Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
14. nov 2009

lilu, mna sa zakazdym ked ideme kupat Angelika pyta -- aj vlasy? A v poslednej dobe tiez zacala trosicku vyvadzat, ale viem ju nejak usmernit. To maju asi vsetky take obdobie, Aj Kristinka mala take, len sa priprav na to, ze to bude este dlllho trvat 😝

hasleerka
14. nov 2009

moja Zuzka zase spí u kámošky o dve poschodia nižšie ... a Miška tie pokašlieva, začala som dávať zase cibuľový sirup, ale ak bude aj zajtra tak nasadím asi stoptusin ... dúfam, že nebudú teploty

emily333
14. nov 2009

no my VIP hostia sa mame fajn 😀 😀

lilu18
14. nov 2009

reni//potesila si ma..inak nevadilo by mi take male mrncanie ale toto je panika..histeria ☹

haslerka aj ja chcem spat u kamosky 😀 ..no snad cibula zaberie

doseti
14. nov 2009

Ahojte všetky,ja vás furt čítam ale nepíšem sem,ale teraz mi to nedá a chcem napísať LILU18,že môj syn mi to isté robil vo vani,keď sa mu voda dostala do uší tak začal úplne šalieť,neviem či ho tie uši boleli alebo čo....a do očí tiež keď sa mu dostal šampón,alebo stačila aj voda čistá.Neviem odkedy to bolo ale hlavné je že to už prestalo prednedávnom(keď mal 5a1/2roka.)
No ale neviem čím to je,asi len trpezlivým vysvetľovaním.Najprv som naňho kričala a to bolo ešte horšie,ale keď som mu v kľude vysvetlila čo a ako bude tak sa ukľudnil a nejačal.(teda väčšinou)

hasleerka
14. nov 2009

lilu aj ja by som to brala ... niekedy by som z tejto domácnosti aspoň tak na dva dni potrebovala vypadnúť ...

lilu18
14. nov 2009

doseti//dakujem///aj si ma trosku ukludnila ze nie len Vivi chyta amok z vody..Len ja jej vysvetlujem,nekricim a fakt sa snazim ale ona vlastne nepocuva. Ved cez ten rev nemoze ani nic pocut ☹ ..uvidim hadam daku fintu najdem

emily333
14. nov 2009

babenky idem haji prajem dobru nocku 😉

hasleerka
14. nov 2009

kočky ja vás pomaly opustím idem haji, do tých čistých periniek ... dobrú nôcku

lilu18
14. nov 2009

ja tiez papa dobru nocku 😔

doseti
14. nov 2009

No ja som mu to vravela ešte predtým než som mu dala vodu na hlavu,že čo mu presne budem robiť a ako. celý postup.
No je to smiešne,keď to takto napíšem.Ako keby to bolo niečo zložité umyť vlasy.

doseti
14. nov 2009

Ahojte.dobrú noc.

bejbyna
14. nov 2009

Ahojte vy už spite? 😕 😅
Ja som prišla,že aspoň na chvíľu pokecame a vy spite no fajne 😀
Nam len pred chvíľou odišla posledna návšteva bolo ich tu asi 10 dokopy ani nie moc veľa 🙂 Bolo fajne Bibuška celý čas prespala v kočíku pár krát zamrnkala pár krát som ju nakŕmila prebalila aj som ju okúpala kým tu boli 🙂 Super sme si pokecali Simča nam zaspievala a zahrala na klavíri spomaľ tak sme mali aj kultúrny program 😀 A pozeráme celá rdoinka deň po tom či ako sa to volá 🙂

andreah70
14. nov 2009

kočenky všetkým sladké sníčky 🙂

dnes som vás ani nestihla sme doobeda upratovali a hasli tiež som prezliekala periny .... poobede sme boli gratulovať synovcovi k meninám 🙂
my sme voliť neboli tak nás nemohli ani pohostiť 😀 😀
ja mám chorú Niku ☹ asi dostala v škole chrípku, majú dosť chorých v pondelok majú školu zatvorenu tak hadam sa do stredy vylieči

tatolu
15. nov 2009

Dobré ránko

Doseti vitaj 😉

Hasli, no my sme mali toľko starých PC, že som už bola nešťastná 😖 . Jeden išiel svokrovi, jeden našej maminke, jeden máme v obývačke a myslím, že ešte jeden niekde bude. Drahý to nosil zo smetiska a dával jeho bratrancovi opravovať. Sú veľmi pomalé, ale vravel, že pre deti to bude. 😔 Iba neviem kedy. 😉 Keby som ich dala všetky do jednej izby cítila by som sa ako v int.kaviarni 😀 Internet však išiel iba na jednom a teraz dorobil kábel aj k tomu do obývky. Len ide tak pomaly, že sa zdá, že ani nejde. Internetový kábel sa musí prepájať, takže vždy ide int iba na jednom 😉
A áno mám nejaké foto z domu na modrej streche 😉

emily333
15. nov 2009

dobre ranko 😉 renka kunem dufam ze ta najdem 😉 mm uz vari zas nanho vyslo ako kazdu nedelu 😀

tatolu
15. nov 2009

Aj u nás hádam bude variť mm. Len o tom ešte nevie 😉 . Každú chvíľu sa má vrátiť z nočnej 🙄

lekynka
15. nov 2009

Dobré ránko.
Čo máte dnes na pláne variť???
Alebo papať ??? (keď varí man. )

emily333
15. nov 2009

lenkyna mam kuraciz pol, stehna a ryzu 😉 ked sa napapame vyrazame do uliic 😵

emily333
15. nov 2009

som sa sekla, tatolu uz som videla uz vam asi vela netreba 😵

lekynka
15. nov 2009

emily, dík za radu, polievku som chcela kuraciu, ale druhe som nevedela co ...
tak asi aj ja urobim šťavnaté stehna, ryžu ... 😀 😀

tebe staci povedat ideme a vyrazate, uz mas veľkeho chlapa,... (nerozmýšlala si o druhom ???) 😀 😀 😀

emily333
15. nov 2009

lenkyna keby len rozmyslala my aj na to tazko pracujeme tak dufam ze sa raz dopracujeme 😀 😀

tatolu
15. nov 2009

Emily, to iba hasli sa pýtala, či mám foto na modrejstreche 😉

renka9
autor
15. nov 2009

emily, nieco mi uslo??? 😕 kde ma chces hladat??? 😀

renka9
autor
15. nov 2009

inak som zabudla
Vitam doseti 🙂 , dufam, ze sa tu teda este ukaze 😉 😉 😉

hasleerka
15. nov 2009

ahojte ... no teda tak už aj Niki je chorá, cmuky cmuk nech je rýchlo OK

u nás varím ja, mexický guláš a ryžu

tatolu a tiež si tam tatolu, by som kukla fotečky???

renka9
autor
15. nov 2009

ano, je tam tatolu 😀

Angelika mi hovori-- mami pd mi pustit televizor, aby som nemusela zacat plakat 😀 😠 ...aka je prefikana 😀

hasleerka
15. nov 2009

renka 😀 😀 😀 veru prefíkaná ... a čo hnoj si už rozkydala??? som ťa vedľa vymákla 😀

tatolu
15. nov 2009

hasli, však som to fotila ja 😉 😀
väčšinou teda fotím ja - a deti 😀

To hnusné počasie sa už môže umúdriť, nech tie hnusné choroby už idú het...

lilu18
15. nov 2009

ahojky

konecne dovarene u nas bude rybka s opek.krumplami 😀

andy tak aj u vas je chorobka?? ☹ ☹ ☹ rychle uzdravenie cmuk 😲