Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
5. dec 2009

Adi, nech Patka dobehne k nam, Denis bude asi v skole spievat na Vianocnej akademii... 😀 ale este to neni iste....Filip si ho aj do mobilu fotil, ked tam bol minuly tyzden po vypadnuti pozriet ucitelky 😀 😀 😀

hasleerka
5. dec 2009

no inak moje hviezdy dostanú ešte jeden balíček ráno, lebo ony si ešte dávajú papučky u babky v izbe že aj tam im v noci donesie

aadula
5. dec 2009

ciculi, on tam chodil do školy? tuším si aj spomínala...ale to vieš...už som po 35 😀 😀 😀 tak mám nejakú tú rózu sklenenú

cica13
5. dec 2009

Adi ano....este minuly rok tam bol deviatak 😀

aadula
5. dec 2009

😀 😀 😀 ciculi...si mala vidieť reakcie mojej dcéry, keď som jej to povedala, že príde do Filipkovej školy spievať a že ho má v mobile 😀 😀 😀

lilu18
5. dec 2009

KRASNEHO MIKULASA kocenky

dnes som nestihla sem kuk,musela som sadit a oberat 😀 😀 😀 😀 a teraz trosku posedime s tatom pri Tv

dobru nocku,zajtra pocitam co ste dnes robkali 😵 😵 😵

andreah70
5. dec 2009

adi tak Paťka to riadne prežíva 😀 😀 Nika to berie športovejšie jej sa páčia ale to je asi všetko 😀 ona nosí v mobile foto takého sexi hádzanára 😀

cica13
5. dec 2009

Baby...sa tu sulam....som zvedava za par rokov ake fotky bude mat Filip v mobile.....ake sexice 😀 😀 😀

Aduli...IP!

emily333
5. dec 2009

no kocendy mate sa na co tesit lili ahooooj 😉

aadula
5. dec 2009

andy, ona hodnotí každé spievanie 😝 ... to asi preto, že chodí na ten spev..., v prvej superstar sa jej páčila veľmi Peťa Humeňanská...a teraz Denis..ale ten sa jej páči aj ako chalan 😀 má úúúúplne iný vkus ako jej mama

aadula
5. dec 2009

ciculi...to mu radšej do mobile potom nepozeraj 😀

aadula
5. dec 2009

do mobilu 😅

cica13
5. dec 2009

Aduli....ale to sa neda nepozriet tam......ja som zvedavec zvedavy 😅

emily333
5. dec 2009

jeeej ake peknuckeee foto no idem haji prajem sladke snicky 😉

cica13
5. dec 2009

Hasli.....supeeeer....u nas tyki nechodia ☹

cica13
5. dec 2009

Idem aj ja ...... sa mi tu uz nechce sediet.

Dobru nocku vsetkym!!!! 😵

hasleerka
5. dec 2009

u nás to robí suseda aj so sestrou, chodia po svojich vnúčatkách, tak za kávičku chodia aj k nám už tretí rok ... ale sa divím že ju Zuzka ešte nespoznala

andreah70
5. dec 2009

hasli kočky sú zlaté 🙂

hasleerka
5. dec 2009

ja sa tiež pomaly poberiem, už som od piatej hore, takže už tu zaspávam ... majte sa dobrú nôcku

babulky dík za pochvalu 😉

andreah70
5. dec 2009

kočky dobrúúú 🙂

aadula
6. dec 2009

bréé ránečko 🙂

hašli, podarené sú 😉

som ráno s malým išla k topánočke, že čo mu Mikuláš doniesol..hneď všetko vyrámoval..mal tam aj jedno malé autíčko, tak s ním jazdí po nábytku..., ale statočne mu vrzukajú kolesá 😀 😀 😀

emily333
6. dec 2009

dobre ranko tak mne asi odisiel hardisk na pc lebo mi nic nesvieti tak som zatial na jankovom a tym padom ma tu skoro nepusti ☹ joj a teraz pred sviatkami zas vycalovat eur je mi z toho az do placu 😢 ale aj tak vam prajem krasny dnik 😉

aadula
6. dec 2009

emily, Janko je zlatý a iste ťa k nám trošku vždy pustí 😉 a ako mu je? zabral ditiaden?

emily333
6. dec 2009

asi zabral lebo este spiiii 😉

tatolu
6. dec 2009

Hasli, zlaté sú a aké šťastné 😉 , po plači ani stopy 😵

Emily, ako dobre, že ešte spí, potom nevie, že jeho PC okupuješ 😉

Všetkým vospolok pekné ráno, i keď u nás je zas hmla 😒

emily333
6. dec 2009

tatolu mas pravdu, ale aj tak idem piect mesko kapusticku a knedlik ma uz kupenyy 😵 este nakuknem

tatolu
6. dec 2009

No my už máme uvarené, skoro. 😉
Polievočka je hrášková s haluštičkami a na obed si mm robí haruľu, resp. zemiakové placky, resp. zemiakovú babu 😉 Ale máme zo včera aj mäsko s ryžou. 😀
Dnes sa mi podarí aj do kostolíka záisť. Ako dobre. 😵 U nás je iba jedna omša a sama s deťmi sa neodvažujem. Takto pôjdem sama bez detí, keď je po dlhom čase mm v nedeľu doma 😉

andreah70
6. dec 2009

ahojte tak ja už mám skoro uvarené, ešte vyváram poslednú knedľu budeme mať sviečkovú a slepačiu polievočku 🙂

poobede skoro ako tradične idem pozrieť na Niku na zápas, Domko chce ísť do kina tak ho tam odveziem a ja pôjdem do haly 🙂

prajem príjemnú nedeľu 😵 😵

lilu18
6. dec 2009

Ahojte.Obedujeeem.Kto si da so mnou?mame kolienka a perkelt

Citam ake boli vasi drobci sikulkovia aj basnicky Mikulasovi recitovali..no super. To si naozaj zasluzili balicky.
My sme boli vcera v DK na Mikulasa a Vivi sice neplakala,ale sa drzala ako repic kdeze by isla recitovat asi aj svoje meno zabudla. Niektore deti aj od strach plakali.

Rano ale uz hladala ci v noci nechal Mikulas nieco aj u nas 😀 Ked nasla velikansku cizmu,taak sa tesilaa. Ze mami ja som posluchala.. 😵