Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
28. feb 2010

Hasli, keby si tolko nelapela na farme, tak by si aj vedela, kto je Pluscenko... 😀 😀 😀 je to rusky krasokorculiar 😅

andreah70
28. feb 2010

emily si to vystihla pri flaštičke sa jazyk každej rozviaže 😀 😀

ale také vystúpenie Pluščenka by som aj ja brala, som mu držala palce škoda že nezískal zlato, ale len striebro

som sa večer rozčúlila z Dominika vyliezlo že mali napísať báj a on na to zabudol tak sme teraz niečo vymýšlali hlavne že mal na to celé prázdniny 😠 😠 😠

cica13
28. feb 2010

Andy...nas Filip je presne taky isty....vzdy vsetko" za 5 minut 12 robi."... 😠 😠 😠 😠

emily333
28. feb 2010

nieste v tom same aj u nas je to tak 😠

andreah70
28. feb 2010

tušim sú všetky deti rovnaké 😀 😀 😀 alebo že by iba chalani.....................u nás je Nika trochu zodpovednejšia 🙂

Dnes som Nike odstrihla ofinu, strašne ju chcela, mne sa do toho nejak nechcelo lebo ofinu mala naposledy ako dvojročná, ale docela jej to svedčí, ešte si chcela zafarbiť vlasy na čierno, ale to som zatrhla a dovolila som jej len čokoládovohnedý tonovací šampon

cica13
28. feb 2010

Andy....ja babu nemam, tak nemozem porovnavat ☹ ☹ ☹

Odfot Niku....som zvedava, ako jej to svedci 🙂

emily333
28. feb 2010

aj ja chcem viediet 😉 nechapem co je to za moda farbit cierno ☹

andreah70
28. feb 2010

ona sa už fotila tak to stiahnem do fotoalbumu EU 😉

emily333
28. feb 2010

jeej ak je teraz zlatunka 😉

hasleerka
28. feb 2010

cica ved aj už viem kto je to ... ved som písala že vdaka mm to viem ... lenže mňa šport dajako nebaví kukať

cica13
28. feb 2010

Andy supeeer...svedci jej to, i ked je to odvaha na taku ofinku 🙂 Lubos moze gulovnicu chystat 😀 😀 😀

hasleerka
28. feb 2010

andy Nika je kočica, ale mne osobne sa viac páči bez ofiny ... aj Zuzka mala kedysi takú menšiu ofinku, vravili mi že to má pekné, ale mne sa viac páčila bez ofiny

cica13
28. feb 2010

Hasli...ja som ti to iba zopakovala, aby si to nezabudla 😅

hasleerka
28. feb 2010

divečence lúčim sa idem haji, ráno vstávam o 5, juj ako hroooooooozne sa mi chce 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andreah70
28. feb 2010

však keď bola u nás kaderníčka strihať mňa, tak otravovala, ale sme ju nejako presvedčili a včera prišla s najlepšou kamoškou a tá si ju odstrihla sama a teda aj tak to vyzeralo 😀 😀 tak som nechcela riskovať že si ju ufaklí aj ona sama, ale normálne som sa bála ako bude vyzerať a že mi potom bude nadávať ale jej to celkom svedčí a aj mm je spokojný, lebo ten si zakladá na jej dlhých vlasoch, možno preto že ja som dlhé nikdy nemala 😀 😀 😀 😀 😀

andreah70
28. feb 2010

hašli dobrú ja sa docela teším že si zajtra pospím do roboty vstávam až o 6,00 čo je o dosť neskôr ako som vstávala cez víkend 😀 😀

emily333
28. feb 2010

hasli dobruuuu 😉

andreah70
28. feb 2010

idem sa premiestniť do postele a dopozerať partičku dobrúúúúúúú 🙂

emily333
28. feb 2010

dobruuu ja este dufam vydrzim do polnoci somnevidela od zaciatku to kraso...-a mm mi prave zahlasil ze mozem pozerat iba to co mi on viebrie 😀 😠

cica13
28. feb 2010

Babulky aj ja sa lucim, som K.O po tom vikendovom vstavani 😀 😀

Dobru nocku!!!

andreah70
1. mar 2010

dobré ránko 🙂 po výdatnom nočnom daždi u nás vykuklo slniečko a zdá sa že bude pekne 🙂

renka9
autor
1. mar 2010

dobre ranko 😵
ja som vcera po vikendivom vstavani zalaha o 21:00do postele, a mm uz o siedmej 😀 , o osmej uz komplet vsetci spali 😀

cica13
1. mar 2010

Dobre ranko!

Aj ja som vcera zalahla skoro..o 23.00....normalne rekordny cas za posledne mesiace 😀 😀 😀 😀

Tu svieti nadherne slniecko, ale fuka desny narazovy vetrisko....a to som potrebovala ist na postu, len si s Davidom do toho vetriska netrufam.

Reni, ako je Kristinke? Dufam, ze uz lepsie.... 😵

emily333
1. mar 2010

dobre ranko tak ja som zalahla o druhej a vstala som o pol siedmej urobila ranajky ale bola som jak pod narkozou tak som este zalahla a pred chvilkou som vstala 😉

lilu18
1. mar 2010

cauko cauko..ked ste pri spani a vstavani .tedaa sa pochvalilm/som do 1.30 kuk tv 😀 a rano o 6.230h horee

lilu18
1. mar 2010

tak som kuk aj fotecky noveho ucesu..Andy sekne jej to 😵

idem dovarit pa zatim

bodka13
1. mar 2010

pekný deň 🙂

čo varíte? ...u nás bude hrachová s opečeným rohlíkom a palacinky

Andy...Veronika je kočka s ofinkou 😵 😵 😵

Lilu...som ťa predbehla 😀 😀 😀 zalahla som o 23:30 a vstávala o 03:00 ☹ ...ale musím sa priznať,že od 6 som si do 8 ešte zdriemla v kresielku 😀 😀

lilu18
1. mar 2010

bodkaaa 😀 😀 😀 vidis vidis..vzdy predbieham ja teba a teraz takto.. 😀 ale asi na obed padnem s vivkou do postele 😀

lilu18
1. mar 2010

obeeeeeeeeeed..a povinne chrapkat 😀