Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
16. sep 2009

a na čo má zarobiť, čo pekné ideš kúpiť, som asi niekde neprečítala?

emily333
16. sep 2009

no stratila som nausnicu tak by som chcela nove nausnice 😉 ale ci ich budem mat to neviem ked este aj krstiny buduu

hasleerka
16. sep 2009

hm tak to hej, krstiny ti budú teraz trochu cez rozpočet, drahý musí makať od rána do večera ... a som sa pýtala že kdesi k toľkým krsnatám prišla, neviem či si mi odpísala

emily333
16. sep 2009

asi som neodpisla no jeden brat ma tri deti druhy jedeno uz su cise dospele 😉 a trez od kmotrovcou kazdy rok jedno 😀

hasleerka
16. sep 2009

kmotovcov myslíš, že aj ony sú Jankovi krstní, to máš niaku kamarátku?

emily333
16. sep 2009

no kmotra je mojej naj spoluziacky zo strednej neter a janikovi krsny je moj brat a este ina kamoska 😵

hasleerka
16. sep 2009

no fíha to má už takú veľkú dcéru čo každý rok rodí, teda ak som to správne pochopila ... inak aj ja mám Zuzke za krstných kámošku a brata, ale pri Miške je už kámoška s mužom

emily333
16. sep 2009

hasli to je neter 😉 no prajem pekny den pa pa

hasleerka
16. sep 2009

bože aká som slepá, no hold včera som neprečistila zrak 😀

tatolu
16. sep 2009

Emily všetko najlepšie 😉
U vás sú krstiny do mesiaca?
Hádam u nás hádam trošku počkajú. Moja švagriná čaká v polovici dec. a to má bráško 22eho narodky a môj Luky 1.12. bude mať 3 roky 😉
Tiež budem krsná už tretiemu.

Ešte ma pýtala manželova neter za birmovnú, ale zatiaľ premýšľam...

cica13
16. sep 2009

Cafte herecky......rozoberate temu o krsniatkach.....ja nemam ziadne...bo som jedinacik a manzel si so sestrou od detstva nevychadza.....takze sa ani nestretavame.....

emily333
16. sep 2009

plany sa zmenili este som doma tak som zapla pc 😉 tatolu dakujem za blahozelanie 😵 no vecsinou su krstiny do mesiaca ale hostim sa 2dni 😉 v piatok nosime darceky a uz mame hned studenu misu polievku rezne salat a zakusky a potom v sobotu zas po krste to iste pluds este jedno hlavne jedlo a fajront holubky 😀 tak za tie prach sa aspon nazereme 😀 😀

tatolu
16. sep 2009

Cicuš, však krsná môžeš byť aj deťom kamarátok a bratrancov a sesterníc.
😉

cica13
16. sep 2009

Tatolu...tie maju vacsinou surodencov a ti su im krstni.....a niektore ani nekrstia deti

Babulky ...ide Discopribeh na markize 😀 😀 😀 😀

tatolu
16. sep 2009

Cicuš, no to by som si kukla 😉
Teraz tu mám ale iné disco. Pokúpila som cez MMB hracie hračky a deti ich objavili. Každé má inú a keždé hrá inú melódiu. Takže disco ako vyšité
😀

andreah70
16. sep 2009

ahojte 🙂
tatotu to si ani nechcem predstavovať tu muziku, som zvedavá koľko to vydržíš 😀 😀 ja som vždy vydržala len chvíľu a potom skončili také hračky vysoko na skrini 😀 😀
ja tiež nie som krsná hoci detí máme neurekom, ale nie sú pokrstené

iwusska
16. sep 2009

ahojteeeee 🙂
cicus ked budem mat stvrte tak ta berem za krstnu 😀 😀 😀

iwusska
16. sep 2009

emily vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepsie, nech sa ti splnia vsetky snicky cmuuuuuk 😵

cica13
16. sep 2009

Ivi....a dockam sa toho krstniatka niekedy??? 😀 😀 😀 😀

Jaaaj hrajuce hracky....prave som cmucikovi vypla jedno hrajuce auticko...lebo asi by mi o chvilu praskla hlava..... 😀 😀 😀

iwusska
16. sep 2009

cicus ze si to ty tak sa obetujem, aby si aj ty mala krsniatko a slubujem ze to bude dievcatko 😵

cica13
16. sep 2009

Ivi......beriem ta za slovo 😀 😀 😀 😀 😀

iwusska
16. sep 2009

dohodnute 😀

tatolu
16. sep 2009

Iwi, čo to čítam 😕
Kedy začnete snažilkovať? 😉

bodka13
16. sep 2009

😕 čo to čítam ....Iwka chce bábenko 😕

emily...všetko najsamlepšie k sviatku 😉 😵 😵

tatolu
16. sep 2009

bodi 😉 😀

bodka13
16. sep 2009

tatolu...ešte máš diskotéku? 😀 😀

cica13
16. sep 2009

..no len ujo Dodo by sa asi zblaznil, keby mal 4 dievku...vlastne s Ivkou 5.....on by si toho chlapca uz zasluzil 😵 😵 😵

bodka13
16. sep 2009

ale veď aj chlapčiatku môžeš byť krstná mati 😉 😀 😀 😀

iwusska
16. sep 2009

tatolu no neviem kedy zacneme snazilkovat ked som kopu penazi dala na bezpecnost 😀 😀 😀 este si to chvilu uzijeme a potom.........snad

bodka13
16. sep 2009

Iwi...čo tam po peniazoch,len nech je Cica šťastná 😀 😀 😀