Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
15. sep 2009

Aadul, keď však v kuchyni vytiahne na 30, nie je to ktoviečo 😝 😀
Ale prechodné obdobia prežívame potom celkom v pohode, keďže my kúrime ústredným kúrením s pevným palivom. 😉

zuzadlo
15. sep 2009

hallooooooooooooooooooooooo, co varite?,kaslite na to🙂,ja vam poslem 🙂

emily333
15. sep 2009

my dnes kotlikovy gulas lebi zajtra mam neninky 😵

zuzadlo
15. sep 2009

tak emily,ak tu nebudem, tak dopredu zelam vsetko najlepsie k meniknkam🙂

iwusska
15. sep 2009

adulka vsetko len to najlepsie, zdravicko, stasticko a hlavne koooooopec lasky cmuuuuuuuuuk 🤐 🤐 🤐 a vitaj v klube 😉
emily ja tu zajtra budem tak ta zajtra vycmukam 😀
zuzi aj ja uz mam navarene, pozehlene, upratane, este muskatiky musim vonku poliat a poobede ideme svokrovi gratulovat, zajtra ma narodeniny 😵

emily333
15. sep 2009

😵 dakujem

zuzadlo
15. sep 2009

iwusik,ja sa nechcem chvalit🙂,ale uz som zasadila aj fialky,co som si na brigade listocky pobrala🙂,tak som posadila 20 kvetiniek🙂a to som este zavarala,ale uz mam pokoj🙂,deti precvicovali,tiez nevedia spat,maju volno a od piatej su hore🙂,ale som rada,ze sa do skoly uz tesi aj erik

zuzadlo
15. sep 2009

iwusik,svokrovi, vsetko najlepsie

bodka13
15. sep 2009

pekný deň dievčence 😵

Adulka....všetko najlepšie,veľa zdravíčka,šťastíčka,lásky,radosti z detičiek a mužíka,a vééééľa euráčov 😉 🤐 🤐 🤐

my sme práve dopísali z Davidkom čiarky a kopce 😀 ....majú obedňajšiu prestávku a potom ešte dokončia čo treba-hlavne Dadko musí písať,lebo mu to nejde ☹ ...škoda že nieste u nás,by ste ma isto do blázninca poslali-musím písať aj ja 😠 😀 ale odbieham od neho,aby si nevykol že budem pri ňom celý čas sedieť 😉

aadula
15. sep 2009

iwuška ďakujem 😵 a svokrovi všetko najlepšie prajem ..takže tiež panna 😀

emily a tebe k meninám tiež gratulujem ..zajtra budem asi mimo...tak pre istotu aby som nezabudla 😉

zuzadlo
15. sep 2009

bodecka, napodobne,akonahle mam ruku na erikovej,tak je to celkonm v pohode,ale akonahle ju dam prec, tak pise koniny🙂,ale tiez som povedala, ze ho nemozem stale drzat za rucicku🙂

bodka13
15. sep 2009

...som to tu friško pobehala 😀 😀 ...idem obed ohriať 😉

zuzi...nedržím ruku,lebo vtedy on ceruzku uvoľní a vlastne píšem ja 😕 ....poskladáme papier a píšeme obidvaja=súťažíme,že kto urobí krajšie čiarky a kopce,no a musím mu k tomu komentáre hádzať lebo inak hneď má slzy v očiach že mu to nejde a jeho nie sú také pekné,... 😒 musím písať aj ja škaredo a trasľavo 😀 😀 😀

...o chvíľu som späť 😅

zuzadlo
15. sep 2009

bodecka, tak to mam ja ,ked mu pustim ruku,akonahle sa mu niecio nedari,tak ziape,ze to nevie a zahodi ceruzku 😠 ,ale co uz, povedala som, ze nemusi byt dokonaly,hlavne,ze nmu to akosi pojde

netmona
15. sep 2009

dnes samé blahoželania,,, 🙂 ,,,a mne sa chce akosi spať,, a tu sa ide piť 😀

zuzadlo
15. sep 2009

netmona,tak ulej cosi🙂

emily333
15. sep 2009

ahojte mame krsniatko Janika 😵

andreah70
15. sep 2009

emily gratulujem ..... mamičke a Janíčkovi hodne zdravíčka 🙂

zuzadlo
15. sep 2009

emily gratulujem 🙂

tatolu
15. sep 2009

Emily, veľa mliečka maminke aj Janíčkovi 😉 Nech sú obaja zdraví

emily333
15. sep 2009

babenky dakujem zajtra idem za nimi 😉 sa tesiim

aadula
15. sep 2009

bodečka ďakujem ti veľmi pekne 😵

emily, gratulujem ku krsniatku 😵

hasleerka
15. sep 2009

pekný večer ... kukám že už je bábätko na svete, blahoželám ... nemáte niečo na ukludnenie, ide mi hlavu roztrhnúť a deti by som tiež pretrhla

emily333
15. sep 2009

no hasli mam cervene vinko 😉 aspon budem mat z kym oslavit bo mm je zarity abstinent 😀

aadula
15. sep 2009

hašli..mm by povedal, že to je z nedostatku se.u 😀 😀 ...ale ja by som si dala iste ibalgin 😉

hasleerka
15. sep 2009

adula no ja zase na tabletky nie som, takže asi budem musieť zájsť k mm do spálne nech s tým niečo on urobí

andreah70
15. sep 2009

ahojte......emily červené môže byť ja si dolejem colu...........sranda aj môj je zarytý abstinent 😀 😀

andreah70
15. sep 2009

hasli počítam že bude liečiť s veľkou radosťou 😀 😀

aadula
15. sep 2009

nám ešte ostalo z krémeša a svokra mi doniesla penové pusinky..tak sa núkajte 😀 a mám len broskyňovú vodečku a biele vínko 🙂

emily333
15. sep 2009

tak nalievam na krsniatko (__) (__) (__) (__) cin cina este som zabudla ma 3,60 a 52cm 😵

lilu18
15. sep 2009

uz drzim pohar//ulievaj 😵