Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
27. okt 2009

cicus ako vies, si bola u nas???? 😀 😀 😀
ked ste tu rozoberali tie vztahy medzi surodencami tak vam poviem z vlastnej skusenosti ze cim su starsie tym je to horsie 😖 aj ja som vcera musela aj ked velmi nerada ustedrit jednu vychovnu ☹ ale raz za cas...a oni ako keby si ju doslova pytali...som zvedava ako budu dnes spolu vychadzat ked su prvy x same doma 😕

andreah70
27. okt 2009

môžem sa pridať ku kávičkárkam 😀
iwus svätá pravda čím su starší tým je to horšie, teda u nás určite 😠 😠

bodka13
27. okt 2009

čo máme?...ja ponúkam čerstvý chrumkavý maslový rohlíček s rajčinkou 😅

cica13
27. okt 2009

Ivi....ved vies, ze viem 😀 😀 😀

Snad to babulky zvladnu, potom mi zreferujes. 🙂

Cakam , kym pracka doperie, vyvesam pradlo a pojdem na chvilu von, dufam, ze sa mi tam David nedokaka, lebo vcera kakal o 106 riedke a celu ritulu mal bolavu ☹ ani plavat sme dnes nesli ☹

bodka13
27. okt 2009

zase perieš ? 😀 😀 😀 ....neboj aj mne sa práčka vykrúca 😀 😀

ahoj andy 🙂

cica13
27. okt 2009

bodecka....ja mam taku grahamovu tehlicku s tekvicovymi jadierkami upecenu, maslo, sunka syr, kokteilove rajcinky (tie lubi aj Iwus, vsak?) a acidko 😝

Dufam, ze to acidko mi vonku nezacne ucinkovat 😀 😀

hasleerka
27. okt 2009

dokelu cica zase som to pomýlila, ja že piješ takú ako ja ... iwus nebola som u susedov, ale kámoška, tak som si dala kúpiť pre baby plachty, majú tam super po 5€ ... a už sme si aj cucky dali kúpiť, ja ich hrozne zbožňujem, aj keď sa lepia na zuby

cica pôjdeme spolu vešať, budeme si kývať z balkóna 😀

iwus snáď nenájdeš z domu kôlničku na drevo, keď máš slečny samé doma ... všetky tri , či len Ninku a Natálku???

bodka13
27. okt 2009

ty si piekla?....hoď receptík 😉

zoberte aj mňa na balkón 😀 😀 😀

cica13
27. okt 2009

Bodka......ja periem tusim stale.....len neni toho cernocha, kto by mi pozehlil, ale vcera som sa vecer prekonala a mam pozehlene. Ty si vcera este vladala to pradlo vyvesat?

Hasli, ja budem vesat za taku pol hodinu, tatulo si dojde domov robit nejake papiere, tak nech strazi Davida, kym ja budem na balkone vesat 😀

cica13
27. okt 2009

nepiekla, som myslela, ze tie jadierka su v tej zemle upecene a na vrchu 😀 😀 😀 si vies mna predstavit piect zemle? 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
27. okt 2009

andy tu je aj kávička pre teba ... a už je aj pizza štrúdla hotová, len fúkajte až sa neopálite 😝

andreah70
27. okt 2009

hasli ďakujem 😉
z tou pizza štrudľou ma Dominik otravuje už vyše týždňa budem musieť urobiť 😀

bodka13
27. okt 2009

a ja že si zase niečo nové skúšala 😉 🙂

hasler...aká pizza-štrúdla? 😕

hasleerka
27. okt 2009

bodka veľmi jednoduché, už som tu tu kedysi núkala ... len natriem lístkové cesto šúlkovým syrom, kečupom, trošku pizza korenia, rozložím šunku, plátkový syr, zatočím, potriem vajcom a upečiem ... dnes som ale šúlkový syr nedala a zdá sa mi lepšia, nie je taká moc syrová

renka9
autor
27. okt 2009

ahojte babule 🙂
mne uz pradlo visi na snure, vari sa mi karfiol, budem robit zapekany 😉 , skocila som na cintorin kuknut...vcera sme davali uz platnu...teda moj otec daval 😉 ...idem este ustlat...musim sa ozmyvat, lebo uz mi kvapka olej 😀
a chcem ist do mesta...a mam po 5 dnovom volne 😠

iwi, a Miska poslucha baby, ked je s nimi sama?

hasleerka
27. okt 2009

renka ahoj ... a čože ty si mala 5 dní voľno, si si aspoň dobre oddýchla???

renka9
autor
27. okt 2009

zuzi, taK JE z teba perfis pani ucitelka 🙂 mas moju poklonu, ako to zvladas 😉 😉 😉

bodka13
27. okt 2009

hasler...mám zapísané 😉 😝 🙂 🙂 🙂

reni a to si dovolenkovala 😕

iwusska
27. okt 2009

cicus mnaaaaam rajcinky 😝 😝 😝 😝 ja som sa prave napchala tuniakovym sendvicom 😵
hasli doma su len dve starsie, uz maju prazdniny...to si teda ani predstavit neviem ze by som im este aj Misenku nechala 😨 😀

bodka13
27. okt 2009

jejdanenky 😕 ...zabudla som morča nakrmiť 😀 😀 😀

hasleerka
27. okt 2009

bodka no hlavne že ty si napapaná a morčiatko hladuje ... už aj na teba posielam stranu zelených 😀 😀 😀 , alebo ako sa volajú tí ochrancovia zvierať

cica13
27. okt 2009

Bodecka...tak seba vykrmujes a na morca zabudnes.... 😀

Reni ahoj, si toho postihala..... 😉

bodka13
27. okt 2009

baby 😢 nikomu nevolajte 😢 ...už som mu dala,aj jabĺčko aj mrkvičku 😀 😀 😀

zuzadlo
27. okt 2009

ahojte klabosnicky🙂

iwusik,obdivujem, ze si nechala babuilky same,to ja by som nemohla, po prve,by mi vrestali, ze ich nechcem(truhlici) 🙂 a po druhe,nasi vymyslaju kadeco,tak by som sa bala

zuzadlo
27. okt 2009

dievcence ,vypekate a ja nemozem ☹ ☹ a tak rada by som, ale nasi maju tu prisnu dietu az do vianoc ☹

zuzadlo
27. okt 2009

reni 🙂 .snazim sa

renka9
autor
27. okt 2009

nemala som dovolenku, ale takto to mame v robote, vyslo nam take dlhe volno...teraz vsak budem makat tri tyzdne v kuse zacnem zajtra- 2 ranne, 2 nocne, v nedelu po nocnej v pondelom zasa nocna, aj v utorok, str, stv, volno, pia, so ranno a zastavime sa az o 3 tyzdne, ked mi zasa vyde take vacsie volno 😠 a volny vikedn 😝

hasleerka
27. okt 2009

renka a je toto normálne zo zákona, lebo čo ja viem tak môžeš robiť len 5 dní a potom musíš mať voľno ... teda ak ony nerátajú voľno po nočnej a to aj tak človek prespí

renka9
autor
27. okt 2009

babule dajte mi chytro tip ako robite zapekany karfiol, ak teda robite 🙂

cica13
27. okt 2009

Hasli...zakony nezakony...robi sa tak vsade kde su smeny a nema kto robit, ja som tahavala tak cele leto (teda okrem dovolenky) ☹