Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
11. sep 2009

cica mám doma neoangín, strepsils a septolete tak to strieda to čo píšeš musím vyskúšať dnes kúpim 🙂
hasli s pančuškami neporadím 😀 😀 moji už nosia minimálne 😀

cica13
11. sep 2009

Hasli....tam tie pancusky nepoznam, ale Filipovi som kupovavala tuto znacku a chystam sa aj Davidovi http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6428130 je to polsky vyrobok, ale velmi kvalitne a maximlane som bola s nimi spokojna 😉

cica13
11. sep 2009

Andy...toto je ten preventan, precitaj si to: http://www.mojalekaren.sk/preventan-quattro-24tbl/

hasleerka
11. sep 2009

cica takže za tú cenu si s nimi spokojná ... ja som kupovala JELL, tie stáli okolo 100sk, ale vôbec sa mi nepáčia, vyťahali, to sa nám aj z loany ... takže idem ich okuknúť a vyskúšam, teda ... a veľkosť ti presne sedí?

andreah70
11. sep 2009

cica dík keď pôjdem na obed sa stavím v lekárni a kúpim 🙂

cica13
11. sep 2009

Hasli, fakt som s nimi bola velmi spokojna. Teraz si nepamatam tie velkosti, ale myslim, ze sedeli.

Andy, ten Preventan je dobre mat doma, hned ako ta trosku boli alebo skriabe hrdlo, tak to treba nasadit, oni pisu, ze cmulat 2x denne, ale ja davam 3x....lepsie zabera...aj filipovi 😵

hasleerka
11. sep 2009

tak ja odchádzam na poisťovňu ... obed je hotový, nachystaný, potom sa núkajte ...

bodka13
11. sep 2009

ahojte 🙂

...u nás prší ☹ vypijem si pri vás kávu a pôjdem nahádzať veci do tašky

lilu18
11. sep 2009

Nechooood..otvor nech same naskacu 😀

bodka13
11. sep 2009

cicuš ...ano,chýbala ☹ ...veď mi to bolo divné ,že svietiš a ništ 😀 😀 ...už hlávka nebolí?

aadula
11. sep 2009

ahojte, som sa sem konečne dochňapala...som ráno bola s malým u dr. v noci trošku pokašlieval, sa mi to nevidelo, ale že všetko je ok..tak to bude asi len z tých soplíkov čo mal 🙂 potom som fičala pre moje výsledky u doktora..celkom sú ok..trošku farbiva červeného mi chýba...a bilirubin a cholesterol sú trošlinku vyššie..ale že to je ešte celkom v norme..tak som spokojná...

andy, áno Samino už včera spinkal v jasličkách, že dali mu fľaštičku /my doma ju voláme cuckacia 😀 je na nej taký dudlík, že ledva z neho tečie/ a za 10 min. zaspal 🙂 len po hodinke začalo nejaké dievčatko plakať, tak že tá ho zobudila...dnes ostal doma.

lilu prijemné učenie ..ja mám večer tiež nejakú hodinku 😝 budem na teba myslieť 😉

bodečka pobalené?

bodka13
11. sep 2009

🙂 ahoj....nakôpkované...už len do tašky vložiť 😀

som rada,že Saminko je ok,naši mali po soplíkoch vždy kašeľ ☹ ...a spinkani v jasličkách bude možno na začiatku ťažké-doma mal tichúčko,ale musí si zvyknúť 😉 🙂
aj ty chodíš do školy?

aadula
11. sep 2009

bodečka tak už len chlapov pozbierať a môžete vyraziť 😵
to áno, musí si zvyknúť..ked on je taký, že niekedy môžeš búchať dverami a spí..a inokedy zas len niečim šuchneš a je hore 😝
chodím len na taký kurz AJ 😀 😀

bodka13
11. sep 2009

🙂 aspoň máš trošku zmenu a budeš cudzojazyčnica 😀

to asi všetky detičky sú také 😀 ...si mylím že keď chcú spať tak im je jedno či je tam hluk alebo nie 😉

lilu18
11. sep 2009

znova pozyvam na obed,lebo neviem aky skriatok zjedol moj prispevok 😕

takze mame zem.placky s kuracou pecienkou..kto chce je aj ryza 😀 😝

cica13
11. sep 2009

ja tiez pojdem pomaly pobalit, i ked to pocasie nieje bohvieco.... 😠

A zemiakove placecky s pecienockou.....to luuuubim.....Lilu naloz!!!!

lilu18
11. sep 2009

adulka ahoj..radsej hadyem kratsie prispevky nech nemiznu 😀

Tiez mam malo cerv.farbiva a este su aj male krvinky moje 😀 musim polievat 😀
Samko je chlapina..krasne si zvykol..ptuj ptuj nech mu to vydrzi 😲 😲 😲

andreah70
11. sep 2009

aj ľúbim placky, ale nezostalo mi miesto mala som plnené kuracie stehno a ryžu, takže aspoň vám viacej zostane 😀

lilu18
11. sep 2009

cica//cau//naraz sme hodili 😀

u nas je tiez pod mrakom 😠 ..........nakladaaam..kolko??

cica13
11. sep 2009

Lilusik...praskni mi zo dve na tanier 😝

andreah70
11. sep 2009

adi pekne vykuríruj Samka cez víkend nech môže v pondelok do jasličiek 🙂
keď čítam o tej krvi veru aj ja som nebola už asi 3 roky na preventívnej prehliadke budem musieť ísť 😝

lilu18
11. sep 2009

nalozene

Andy som videla tvoj nick a hups do inej temy a potom kukam kde som 😀

bodka13
11. sep 2009

lilu si zablúdila ? 😀 😀 😀 😀

lilu18
11. sep 2009

bodka.. 😀 ...

co mate plne ruky placiek?nemozte tukat 😀 😀 😀

cica13
11. sep 2009

Lilu...ako je u vas? MM mi volala, ze je v meste uz prsi...v Petrzke zatial nie 😵

lilu18
11. sep 2009

este neprsi ale asi bude 😠

lilu18
11. sep 2009

idem kocenky..dnes ma uz necakajte 😖 asi nestiham

andreah70
11. sep 2009

cica, lilu zažeňte ten dážď do Maďarska, alebo Rak. neposielajte ho k nám 😀 však ide víkend a zasa bude pršať 😠

aadula
11. sep 2009

lilu ostalo aj pre mňa? ja mám tiež rada placky s pečienkou 😵 😵

som si ľahla k malému a zaspala som 😅 , to preto, že v noci niekto zas pílil a som bola nevyspatá..neviem ako to budem takto zvládať v robote 😝 , nie kvôli malému nespím, ale kvôli starému 😅