Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
17. okt 2009

cica, auuuu to muselo bolieť... 😢 zlatko malé posielame cmuk veľké na boľačku 😵

my sme boli trošku zas vonku..malému som kúpila zateplené mendžestráky...a záclonu do detskej...nič moc..chcela som úplne inú...ale tak...bude zatiaľ táto a časom vymením 😉 Paťa bola aj na nejakých kolotočoch..by ma na to v tejto kose nikto nedostal...a celkovo stačí ak sa na točiaci kolotoč pozriem a už mi je zle 😝 😀

Samko dnes povedal tata a taty../starká starký 😀 / tak sa vytešujem..malé pokroky konečne

tatolu
17. okt 2009

Aadka, Samko si šikovníček. Neboj o rok sa mu pusa nezavrie 😉
Ešte si už ticha 😵

blazka24
17. okt 2009

tatolu štikútku má malý dlho až pokým mu nedám vodu a ja nekojím .........

aadula
17. okt 2009

tatolu...tak ticho zrovna nenám 😀 Paťka rozpráva aj za Samka...a on si tou svojou hatlaninou rozpráva svoje..len mu nerozumiem...tak som šťastná keď niečo zrozumiteľné povie 😝

tatolu
17. okt 2009

Blazka a možno mu idú zuby 😉 Vtedy zvykne byť hnačka (aspon u mojich je vždy 😉 ) a Tomikovi vyšiel prvý zúbok, keď mal 3 mesiace.
Tánička mala prvý až ako 6mesačná a vraj dvojičky 😀

renka9
autor
17. okt 2009

ahojte babule, kde ste, ako je tu ticho 😕

lilu18
17. okt 2009

ahojky
to ste vsetky na kolotococh..ved je brr zima a tma 😉

hasleerka
17. okt 2009

no teda malý cmučík má boľačku, cmuk nech sa mu rýchlo zahojí ...

aadula
17. okt 2009

malý nevie zaspať, hrozne reve..už nevieme čo s ním...neviem či ho zas zub netrápi...aj ho prehnalo aj dnes aj včera 😖

lilu18
17. okt 2009

snad uz ma zahojenu...cmuky cmuk 😲

adulka snad nabuduce bude slniecko a menej chorob a stretneme sa. aspon varene vinko podavali na zahriatie? predstavte si tiez mame kolotoce..ze hody su 😀 ale nikde nikoho,par ludi vonku..par odvazlivcov 😀

hasleerka
17. okt 2009

aadula a prečo máte takto neskoro jarmok??? lilu Vivka už je zdravá???

lilu18
17. okt 2009

adulka som nevidela tvoj prispevok asi sme razom hodili...nejde na neho daka chorobka?alebo nieco popapal?

Hasler//ano vivi je uz tuk tuk zdrava ale nejdem riskovat do takeho pocasia s nou. a to vcera babca varovala a je daka ukaslana ☹ dufam ze to mala nechytila ☹

cica13
17. okt 2009

Dobry vecer 😀 😀 😀

dalujem za cmuky pre cmucika... 😵 zacinaju sa mu tam striedat vserky farby a dobre sa mu to rozlialo.... ☹

lilu18
17. okt 2009

cica ☹ ked bude zlta uz bude ok 😲

hasleerka
17. okt 2009

mne sa zdá že Miška začína občas pokašlievať, tak rozmýšľam že zase nasadím cibuľový sirup ... len neviem ako dlho sa to môže užívať

aadula to by mohlo byť aj od toho zuba ... uvidíš čo zajtra

cica13
17. okt 2009

Moje deti este nespia....... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

andreah70
17. okt 2009

ahojte 😉
cica ani moje 😀 😀 ale u nás to nie je cez víkend nič neobvyklé 😀
neterku som si popestovala,povoňala, vycmukala 🙂 , Nika ma prehovárala, že aj ona chce sestričku 😀 😀 tak som jej vysvelila že už som po zenite 😀 😀 😀

hasleerka
17. okt 2009

cica robíte si doma večerný meidan 😀 😀 😀

lilu18
17. okt 2009

moje deti spia 😵

hasler..kasle aj nasa babca To ako robite ten cibulovy sirup?? 😨

renka9
autor
17. okt 2009

andy, aj Angelika dnes zahlasila, ze kebyze mame male babetko, tak by ho mala rada 😵

hasleerka
17. okt 2009

andy vôbec nie si ... ešte by si kludne jedno vychovala 😀 ... lilu ja si vždy večer pokrájam cibulu zasypem cukrom a do rána pustí šťavu, dávam 3x a večer zas urobím ... ale zisťujem v inej téme že to robia aj s medom, potom dám vedieť

lilu18
17. okt 2009

diky haslerka za recept..tusim sa tu niekto na mimco chysta 😀 ved ste/sme este maladice ..velke hviezdy len v 40/ke zacinaju rodit 😀
oci mi klipkaju idem haji pa
😔

andreah70
17. okt 2009

hasler teraz sa aj ja cítim, že by som zvládala ale za takých 15 rokov keby bolo v puberte by to bolo horšie 😀 😀 stačilo, radšej sa pôjdem vždy na chvíľu pomojkať k segre 🙂 to je istejšie 😀
renka ty ešte môžeš ty si mladica 😀 😀

emily333
17. okt 2009

ahojte hlasim prichod 😉

renka9
autor
17. okt 2009

mladica? 😨 ..no, a nemam vam vykat nahodou 😀
zatial nam stacia dve 😉

hasleerka
17. okt 2009

kandidátka na baby došla ... tam si budeme chodiť všetky mojkať ... no ako bolo emily???

renka9
autor
17. okt 2009

ahooj Emily 😉

emily333
17. okt 2009

bolo super az na tych nasich chlapov 😠 do krstu rodicia meskali lebo ocinko sa im v noci tulal po diskoteke zo svagrami 😀 a druhej sme niektorych dali spinkat lebo sa nejak unavili 😀 a ja vecer neplanovane som robila rozvos

hasleerka
17. okt 2009

na teda, ani si si na krste nepripila?

emily333
17. okt 2009

ved ja si to na nich niekedy vynahradim idem haji som nejaka unavenaa 😉 pa pa a dobru nocku