Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
24. jún 2009

😢

lilu18
24. jún 2009

papa kocky

tatolu
24. jún 2009

Ahojte,
konečne som sa dostala k PC.
Takže sa môžem pochváliť. Aj mne dnešným dňom začínajú prázdniny a som teda Bc. 😵😝 Všetkým vám ĎAKUJEM

V piatok máme záver skúšok, idem podať prihlášku aj na súbežné štúdium, takže budem potrebovať aj naďalej vašu pomoc 😉

V sobotu a v nedeľu máme mecheche so spolužiakmi a potom bdem loziť po celom Slovensku. Napracem deti do auta a pobeháme
😎
Jej prázdniny som nemala už celé 3 roky
😉

cica13
24. jún 2009

Tatolu......gratulujeeeeeem a dufam, ze obcas aj na kona mrknes, ked budes brazdit tym Slovenskom!!!! 😀 😀 😀

aadula
24. jún 2009

gratulujem pani Bakalárka 😵 😵 😵 😵

tatolu
24. jún 2009

dievočky ďakujem.

Jasné, že mrknem, ak ma tí moji pustia 😉

No si predstavte, zabudla som sa naraňajkovať, a keď som prišla domov, tak MM spal na zemi (je po druhej nočnej) a deti poroznáčali asi celú kuchynskô linku. Nemala som ani kde stúpiť, a to mi ten môj sľúbil, že mi budú držať palce 😀
No teraz ma nechal, nech sa vybláznim na PC a pustil sa do varenia. Iba tak rozvoniava tá opražená cibuľka 😵

lilu18
24. jún 2009

tatolu--huraaaaa,tesim sa s tebou..tak aky titul si budes pisat pred-ci za menom?? si sikovnica,mala by som si s teba zobrat priklad 🙂

obedujem kto si da??

tatolu
24. jún 2009

ja som teraz doraňajkovala 😔
No tento sa dáva pred meno, ale ja si meniť občiansky pre to nebudem 😀

lilu18
24. jún 2009

🙂 --vies ze keby som taky ziskala aj ten obcanak by som vymenila 😀

dnes sa dozviem ci som vobec rocnik ukoncila ☹

lilu18
24. jún 2009

a kam idete po slovensku?,nestavite sa na kavu?? 😀

aadula
24. jún 2009

tatolu ja som si po Bc. nemenila obč. a teraz po Mgr. tiež ešte nie 😀 asi by som už mala že? 😝 😀 😀

cica13
24. jún 2009

Lilu...moja kamoska ked sa vydavala, tak musela dat prerobit vsetky svadobne oznamenia, lebo jej muzikovi tam zabudli dat titul Ing........neznasam ludi, ktori si az takto potrpia na titule.... 😠 😠 😠 😠

renka9
autor
24. jún 2009

ahojte zienky, ja vas len pozdravim a idem do roboty 😉
vcera, co som vam posielala tan mail, tak to bolo dnes v novinach, ze to nie je skutocnost, ale z nejakeho filmu 😠
jaky d...il to mohol hodit na net 😠

aadula
24. jún 2009

renka neprehánaj v práci 🙂 a potom ťa tu čakááámeee

cica13
24. jún 2009

Reni ahoj, MM hned povedal, ze snad tomu nechces uverit, ani som aj tak tomu neverila....ved je to totalna hovadina....niketo umiera a este aj stiha fotit.... 😀 😀 😀

aadula
24. jún 2009

cica sú taký čo si na tituloch potrpia..., to sú blázni..a na svadobné oznámenie by som si to určite nedávala 😝

iwusska
24. jún 2009

ahojte, no baby mala som čo robiť kým som dočítala 10 strán 😠 😀 chvíľku tu nie som a vy pomaly klábosnice zavaríte 😀 😀 😀
tatolu supeeeeeer, gratulujem, som na teba intenzívne myslela 😵
ja som si na svadobné titul tiež nedala a to som ho už vtedy mala, ani v občianskom nemám 😵

cica13
24. jún 2009

Ivi..kde si bola doteraz?????????????????????

emily333
24. jún 2009

ahojte som tu na hodinku tk vas idem zbezne precitat 😉 cely den som bola u babkky a cakala komisiu z KE no zatial nedosla tak zajtra zas tam budem sediet cely den ☹

iwusska
24. jún 2009

cicuš tu som len som mala dosť roboty a ešte vás prečítať aby mi nedajbože niečo neuniklo 😀
emily 😖 a to sa ti neozvala že nedojde?

emily333
24. jún 2009

janko dakuje za blahozelania 😵 a skusky mam az v pondelok 😉

emily333
24. jún 2009

iwus ozvali sa ale nepovedali ze kedy ta uz cakam od vcera dufam ze uz zajtra dojduu. a tatolu blahozelam k BC tak vidis ako rychlo si to zvladla 😵

iwusska
24. jún 2009

emily aj ja sa pripájam všetko najlepšie 😵

tatolu
24. jún 2009

Cica, Aadula, Iwus 😉
Mala som triednu. Vždy som ju brala ako fajn ženu. Potom som robila v banke a osa sa prišla podpísať na akýsi doklad a ona mala Ing. aj v podpise 😕 . No zrazu už pre mňa ako fajn žena nie je 😔

Dievočky, ďakujem vám veeeeeeľmi pekne

Lilu zatiaľ mám v pláne Kubín, Poprad, Jasenskú dolinu 😉 a potom zas dookola.
Ak sa vyberiem do Modry, tak žeby som sa stavila? 😉

emily333
24. jún 2009

tatolu z PP to uz mas iba 2,5 hodky autom do MI tak sa zastav aj u nas 😉

iwusska
24. jún 2009

tatolu D.K. je od Námestova kúsok, tak dobehni, dáme stretko 😵

tatolu
24. jún 2009

Dievky, aby som vás všetky nezobrala za slovo, pardón písmeno 😀

emily333
24. jún 2009

babenky volala som na soi a tam mi povedali ze aj je ta reklamacka po kupe do mesiaca tak to ma dat majitel predajne na presetrenie a ono kuvy ma chcu o....bkat 😠 sa neddam. tak mi drzte prsty idem do obuvy pa pa vecer sa ozvem

iwusska
24. jún 2009

tatolu ZOBER! 😀
emily nedaj sa, mne sa to hneď nezdalo, prečo by si ty mala za to platiť keď je tovar v záruke???? sa chcú z toho vyzuť 😠

cica13
24. jún 2009

Tatolu...a co hlavne mesto? To nemas v plane? 😵 😵 😵