Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
24. jan 2010

Reni, viem , ze sa ti pacia tie navlecky na paplonoch v tej Severke....ale neni tam ziadna fotka z exterieru......mne osobne sa viacej paci ta Oscadnica 🙂

Emily...ten tvoj Rudi je teda cislo.....si uzijeme na stretku 😅

hasleerka
24. jan 2010

emily neboj ništ ved možno tam budeme aj dve bez mm, ja tiež neviem ako ten môj v práci

aj tá severka vyzerá pekne len tam nie je žiadne okolie nafotené ... ja by som už asi nešpekulovala a vybrala kamilku, tá bude hádam len čisto pre nás

renka9
autor
24. jan 2010

ciculik, vies ze som si navlecky ani nevsimla 😀 , idem ich kuk...ja nehovorim, ze tam chcem ist, ale ze to nie je drahe, len som sem hodila ten link..nic viac 😒

hasleerka
24. jan 2010

moje nervy ja až teraz čítam, že emily zostáva doma a nie jej mm 😀 😀 😀

cica13
24. jan 2010

Reni...ved ja viem, ze si len link hodila....to som ta iba trosku za tie navlecky postengrovala....ale pekne su 😀 😀

emily333
24. jan 2010

hasli nevadii aj ja niekedy zle citam 😀

hasleerka
24. jan 2010

babulky odklepnuté, som to zrátala že nás pôjde 10 ak nie opravte ma - vyrátala som žeby nám stačilo 6 apartmánov ale to sa vám nemusí páčiť, tak napíšte ktorá akú izbu chce a presne zrátame koľko sa má platiť ... zálohu pani spomínala že stačí 100€

cica13
24. jan 2010

Hasli, co 10? Myslis rodin? Ved 11 sme tusim naratali

bodka13
24. jan 2010

renka
cica
haslerka
adulka
andy
iwus
zuzadlo
emily
tatolu
bodka

renka9
autor
24. jan 2010

tu su len dve fotky z vonku, viac som nenasla
http://www.severka.sk/2008081403-pre-deti.html

hasli ide nas 11 rodi, a berieme celu chatu 😉

cica13
24. jan 2010

Bodka....Lilusku si zabudla ☹

cica13
24. jan 2010

Aj ja si myslim, ze by sme mali zobrat celu chatu...ved aj tak sa tusim plati za lozko a nie za apartman

renka9
autor
24. jan 2010

bodka, uz sme to tu ratali 😀

bodka13
24. jan 2010

😕 😕 😕 ☹ ☹ to ma mrzí...ja som kopírovala zoznam čo ste písali a iba som opravila zuzadlo a tatolu

Lilu prepáč 😵 😵 😵 😵

bodka13
24. jan 2010

nám stačia 3 postele...teda 3 alebo 2+prístelka

renka9
autor
24. jan 2010

no a cica, tie navlecky v severke sa mi praveze nepacia 😀 😀 😀 , tie nie su moj styl 😀

bodka13
24. jan 2010

a čítali ste si aj ubytovací poriadok???

ubytovanie medzi 16-21hod a odovzdanie izby do 10:00hod...treba nadiktovať ŠPZky na parkovanie...a za apartmán berú pri ubytovaní zálohu 1000sk-ak sa nič nepoškodí,tak ju vrátia.....

hasleerka
24. jan 2010

a kua som sa prerátala, jednu rodinku som zabudla ...

bodka teba som už šupla do trojky izby 😀 😀 😀

a ubytovať sa môžeme aj skôr, pokial tam nikto večer predtým nebude

no ja neviem či nám ta chata nakoniec bude aj stačiť 😀 😀 😀

bodka13
24. jan 2010

dá sa hocikedy ubytovať?

cica13
24. jan 2010

Reni... 😀 😀 😀 😀 😀

Mne staci dvojka + pristelok, ale neviem, ci sa mi do tej izby potom zmesti aj cestovna postielka....lebo vyzera, ze ta dvojka izba je mensia ako trojka

Hasli, na to sa potom popytaj, ci mi tam ta postielka vojde!!!!

cica13
24. jan 2010

Hasli...stacit bude...to sa neboj..... 😵

hasleerka
24. jan 2010

cica teba som uložila do trojky 😀 kvôli tej postielke aby sa ti vošla ... prípadne si idem poznačiť a opýtam sa zajtra

renka9
autor
24. jan 2010

a mna kam si ulozila??? 😕

cica13
24. jan 2010

Hasli, ale mne ked Filip nepojde, tak ja potrebujem dvojku......takze sa mi na to prosim ta spytaj, ci sa tam pomesti.....radsej dvojku, ci pojde Filip alebo nie....a ved to je jedno...zoberieme vsetky apartmany a tam sa uz rozhadzeme..... 😀 😀 😀

bodka13
24. jan 2010

Hasli ja si prosím dvojku s prístelkou....chalani budú spať so mnou na manželskej a Bodko bude mať samostatné lôžko 😀 ...v tej trojke by sme museli sťahovať ☹

renka9
autor
24. jan 2010

babule idem haji, dnes tu sedim skoro cely den 😝 , to bude rozumne, ked sa tam dohodneme, ale my potrebujeme trojku, tak spavame aj teraz 😀

cica13
24. jan 2010

Reni dobruuuuu 😵

bodka13
24. jan 2010

dobruuu Renka

hasleerka
24. jan 2010

reni vás som uložila do trojky ... no aby sme nakoniec nechceli byť všetky len v dvojke ... cica jasné že keby nešiel Filip tak ti stačí dvojka

zuzi dík za ponuku zvezenia, len to je pre mňa nič do žiliny, tam mám dobrý spoj, to ja skôr potrebujem zo žiliny do oščadnice ... a hlavne zlý spoj je v nedelu naspäť ...

no snád nás ktosi teda do auta prichýli, dve + jedno miesto 😢 ... podsedák mám a snád sedačku zoženiem

hasleerka
24. jan 2010

idem aj ja kočky dobrú