Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
18. sep 2009

Sasulec, smiem vediet kolko mas rockov, pripadas mi velmi mlada? Patris vobec do tejto temy?...lebo toto je tema mamiciek nad 30 rokov.....

andreah70
18. sep 2009

cica bodka písala že sasulec je mladica je to jej kamoška z NR
idem do hajan dobrúúúú

bodka13
18. sep 2009

dobrúúú andy 🙂

sasulec
18. sep 2009

bolo vysvetlene..ja som len Bodku chcele pozdravit a par riadkov s fajn zienkami prehodila..PARDON ☹

cica13
18. sep 2009

O.K Sasulec...stretneme sa o par rockov.... 😀 😀

cica13
18. sep 2009

Bodecka....dobru nocku...idem haji beli... 😵

bodka13
18. sep 2009

dobrú Cicuš 😵 ...užite si víkend...kúpim ti zajtra burčák? 😀 😀 😀

renka9
autor
19. sep 2009

dobre ranecko 🙂

emily333
19. sep 2009

dobre ranko 😉 vonku krasne svieti slniecko tak sup sup na domace prace 😉 okrem renky ta je po nocnej 😵

aadula
19. sep 2009

dobré ránko, aj my sme už nejaká tú hodinku so Samkom hore 😀 zobudil ma kopancom do chrbta 😝 a potom ma bozkával 😵 ..tak mi teda začína pekne víkend..a môžem si moju rodinku užívať 😵 Dnes ideme doobeda s Paťkou po meste trošku pobehať, hádam aj niečo kúpime s pubiškou mojou 😀 a potom uvidíme čo bude

tatolu
19. sep 2009

Sasulec, vitaj a nedaj sa odradiť, že si taká mladá, rýchlo Ti rôčky nabehnú a Ty budeš ešte nešťastná, že tak rýchlo 😝, len príď častejšie 😉

Dobré ránko aj ostatným. 😉

No stavba strechy sa nekoná 😠 . Prišiel včera svokor a keď sa dozvedel že pôvodní ľudia sa odriekli a Janko našiel iných (náhradných) z dediny, tak zbehol za pánom, čo nám strechu navrhol a dohodol jeho kamarátov. Na jednej strane ma štve, že sa zas do niečoho montuje, na druhej strane povedal, že tú firmu zaplatí (ale to povedal už viackrát a stále to išlo z našich), a potom tu je veeeeeľmi dobrá správa. V Zv je tiež jarmok, a keďže má MM voľno, navrhla som (prikázala 🤐 😵), že ideme tam aj s deťmi....
Len musím zistiť, kde bývajú kolotoče 😔

emily333
19. sep 2009

tatolu z tymi stavbami je to o nervy ☹ mm vykopal ryhy na zam.dlazbu a nic viac ze uz nestiha tak az na buduci rok 😠 😠 no ide na tyzden prec a tak sa musim pustit do sama z tym ze zavolam jeho kamosou nech z tym daco robia 😉

hasleerka
19. sep 2009

pekné ránko, tak som si vás dočítala ... no ja som sa včera ani neukázala, bola som cvičiť a taká som bola kaput že o 9som už ležala v posteli a chrnala

idem postaviť polievku

tatolu
19. sep 2009

No Emily, týždeň není tak dlho. Isto sa podarí dorobiť dlažbu aj v tomto roku. Hlásia dlho pekne 😉

No drahý bol na hríboch, zobral aj Lukyho a prišli s pár tanečnicami 😉 Dnes bude mrveničková polievka. Drahého obľúbená z detstva, tak si ju bude aj sám robiť 😔 😉

Druhé máme navarené aj na 4 dni, lebo sme už navarili pre robotníkov na strechu, a keďže sa to zrušilo, budeme sa objedať my. Bôčik kapusta knedla 😉

aadula
19. sep 2009

my máme ešte fašírku od včera a polievku..netuším aká bude 😝

aadula
19. sep 2009

u nás je nejak pod mrakom a to hlásili na dnes pekné počasie že?

hasleerka
19. sep 2009

ja mám ešte pristreté žalúzie, tak ani nevie ako je vonku ... adulka konečne víkend čo??? ... ak to vyjde tak ja budem v tvoje siuácii tak od novembra,ty už budeš zabehaná

andreah70
19. sep 2009

dobré ránko 🙂
ja dnes nevarím ideme na jarmok do Nového mesta .............na obed bude živánska a burčiak 😀

tatolu
19. sep 2009

Aadka u más svieti slniečko od rána. A to tu býva dlho hmla. Dnes jednoducho nebola 😉

Andy a to budú jesť aj deti 😕 , no tie budú radi 😉 . A potom s nimi ešte hajde na kolotoč 😀 😝

andreah70
19. sep 2009

tatotu jasné že deti iba tú živánsku 😀 .........už sa moc tešia oni tomu síce hovoria že idú na hamburger 😀 burčiak bude len pre dospelých

aadula
19. sep 2009

hašli bodaj by si mala pravdu, že už budem zabehnutá, teraz si pripadám totálne neschopná 😝

andy, však tvoji sú už mazáci ..tých už možno ani kolotoče nebavia, skôr všetko okolo že?

tatolu
19. sep 2009

No mám akýsi kľud 😉
Drahý sa stará a ja si sedkám a klábosím. A keď neklábosím, hrám sa na PC. No idem trošku poupratovať a pripraviť deti, lebo 10tej ideme aj my na ten jarmok urobiť kuk 😉
Musím však počkať, kedy sa vyperie, potom zavesím a hajde ta-ta 😎

hasleerka
19. sep 2009

ja idem tiež zavesiť , ryža sa mi varí, urobím rizoto ...

tatolu
19. sep 2009

Aadulka, tak ja mám asi 10 😀 Keby som mohla, tak na kolotoči sedím od rána do večera a to ten môj so mnou by isto nešiel 😒 . A samej mi je blbo. Kebu som bola v DK, tak kamoška by so mnou išla. Ona ja tiež taký fanatik. 😝

hasleerka
19. sep 2009

tatolu, niekedy ti pošlem Zuzku nech sa vykolotučuje, bo ja ich tiež nemusím

emily333
19. sep 2009

konecne som upratala janovi izbu nechapem skade sa mu tam berie ten bordel 😠 jemu by stacila izba meter na meter 😠 no aj som farmarcila 😀

cica13
19. sep 2009

Cafte, sme na zahori a popijam uz burciacik, dobrucky, sladucky...komu ulejem?

Bodecka, tu sa neda oddychovat, stale je nejaka robota, dali sme sa prave palit stare dreva, dosky, fotelky...🙂

emily333
19. sep 2009

no tak tak budete super vyudenyy 😀

tatolu
19. sep 2009

Cicus, asi budem musieť niekde zavolať. V podnapitom stave a pália veci na dvore 😕 😀 😀 😀

tatolu
19. sep 2009

No ale v Zv kolotoče neboli ☹ . Deťom som kúpila aspon po balóniku (ale sú drahé, že 1 Eur/kus - a to som kupovala najlacnejšie. Tie krajšie boli že od 5-7 Eur)
My sme si kúpili zmrzku a išli sme domov 😀