Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
12. nov 2009

bejbyna ahoj.....dobre na to ides, najprv treba otuzovat, teda postupne privykat na cerstvy vzduch....a ako malu volate vyslovujete c alebo k na konci ?
lilusik ahoj...my sa drzkame....a vy?

blazka24
12. nov 2009

lilu veru ide to postupne ako malá pohroma, v sobotu ideme na oslavu k segre tak snád malý čo príde na návštevu nebude chorý lebo ma porazí..........

bejbyna
12. nov 2009

iwusska
vyslovuje sa Bianka píše Bianca a volame ju Bibi 😀 Bubiš a tak všeliako 🙂
blazka Ďakujeme pekne 🙂
Ja rozmýšlam,že by som ju tak zajtra dala na chvíľu k oknu a podla počasia potom pôjdem.
S tou oslavou maju prísť v sobotu veď mala bude spinkať zavriem ju do spálne a nepustím tam nikoho 😀
ale tá svokra je hrozná 😠

iwusska
12. nov 2009

bejby mne sa prva narodila v decembri a uz po tyzdni som s nou bola von 😵 😵 ale fakt to zalezi len od pocasia a tento vikend hlasia az 12 st. takze hor sa na prvu prechadzku 😵 😵 😵 juuuj ako ti zavidim, ale v dobrom 🙂

blazka24
12. nov 2009

bejbyna a nemala si problémy s menom na úrade?

bejbyna
12. nov 2009

Joj veľmi sa teším,že má byť pekne 😵 Pôjdeme celá rodinka sa trošku vyvetrať aj Simču vezmem nech sa prevetrá 🙂
blazka nie žiadny problém nebol 🙂

blazka24
12. nov 2009

bejbyna veru v sobotu má byť do desať stupňov tak tiež sa teším, ideme k našim a segra má oslavu tak s krpcom budem vonku až dokedy nebude umierať od hladu 😀

lilu18
12. nov 2009

iwus vy na orave budete mat 12 stupnov??neverim 😀

lilu18
12. nov 2009

ja scem mraaz a sneh... ☹ nescem 12 ani 10 stupnov 😠

stupidq6
12. nov 2009

Ahojte.Ja som dnes bola v Martine na sone naschvál u iného dr. aby mi povedal to po čom som túžila 😵 Naše dievčatko je chlapček 😵 😵 😵 😵 😵 konečne som sa dočkala 🙂 😵 😵 😵 😵 na 100% je tam to čo tam má byť 🙂 mangel ešte o tom nevie veľmi sa teším keď mu to poviem 🙂 Bola som aj s herečkami no hrôza niekde s nimi ísť 😅 hneď som aj šla do Tulipu a kúpila som nejake modre dupačky a čiapočku 😵 Dievčata teraz spapali polievočku a spinkajú okolo tretej by sa mali zobudiť pôjdeme do parku 🙂 Inak drobec váži 2500g neviem či je to dobre lebo keď som čakala dvojky boli menšie čo poviete? 🙂

cica13
12. nov 2009

Lilusik, na sobotu u nas je predpoved 14 st. a na Orave 8st. 😉

lilu18
12. nov 2009

sisi//no gratulujem,bude to chlap ako ma byt. Dvojicky museli byt mensie ved su v brusku 2 a tento drobec ma brusko len pre seba,jasne ze bude vacsi 😀 si myslim..a co je tulip??

cica//ty vies potesit ☹ ved ja uz sane lestim 😀

iwusska
12. nov 2009

sissi supeeer, tak gratulujem 😵 😵 😵 moja prvorodena mala byt zasa na 100% chlapec, mala som vsetko modre od kocika po vybavicku a ked sa narodila tak manzel vravel: mame syna a vola sa Nina 😀 😀 😀

cica13
12. nov 2009

Lilu...aj ja sa na sane tesim.....ale ked ten dedusko Mrazik a Perinbabka asi maju chripku....tak co uz s nimi 😅

stupidq6
12. nov 2009

ďakujem 🙂 len aby nás nakoniec neprekvapilo dievčatko moja segra je tiež tehotna čaka tiež chlapčeka 😵
Tulip je nákupné centrum v MT 😉

lilu18
12. nov 2009

pojdeme na snezienky 😀

iwus vybavicku odloz,este sa moze zist 😉

andreah70
12. nov 2009

ahojte 🙂
boooooože to také teplo hlásia.......ja chcem sneh a lyžovačku 😀

lilu18
12. nov 2009

andy//vitaj do klubu 😀

lilu18
12. nov 2009

idem varit pa

andreah70
12. nov 2009

lilu 😵 😵

cica13
12. nov 2009

Andy...neboj, na Orave nasnezi a idemeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂

iwusska
12. nov 2009

cicus sak aj vcera snezilo 😀

hasleerka
12. nov 2009

bejby už si aj fotečky pridala ... malá je zlatunká 😵 ... ja si pamätám že som pri Zuzke išla von až po týždni ako sme boli doma, lebo bolo hnusne aj ked bolo leto,
dovtedy len okno otvorené ... ale pri Miške som išla už asi na tretí deň, vonku krásne svietilo slniečko aj ked bol oktober, tak sme sa polhodku premávali

a ako píše cica ani ja by som určite oslavu nerobila

renka9
autor
12. nov 2009

ahojte 😵

adulik ☹ ☹ ☹ , skore uzdravenie

sissi, gratulujem, tak si to dobre vycitila toho synacika 😵

bejbyna, aj ja si myslim, ze cez vikend mozes vo, a ides na to spravne, treba postupne privykat 😉 . Angelika je narodena vo februari, a isli sme s nou von nemala este ani 2 tyzdne, a krstili sme ju tiez 2 tyzdnovu. Moj nazor je ze treba privykat co najskor, ved oni su tam take zababuskane 🙂 .

dnes som bola u kadernicky konecne...vyskusala som novu, cellkom som spokojna,l en farba mi chytila tmavsie ako som chcela, a ostrihala mi ofinu 😵

cica13
12. nov 2009

Reni...hod foto novej Renky! 😀

hasleerka
12. nov 2009

aha renka má voľno tak robí zo seba kočku ...

baby aj vy keď sem polhodinu nenakuknete, tak sa musíme opäť prihlasovať

hasleerka
12. nov 2009

idem ja hádam do obchodu, veď som zistila že som vajíčka zabudla kúpiť ... potom pôjdem hneď aj pre malú do škôlky ...

renka9
autor
12. nov 2009

baby, nie som fotogenicka 😀

haslerka, ja sa tak musim prihlasovat na modru strechu, sem nie 😉

renka9
autor
12. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

nic moc, ved vravim, ze nie som fotogenicka 😝

hasleerka
12. nov 2009

renka nepodcenuj sa ved si kočka 😉