Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
18. okt 2009

puncoveho este mam -trosku 😉

bodka13
18. okt 2009

Lilu...na jednom pohovore o ničom=celé to bolo klamstvo 😠 a ten druhý by sa mal zajtra doriešiť 😉 tak potom poviem
...a doobeda ideme s chalanmi na alergológiu,tak sa na koňa ani neviem kedy dostanem 😒

tatolu
18. okt 2009

Uf, nejak ma bolí brucho.
Zas som musela prechladnúť. Nemám deti doma a tak pomenej kúrim. No čo bytové decko do domu nepatrí 😀

lilu18
18. okt 2009

bodka a ja ta vidiiim 😀 ...to mi je luto ze pohovor nevysiel ☹ co uz,vydrz mozno to tak malo byt,aby si jedno neprijala a dostala oveela lepsiu robotku. Drzim palce

puncovy si prosiim 😝 😀

tatolu/ ☹ nohy v teple treba hlavne mat

emily333
18. okt 2009

babenky idem kuk particku a hajde do hajan dobruuu 😔

zuzadlo
18. okt 2009

ja idem na alergologiu s detmi v piatok,tam stravim od rana az do obeda ☹ ,ale co u ked treba

zuzadlo
18. okt 2009

emily,dobru

lilu18
18. okt 2009

zuzi//tak dobre vyrieste u Dr.

emily no dobru,snad si stihla ukrojit 😀 😝

bodka13
18. okt 2009

Lilu....ono pohovor vyšiel ale to čo ponúkali v inzeráte nebola pravda 😠 ponúkali trvalý pp a plat 460-650€ a realita 😕 bola práca na dohodu=žiaden fixný plat,iba %z každej uzatvorenej zmluvy a podľa predaja by sa možno o 2-3 mesiace uvidelo či mi dajú normálnu zmluvu

aj ja kukám Partičku 😀 😀

zuzadlo
18. okt 2009

lilu vdaka,ale uz viem ze dostanu zase obaja lieky,maju oslabenu imunitu ☹

bodecka, drzim palceky nach sa ti nieco dobre zadari 😉

tatolu
18. okt 2009

Lilu, mám na nohách termo ponožky, čo nosia poľovníci na postriežky a hrubé doma štrikované ponožky (3vlny) a furt ma oziaba 😠
No asi ich strčím MM do postele 😀 😀 😀 Raz dva bude hore a to ja zas nepotrebujem každý večer 😎

cica13
18. okt 2009

Zuzi, kde chodis alergologicke?

lilu18
18. okt 2009

bodecka ☹ 😠 tak to by ma vytocilo 😠 Uvidis zoenies robotku podla svojho gusta 😵
co je Particka?/

idem od vas ,mala je chora ,sa budi kazdu chvilku ☹

hasleerka
18. okt 2009

no emily ved to viem, tam si už aj bola za krstnú ... preto som bola teraz mimo, že prečo tm áno a ty nie???

zuzadlo
18. okt 2009

ahoj cicus,chodim na antolsku-cervenkovi

zuzadlo
18. okt 2009

lilu,dobru nocku 🙂

tatolu
18. okt 2009

Neplánovane sa idem zbaviť Ďalšieho kočíka - starej Liberty. Je ešte po mne, ale maminka ju dobre opatrovala 😉 . Iba ho nechcem posielať poštou. Zajtra pôjdem na poštu odoslať ten balík vecičiek a popýtam sa čo a ako. Možno to nebude až také zlé 😖

hasleerka
18. okt 2009

bodka presne takýchto podfukov sa ja bojím, ani tam radšej nejdem ... lilu zase ste choručký, ved už bola OK, to je smola

bodka13
18. okt 2009

Lilu ...na Markíze taká humorná relácia 😀 ...Vivi posielam liečivé božteky 🤐 🤐 🤐

zuzadlo
18. okt 2009

tatolu,preco neplanovane?

hasleerka
18. okt 2009

emily dobrú nôcku a tebe lilu, Vivku vycmukaj nech je OK 😉

tatolu
18. okt 2009

Lilu, myslím že to tiež chodí na Markíze. Stará skupina Pomajbo a spol. Celkom dobré scénky 😉

cica13
18. okt 2009

Zuzi...toho nepoznam, ja chodim k nam na Kramare 😉

bodka13
18. okt 2009

Hasler ale ten ich inzerát na Profesii nevyzerá ako podfuk 😉 práve že pôsobí super

bodka13
18. okt 2009

Cicuš...kde sa schovávaš 😕 😀 😀 ☹

cica13
18. okt 2009

Bodecka , tu soooom...len tu beham po strankach a zistujem, ze mi oci klipkaju, tak sa asi poberiem haji beli.... 😀

tatolu
18. okt 2009

No asi si idem dať paralen a aj ja idem do postele.
Dobrú nôcku 😉

zuzadlo
18. okt 2009

idem o vas dievcence,dobru

bodka13
18. okt 2009

aj ja zívam až mi slzy tečú 😀 ...včera sme žúrovali a dnes som kaput 😀 😀 😀 ...asi som už stará ☹ 😀
...dopozerám Partičku a tiež idem pod paplonik 😔

hasleerka
18. okt 2009

bodka ved to, vyzerá to seriozne a potom čo sa z toho vykluje ... ja teda nemám osobné skúsenosti ale segrenka tak už pobehala a poprevážala ... preto sa toho bojím