Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
11. jan 2010

dobre ranko tak uz som doma z jankovej skoly. no ked sme cakali na riaditela tak nas sretla triedna a pytala sa ci za nou ideme alebo za riaditelom ja jej na to ze sa riad. a ona sa vykrutila a odisla , z riaditelom sme isli do kanclu a ze aky mame problem tak som povedala ze ho najprv chcem prelozit do inej triedy a on ze kloli comu tak ze koli triednej a potom ze co bolo v utorok janko porozpraval a on na to ze on vie ze janko nic neurobil tak som sapytala ze ci je este nejaky problem o com neviem a on na to ze nie tak ze naco som vlasne prisla a on zlaty ze aby som ho videla v novom roku 😀 no jak u debilov 😠

iwusska
11. jan 2010

ahojte 😵
hasli to je neprijemne ked mas palcek porezany a dost dlho sa to hoji, lebo s nim stale hybes 😖 tak nech si co najskor v poriadku 🤐 🤐
a startujem metlu na tu kavicku 😀
inak aj moje babulky mali rano problem so vstavanim, Misenka mi vravi: maminka vsak je este tma.... 😀 a s Ninkou som bola vypalovat bradavice na chodidle, chudatkop aj si poplakala, som ju dnes ani do skoly nedala ☹

emily333
11. jan 2010

aj ja si prosim kavicku ale moc a moc silnu rano o 4tej som sa zobudila a do piatej som nespala koli tej krave 😠 este idem na urad prace a nechce sa mi

andreah70
11. jan 2010

emily som rada že to tak dobre dopadlo 🙂 aspoň že riaditeľ je férový, keď už triedna je na hlavu, ale ono niektoré učiteľky to nemajú ako povolanie ale ako diagnozu 😀

hasleerka
11. jan 2010

kávičky sú dievčence hotové , pomaly chlipkajte

emily tak dobre som včera palčeky držala ked to fajn dopadlo ... andy tiež myslím že niektoré by vôbec nemali robiť učiteľky

joj ja idem za chvíľu do práce a tak sa mi aj chce aj nechce

iwusska
11. jan 2010

emily super ze riaditel nema svoju profesiu ako diagnozu 😵 niekedy sa mi az rozum zastavuje, kto vsetko uci nase deti 😠
hasli a ako budes pracovat s tym palcom? 😨

hasleerka
11. jan 2010

iwus je to prostredník ... no ako tak sa dá robiť ... len horšie ked budem večer zase stroj umývať lebo ľavou rukou mi to moc nejde

emily333
11. jan 2010

no riaditel je simpoš 😵 hasli ja som raz Jankovi privrela palce do dveri auta a pytam sa ze ktory a on ze jooj mami no fakerak a to mal asi 10r. :- D tak nech nejaka dobra dusa z kolegin umyje za teba a ty jej to neskor vratis 😉 o chvilku mi pride sesterka z KE tak konence si poklabosime 😉

lilu18
11. jan 2010

obeed..mame slepaciu polievocku

kocky mne od rana nejde kon.. ☹ aj teraz som nehala nacitavat..no parada 😠

emily333
11. jan 2010

lilu aj my mame slepaciu a druhe nic? ja asi urobim rezance z tvarohom

iwusska
11. jan 2010

emily 😀 😀 😀
lilu a mne ide dobre konisko, co vam furt tak blbne? 😨

hasleerka
11. jan 2010

babulky aj ja mám obed .... vysmážaný bravčový rezeň a zemiaková kaša ... podte ... a prílohu kto čo chce bud uhorky bo karfiol

mne ide kôň celkom dobre

hasleerka
11. jan 2010

no už mu tuším začína zase hrabať 😠

iwusska
11. jan 2010

hasli aj my sme mali vcera bravcovy reznik a este si Natalka zazelala aj vypr. syr, tak sme mali na vyber 😝

hasleerka
11. jan 2010

iwus asi som ku vám nakúkala ... ja rozmýšľam urobiť zajtra vysmážaný syr 😀 😀 😀

lúčim sa s vami ... odchádzam pracovať ... uf uf 😒

cica13
11. jan 2010

Pomooooc, nejde mi od rana net a ani pevna linka....:(((

Davida som ulozila, ale este nespi, a ja sa idem teda do zehlenia vrhnut...🙂)

lilu18
11. jan 2010

konecne aspon jednu vetu napisem..hruza 200 r nacitava

cicus co sa stalo?/fuka vietor??

emily/tesim ,ze si v skole dobre pochodila..

haslerka///oviaz a popros ineho nech umyva ved vidia ze ty nemozes 😢

iwus//ahooj kde si sa nam zatulala??

kocky mam 1x masku na ksichte..sranda snad nebudem este horsie vypadat 😀 😀 😀 😀

cica13
11. jan 2010

lilu...vobec netusim, co s tym netom je, musim pockat, kym doje tatulo domov.

Ide ma slahnuuuut, Filip dosiel zo skoly s natrhnutymi gatami, co dostal teraz na Vianoce...ja uz nemam slov, nasrata som jak pes.

aadula
11. jan 2010

ahojte, šup na prvú stranu a idem si vás dočítať 🙂

zuzadlo
11. jan 2010

ahojte 😉 ,emily,tak sa tesim, ze to dobre v tej skole dopadlo 🙂 a nakoniec si janka prelozila, ci nie?

hasli,nech sa prostrednik rychlo zahoji-kto vie po kom si kukala 🙂

renka9
autor
11. jan 2010

cafte 😵

babule!!!!!! ja nutne potrebujem schudnut !!!!!!! 13.2. ideme na ples, a vcera som si vyskusala saty, co som mala 3 roky dozadu na plese, no a velke mi neboli 😠 😠 😠 😀
co mam robit, help me!!!!!!! ja vim ze nezrat 😀 😀 , ked ale ono to nejde, ja som furt hladna 😝 😝 😝 .

neskaj mi kolegyna v robote povedala ze , no a, sak satov je v obchode dost 🙄 , ale ja si nove kupovat nemienim. asi pred tristvrte hodinkou som zjedla 2 krajce chleba( nieeee, jeden nestacil 😝 ), zjedla banan, vypila caj a na dneska musi stacit....
ach, jo, aj cvicit by som mala, no nechce sa mi....cez vianoce som pribrala asi 3 kilecka. 😝

zuzadlo
11. jan 2010

reni,ja som schudla za tri mesiace 20kileciek,jest som jedla vsetko,nedrzala som ziadnu dietu,ale kupila som si jacmen mlady a chlorellu.jacmen sa zaraba s vodou-sice chuti ako trava,ale pije sa na lacno a mozes to mat kolko krat chces,len pred jedlom asi 20 minut a chlorella su tabletky,ktore tiez uzivas na lacno,ja som to kupila detom koli imunite,sice to bol pre mna majland-4000sk,ale bola to davka na tri mesiace,musim povedat, ze vtedy mi neboli ani raz chore a ja som schudla 🙂

aadula
11. jan 2010

hašli, tak pofúúúkam, nech sa rýchlejšie hojí 😉

emily, to vieš..chlap má úplne iný prístup ako učiteľ a hlavne riaditeľ k deťom 🙂 , tak to dobre dopadlo...a teda ostal v tej istej triede?

renka, ach chudnutie 😅 , to sme aj my dnes s kolegynami rozoberali v práci...a to som ja ešte koláče doniesla bo na meniny som nič nebrala..teraz sme boli v plnej zostave 😝 ... tiež neviem chudnúť...ale možno by stačilo keby si po šiestej večer nejedla...alebo vždy zjedla z toho čo práve máš naložené len polovičku 😉

aadula
11. jan 2010

ciculi dávala do nich nutelu a jablčka nakrájané na také tenké mesiačiky, ktoré sa močili pred tým vo fernete 😀 /mal byť rum len som nemala/ ale to len úplne pokvapkané bolo a na to sa nasypal škoricový cukor..to je v tých kopčekoch vo vnútri 😉

emily333
11. jan 2010

ahojte zatial ostal lebo riaditel mi nevedel povedat ci sa da hned prelozit da mi vediet

zuzadlo
11. jan 2010

a chces ho dat este prelozit do inej triedy?

emily333
11. jan 2010

zuzi aj chcem aj musim koli triednej ☹ renka ja som tiez skusala saty na ples a nejak zahadne sa mi zbehli na chrbte nezazipsujem 😀

zuzadlo
11. jan 2010

tak to je jasne emily

ja ziadne spolocenske saty nemam,tak taky problem tiez nie 🙂

aadula
11. jan 2010

tiež mám len kostímy...ale keby sme niekam išli..čo nepôjdeme..lebo mm musí na operáciu kolena...tak by som si požičala..jedna pani čo býva v tej dedine ako mm pochádza šije a aj požičiava..už som od nej mala 🙂

zuzadlo
11. jan 2010

adulik, tak to mas dobre 😉