Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
22. sep 2009

ahojteeee 😵 😀

hašleročka všetko najlepšie ti prajem aj ja a k výročiu gratulujem 😉 užite si to s manželíčkom 😉

bodečka nedala som sa zložiť to uchorobou, ale bola som si po lieky predsa len dnes..dal mi atb., ale doma som neostala..bolo by to blbé štyri dni byť v práci a ostať vypísaná 😝 😀

emily ako je Jankovi?

a čo dobrého momentálne odporúčate od Vasikovej? ja som ju čítavala..ale teraz nie je čas....

tatolu
22. sep 2009

Emily, Jankovi skoré uzdravenie 😔

Ten prívarok sa dal jesť 😉 , dokonca aj deťom chutil 😵 . Všetkým trom.

Ja mám tieť rada ľahké čítanie, ale keď mi je ľúto, že to MM nakúpil a nikto to nečíta. Také drahé knihy 😠
Ale zo všetkáho najviac mám rada tie mládežnícke. Ako Annu zo Zeleného domu a Troch pátračov. Dokonca sa snažím kúpiť všetko od Montgomeryovej (Anna...). Aj teraz som našla 2 knižky, ktoré ešte nemám. Ešto som si ich však nekúpila. Jedna sa mi dokonca stratila - požičala som bratovi na vojnu a už mi ju nevrátil. Vraj si ju tam všetci požičiavali 😕

hasleerka
22. sep 2009

ahojte maminy ... dakujem pekne za blahoželanie 🙂 🙂 🙂

iwusska
22. sep 2009

hasli no ze sa aj ukazes 😀 no prezrad ako ta tm prekvapil?

emily333
22. sep 2009

ahojte konecne som docitala .jankovi asi je lepsie lebo ze mu vraj mam masirovat nozicky 😠 joj som unavena som vstala rano o 5tej jak trafena 😠 dnes som ani v skole nebola zajtra pride kamoska tak mi povie co je noveee

aadula
22. sep 2009

emily 😀 😀 to vieš..je náročný ako chlapi 😉 len pekne pomasíruj

hasleerka
22. sep 2009

emily, trošku pomasíruj, ale nech si moc nezvyká, až ti potom nevesta nevynadá 😀 😀 😀

iwuska ja som písala že mm robí doma stojku, tak mi nemá začo kúpiť, ja si kúpim to čo potrebujem ... on mi len z vreckového čokoládu a vínko

iwusska
22. sep 2009

hasli...chudak ze stojku 😀 😀 😀 😀 ale hlavne ze si spomenie...mne by mm asi cokoladku nekupil, ze mi netreba priberat 😠 😀

zuzadlo
22. sep 2009

ahojte hviezdicky🙂

emily,zelam jankovi skore uzdravenie

hasli vsetko najlepsie a aj k vyrocniku🙂

iwusik>mne by ten moj aj cokoladu kupil,ale ja to nejem 🙂 ,to naozaj musi byt ,ked si dam nieco sladke

iwusska
22. sep 2009

zuzi ja som si prave dala deli 😖 😀 hasali mi chute narobila s tou cokoladkou

emily333
22. sep 2009

babenky dakujem za janka 😉

zuzadlo
22. sep 2009

no pre mna moze byt sladke zlate,velmi rada a velmi casto aj peciem,ale ja sa toho ani nedotknem,to asu preto,ze ked som bola tehotna s lenkou,tak som za horalku dala aj zivot 😀 😀 ,teraz mi to naozaj nist nevravi

hasleerka
22. sep 2009

zuzadielko dakujem aj za smsku 🙂 čo si dáte červené alebo ružové vínko alebo amereto - likér ... aj čokoládku som nalámala na tanierik, páči sa

iwus to sa tak kedysi hovorilo, ked dávali výplatu ešte do ruky ... teraz už mám len platobnú kartu 😀

iwusska
22. sep 2009

zuzi ja som prave dopiekla jablckovy kolacik este je teply, bude manzelikovi zajtra na cestu 🙂
hasli ja poznam ten vyraz, ale som si ho chudaka predstavila ako naozaj robi stojku a euraciky mu vypadavaju z vrecak 😀 😀

zuzadlo
22. sep 2009

hasli uz som myslela ze robis tutu mutu na etapy 😀 😀 😀
poprosim len mineralku,ja este uzivat atb ☹

hasleerka
22. sep 2009

jáj zuzi tie horalky aj všetko ostatné sladké som jedla asi aj za teba ... ale teraz sa trochu krotím

Miška ma potešila, že ona si chce umývať zúbky s tatom, tak mám veget 😀 😀 😀

zuzadlo
22. sep 2009

iwusik aj ja som robila jablckove pyte 🙂 ,samozrejme moje kobylkyuz zmastili pol plechu 😀 😀 ,len nech si daju,ked im chuti 😉

iwusska
22. sep 2009

zuzi ako sa maju drobceky? dufam ze vam je uz lepsie 🤐 my sa tiez pasujeme s chorobou, Ninku som dnes ani do skoly nedala a ja na tom tiez nie so 2x dobre ☹

zuzadlo
22. sep 2009

hasli tak veget pokial mozes 🙂 🙂

iwusska
22. sep 2009

hasli aj moja Misenka poctivo drhne zubky 😀
zuzi a v com spociva jablckove pyre? co to je?

zuzadlo
22. sep 2009

no dostali dalsiu davku atb,erikovi dnes doktor vybral s hrdla cm kus hnisu a povedal ,ze ma stale kloktat, v pondelok mozu ist do skoly,ale atb maju dobrat komplet cele,ale samozrejme uz ich neviem udrzat v posteli ,bola som v skole po ulohy,tak sa kazdy den doma pekne ucime, no a ja uz som tiez lepsie,ale to vies velka sanca na postel nie je sice som lezala poctivo,lebo som nebola schopna ale uz vcera poobede a dnes makam

zuzadlo
22. sep 2009

iwusik to si spravim doma z muky vajca a hery cesto,rozdelis na dve casti vyvalkas,jedno das na plech a na to cesto si das postruhane jablcka s cukrom,polozis druhy plat cesta a upecies

hasleerka
22. sep 2009

tutu mutu nebude, šašo má rozbitú papuľu 😀 😀 😀 ... zuzi tak už ani ty nemáš teplotu, tak sa pomaličky liečite

zuzadlo
22. sep 2009

teda ten saso nech sa polepsi 😀 😀

no konecne teplota uz nie je

iwusska
22. sep 2009

zuzi ved taky som aj ja robila sme sa dohodli? 😀 ale ja davam na jablcka skoricovy cukor, my tento kolacik milujeme 😝

iwusska
22. sep 2009

hasli ja z teba nemozem...ze saso 😀 😀 😀 😀 dnes excelujes 😀 😀 😀

emily333
22. sep 2009

zuzi nasa babka este tie postruhane jablzka poprazii 😉

zuzadlo
22. sep 2009

ivusik, yto davam aj ja a aj trosku vanilkoveho 😉 ,aj nasi ho lubia a vzdy musim robit dve davky 🙂

hasleerka
22. sep 2009

taký podobný koláč robievam aj ja, len ja ho robím ako sypaný ... nasypem múku, dám jablká, zase múku a potom nastrúham heru

zuzadlo
22. sep 2009

aj nasa babka to robila,ale to vies,ja tak rychlo -rychlo

iwusik,lebsie takto excelovat ako hresit 😉