 😉

lilu18
21. aug 2009

teda vy ste vecer toho nakupili... 😀 krasne pyzamka a aj navlecky..este ked vynurate nepremokave plachty hodte link 😵

kysnuty si neprosim,dakujem aspon ostane viac 😝

a masko si davam u masiara pomlet//vyberiem ake chcem,ureze aj oplachne a hned do sacika melie 😵

lilu18
21. aug 2009

reni aj zajtra aj pozajtra ma prsat ☹

renka9
autor
21. aug 2009

lilu 😝 😝 😝 , ale su tam aj kryte bazeniky, tak uvidime 😕

lilu18
21. aug 2009

aj v dazdi sa da kupat//tak ci tak budes mokra 😀 a mozno prave tam nebude prsat

hasleerka
21. aug 2009

no halo som tu ... ešte varím deťom cestovinku jesť ... som bola kuk v dvoch mesiaroch ale nemleli, a do jednoty sa mi až nechcelo ... tak večer melieme

renka super že funguje ROH, to by som sa aj do práce tešila

aadula
21. aug 2009

halo haloo kto je tu? akurát mi prišla sms od cicuš a iwuš, všetky vás pozdravujú a pozývajú na palacinky 😀 , že deti s močia v mori a ivka robí palacinky a cica jej asistuje 😀 😀

som akurát samina dala spinkať, dnes mi vonku vystrájal, hodil sa o zem a nechcel vstať..reval z plného hrdla...až pedavačky začali zatvárať dvere na obchodoch 😀 no čo som s ním mala urobiť...v tomto prípade radia nechať dieťa a ísť ďalej...aj som tak spravila...potom sa spamätal ..vstal a skôr sa pohol za mnou...a zas si to rozmyslel a rovno na cestu 😠 , to už dostal po peluši

lilu18
21. aug 2009

a co z tym masom?/hod inspiracku??

lilu18
21. aug 2009

adulka ahooooj..maly je riadny vymyselnik 😅 niekedy treba aj razne zakrocit

tak sa baby aspon niekomu ozvali 😵

aadula
21. aug 2009

lilu určite aj tebe napíšu 😉

a z toho mletého mäska ja idem robiť plnenú papriku 🙂 , ale mám aj cukinu a tuším aj také plnené sa dajú robiť..vydlabe sa to a nejakým mäskom plní ...