Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
25. aug 2009

tiez sa lucim

zuzi//na zdravie 🙂

emily333
25. aug 2009

lilu dobruu .renka mne sa vidi ze si dobre urobila ze si ju nevzala zo sebou

zuzadlo
25. aug 2009

reni,to poznam ,neboj,ale naozaj netreba mysliet negativne,lebo sa budfes len trapit,sme tu a po nom urcite nieco zostalo,nemyslim hmotne,ale nejak pamiatka pekna spomienka, ved sme tu pre nase deti a ako sa budes citit ty,tak to budu citit aj naokolo a to nie je dobtre aby sa aj deti trapili,ved ich caka trampot dost,tak im to musime ulahcovat

zuzadlo
25. aug 2009

lilu,papa

reni prepac,nechcem byt mudra,ale naozaj som si to prezila a s oboma rodicmi,to mi ver,viem ako ti je,ale treba dvihnut hlavu a ist dalej , ono to trosku potrva,ale preboli,aj ked nezabudnes

aadula
25. aug 2009

jeeej som ešte nakukla

bodečka ahoj 🙂

zuzadlo
25. aug 2009

bodecka,ahoj 🙂

andreah70
25. aug 2009

ahojte tu sa klábosi o 106 😀 ledva som vás prečítala, kde máme to stretko na akom vrchu 😀

emily333
25. aug 2009

babenky idem aj ja do hajan 😉 pa pa

bodka13
25. aug 2009

ahoj spachtoška 😉 😀 😀 ...ale pekne nás tam odfotil pán Aadulko 😉 😵 😵 😵

😕 😵 😵 máme ďalšiu novú maminu...Ivka vitaj a nič nepýtaj 😀 😀 😀

renka...zajtra sa drž 😔 spomínaj na všetko pekné,my sme vlani v júni pochovali moju starkú-tiež mi bolo ťažko...ale aj plač mi veľmi pomohol,akoby som ten smútok vyplakala 😔

andreah70
25. aug 2009

emily dobrú nôcku........ideš naháňať bociana 😀
bodka a adulík ste kočky 😉
reni .....budem na teba zajtra myslieť........musíš sa držať 😔

zuzadlo
25. aug 2009

aduli,k zajtrajsim meninkam posielam samkovi smucik,neviem ci sa dostavim,ak nie,tak zelam predom 🙂

zuzadlo
25. aug 2009

andy,ajoj 😉

zuzadlo
25. aug 2009

hned sa aj s vami hviezdy lucim,lebo chlapi ma tu uz odhanaju,tak zelam dobru nocku,ak sa podari,zajtra som tu,papa

renka9
autor
25. aug 2009

dakujem 😔
baby chodia teraz normalne do marnice za dedkom... Angelike vysvetlujem, ze dedko je v nebicku a pozera na nas...a ona sa ma pyta: to sedi pri slniecku? 😵 😵 😵 Nejak sa tvari, ze tomu rozumie, len mi prikivuje, a ani sa moc nevypytuje...dedko ju mal rad, hovoril jej Andželina 🙂
a Kristinka je rozumna...jej najlepsej kamoske tiez nedavno zomrel dedko, tak si hned volali...

bodka13
25. aug 2009

a kam zase letíš včielka Zuzka 😕 😀 😀 😀
emily ...toho bociana chyť za nohu a nepusti 😉 😅

ahoj andy 🙂

...ale naozaj ako sa my všetky stretneme 😕

stretko s Adulkou bolo super 😵 😵...zajtra hodím fotos,lebo ich musím zmenšiť 😒
...poklábosili sme,aj naši chlapi prehodili pár slov ale Saminko im to prerušoval 😉 😀 ...Paťka je kočka,len nášho Martina viac zaujímali atrakcie v parku 😠 😀

hasleerka
25. aug 2009

babulky, tiež sa pomaly s vami lúčim, dáka som kaput, mám včul svoje dni, tak asi preto ... dobrú nôcku

andreah70
25. aug 2009

všetky idete hajať no čo už idem aj ja dobrúúúúúú

bodka13
25. aug 2009

dobrú nôcku 😔 🙂

renka...je dobre,že si to dievčatám vysvetlila 😉 aj naši to majú takto podobne vysvetlené,tiež vedia že babička je v nebíčku,chodievali sme k nej a nemohla by som ich klamať že len niekam išla...len ja som ich na pohreb nebrala,ale vedeli kam ideme a čo sa stalo 😔

renka9
autor
25. aug 2009

prikyvuje ...malo byt 😀 🤐

zajtra idu na pohreb obidve...Kristinka dokonca dobrovolne nosi cierne veci, co sa mne nepaci, ale ona to chce 😒

bodka13
25. aug 2009

...Kristínka je podľa tvojho písania rozumná a citlivá....skús jej to vysvetliť,že dedko by nechcel aby chodila v čiernom,že by ju chcel vidieť v niečom peknom a usmiatu,veselú ako slečny v jej veku majú byť

...aj Davidko od malinka prikyvoval že rozumie kto je anjelik 😔 ...raz mi cestou do škôlky vybehol z chodníka na parkovisko a nebyť jednej pani,ktorá ho stiahla naspäť 😔 ja som ho nedobehla a vtedy som mu s plačom na ulici rozprávala o anjelikoch

renka9
autor
25. aug 2009

😔

renka9
autor
25. aug 2009

idem haji, zajtra som si zobrala dovcu, teda nahradne volno, musim ist ale do roboty aj v sobotu. 😝

bodka13
25. aug 2009

oddýchni si renka 🙂 ...zajtra budeme všetky na teba myslieť 😔

...no tá sobota nič -moc 😝 😠

netmona
25. aug 2009

ahojte,,a možno aj dobrú noc,,asi už spite všetke

aadula
26. aug 2009

dobré ránko

zuzi ďakujem za malého 😉

my sme už hore od pol siedmej, už mi malý stihol vyhádzať šuflíky v spálni 😠 , tak už som s ním robila krik, pozeral na mňa a tváril sa akoby mi rozumel čo mu vysvetľujem 😀 , ale sa stavím, že keď bude mať príležitosť urobí to znova 😅

bodka veru, malý dal ocinovi zabrať..., ale tak u nás s ním chodím von väčšinou ja, tak si ho trošku užil 🙂

aadula
26. aug 2009

renka, aj ja na teba myslím 😔 mne ked zomrel svokor paťka chodila posledný rok do škôlky, tiež sme jej to vysvetlili, ale na pohreb som ju nebrala... a ona ešte aj teraz zvykne povedať, že tá hviezda čo najviac svieti to je starkého hviezdička 🙂 si to tak vymyslela 🙂

bodka13
26. aug 2009

dobré ráno 🙂

dúfam že som to dobre urobila 😕...lpridala som tam fotky aj z maľovania 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

aadula
26. aug 2009

bodka, to teda sme hviezdy 😀 😀 a taška je úúplne perfektná 😵 a keďže ste pekne namaľovali u vás, tak si vás môžeme na maliarske práce na víkend u nás objednať 😀 😀

andreah70
26. aug 2009

ahojte adi to si teda píš že ste hviezdy 😀 ...............bodka taška nádherná..........fííííííha obe ste zmenili aj foto v profile 🙂 ste sa dohodli 😀 😀

aadula
26. aug 2009

andy, nedohodli ..to je náhoda 🙂 a už sa teším na stretko keď sa stretneme všetky hviezdy 😀