Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
4. mar 2010

idem aj ja pozerať tv z postielky dobrúú 🙂

doseti
4. mar 2010

ahojte 🙂
cica krásne to tam je a super,že sú tam tie kočíky 🙂 a to si ho ako uspala v ňom?zaspal sám?
a malý sa nebojí vôbec vody? však bol aj pod vodou. moji by už šaleli 😉

lilu18
4. mar 2010

alpou??booze ved ju budu scipat oci 😕

adulka aspon sme dve..ja tiez len sem tam vytrhnem 😀

lilu18
4. mar 2010

dobru tiez sa lucim 😔

aadula
4. mar 2010

ja ešte ponanúkam...ak náhodou niekto doordinuje a ešte nakukne 😉

emily333
4. mar 2010

ja som doordinovala aj z maminou pokecala aj aj skajpovala no ta ja som sikovnaa 😀 😀

doseti
4. mar 2010

už som doordinovala 😉

čo sa mi stalo...dnes ráno mi malý zaškrabol s nechtom znamienko na krku a teraz ma začalo trochu svrbieť som si ho asi trochu pošúchala a sedím pri pc a zrazu cítim že mi niečo tečie a to krv z neho...skoro na pyžamo už 😒 tak som si to umyla len s vodou...no neviem či si na to niečo dať či radšej nič 😒

cica13
4. mar 2010

doordinovaneeeeee 😀 😀 😀

doseti
4. mar 2010

no emily šikovná 🙂
aadula naNúkaš nám niečo dobré či len nakúkaš 😀

cica13
4. mar 2010

Aj mne by sa zislo obocie popretrhat....Andy nedojdes ku mne?

Doseti...Davida ta voda taaaak unavila, ze v pohode zaspal v kociku, mal tam svoju plysovu kravicku a dudusku v puse, stacilo ho trosku povozit hore dole a drochmal 😀 😀 😀

Moje deti vodu zboznuju, Filip sa potapa vkuse a s Davidom chodim od 3 meisacov 2x tyzdenne na kurz plavania, takze vo vode je ako doma....akurat teraz sme uz polavili s plavanim, predsa je to dost 130€ mesacne a duplom teraz, ked uz si tam robi vsetko po svojom a nechce spolupracovat 😠 😠

aadula
4. mar 2010

doseti, nemám nič...ale môžem zbehnúť do chladničky po niečo ..čo by si si dala? 😀 to znamienko si nechaj...nič nedávaj..ono sa to zasuší, urobí sa chrastička..ak by sa ti niečo nezdalo..radšej zbehni k dr. 🙂

ciculi, ja som normálne ostala zmätená...lebo tá čo má akože aids...tak tá v paneláku hrá zas inú...a raz mrknem tam..raz tam..už nič poriadne nepozerám..a normálne ma pomýlila..všade pchajú už tých istých hercov 😅

emily333
4. mar 2010

adulik ani mne sa nepaci ze ich vsake pchaju ved aj do panelaku dali toho mafiana a tah hraje dalsieho debilka 😀

doseti
4. mar 2010

aadula nič nechcem som prejedená už sa bojím aj na váhu postaviť ☹ už sa chystám od siedmej odvážiť,lebo sa mi zdá,že mám nejaké veľké brucho ☹ a nemám odvahu resp. nechcem si pokaziť náladu 😀
to si len preklep napísala že ponanúkaš tak preto 😀

cica môj malý ešte nebol v bazéne...tento rok bude premiéra 😉

doseti
4. mar 2010

čo sa týka tých seriálov tak aj mne sa to pletie niekedy 😒 a to panelák vidím len občas ako začala ordinácia

a ked začne poisťovňa šťastia tak už nebudem stíhať vôbec nič 😝

bodka13
4. mar 2010

dobrýýýýýýýýýý večéééééééér hviezdy 😵 😵 😵 😵

...idem si nás prečítať 😀

a vidím,že niečo ponúkate tak ja si dám,lebo som hladnáááá 😢 😀

aadula
4. mar 2010

bodečka odrežem ti z klobásky? 🙂 a dobrý aj tebe 😵

doseti..určite máš 50kg aj s ponožkami 😀 😉 😉

cica13
4. mar 2010

Aduli , to mas pravdu, ja mam pocit, ze Slovensko ani inych hercov nema...vsade ti isti.... 😀 😀 😀

Bodecka vitaj...ako bolo v robotke?

aadula
4. mar 2010

deseti, preto myslím, že nemáš veľa..bo ja jasne vidím, že mám brucho ...keď ty len myslíš že narástlo..to bude iste v poriadku

doseti
4. mar 2010

práve som sa odvážila odvážiť...mám 2 kilá navyše...takže ja si nedám nič 😠 až zajtra 😀
no dúfam,že to bude jedlom a nie niečím iným 😒

emily333
4. mar 2010

dajte pokoj z vahou ja som zo svojej vymontovala spruzinu a furt mam 0 kg 😀 😀 😀 😀 a na digitalnu sa nelakomim

doseti
4. mar 2010

s ponožkami +20

aadula
4. mar 2010

sa s vami lúčim, lebo malý ráno pred šiestou už bude vyspatý a mama nie 😉 tak dobrú ..nechávam tu klobásku pre bodečku aj kúsok syra a chlebík na zajedanie 🙂

cica13
4. mar 2010

Emily...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tusim aj ja vymontujeeeeeeem 😅

doseti
4. mar 2010

po 3 pôrode 70... potom 68...po vianociach zas 70...a teraz 72 😠 čo mesiac to kilo no výborne 😠
pred 1 tehu myslím 64 ak ma pamäť neklame 😕

emily333
4. mar 2010

jeej doseti aj ja som tak mala za mladi 😉 a teraz och boze asi okolo 85 no ale hlave ze som krasna 😀 😀

doseti
4. mar 2010

a mala som také zlé tušenie ísť sa odvážiť 😒 😀 😒

bodka13
4. mar 2010

na figu ☹ stráááááááááááááášnááááááá nuda 😠

ďakujem Adulka 😝

doseti
4. mar 2010

mladé a krásne už sme boli,teraz sme len krásne 😀

mm sa nepáčia vychudnuté...a niekedy mi povie že som "trochu"zmenila...zaoblila...tak by ma mal skôr pochváliť a byť rád no nie? 😀 a nie upozorňovať 😀 však chudá by som sa mu nepáčila 😀

emily333
4. mar 2010

dosetyi veru maju byt na nas pysny 😀 😀 no idem haji dobruuuu kočky 😵

doseti
4. mar 2010

píšem jak madar...malo byť...že som SA trochu zmenila 😀