Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
21. mar 2010

Moje deti síce ešte nemluvia, ale pôšťam im aj poľské rozprávky a keď sa Luky spýta, čo rozprávajú, tak veru preložím 😉 .
Sem-tam aj anglickú alebo nemeckú na youtube nájdu, tak pozerajú 😉
Po maďarsky vie môj svokor. Tiež som mm povedala, nech mu povie, aby sa s deťmi trošku tak rozprával. Ja sa s ním totiž nerozprávam iba zdvorilostné vety 🤐

lilu18
21. mar 2010

tak som sem naschval kuk co sa s renkou stalo,nech som v obraze..hm mna by hodilo od zlosti 😠 Tak ilonka pekny nick aj foto mas ahoj

doseti
21. mar 2010

ahoj už sem vôbec nestíham písať a ešte aj tie smajle sú fuč
tatolu aj môj Sebko stále po česky mluví,má to z Jetixu akurát dnes som mu vravela,že bude mať v škole 5-ku so SJ ked bude po česky vyprávať...

hasleerka
22. mar 2010

doseti ani ja v tejto diskusii nemám smajlíkov, len v tej zamknutej ... tak sem už dievčatá moc chodiť nebudem ...

hasleerka
22. mar 2010

ved aj tu mám tých smajlov, no ja som asi ešte prispatá...

iwusska
22. mar 2010

hasli 😀 😀 😀

lionka9
22. mar 2010

hasli 😀 😀 😀 😀

tatolu
22. mar 2010

hasli, chcela si nám dať košom 😕 No no no 😠 😀 😀 😀

doseti
22. mar 2010

ja nemám tie smajlíky nikde ani tu ani tam no kde mohli ujsť,žeby emigrovali?
ale ani vaše nemám len medzery...

aadula
22. mar 2010

doseti, že emigrovali 😀 si ma pobavila ... skús cez iný prehliadač otvoriť koníka 😉

hasleerka
22. mar 2010

no na slovensku je všetko možné, aj smajlíky môže emigrovať 😀 😀 😀

vodnarky
23. mar 2010

ahojte maminky..rada by som sa k vam pridala..mam 31 a 2rocnu dcerku,ktora prave prechadza vzdorovym obdobim,tak sa mame co aj z muzom obracat..inak zijeme v irsku a sme tu celkom spokojny..aj ked ta rodina(babicka,dedko atd..) ozaj trocha chybaju.. ☹ ..inak som sa pobavila na tych smajlikou co emigrovali.. 😀 ..ti mojich este nic take nenapadlo.. 😉 ..

lionka9
23. mar 2010

ahoj vodnarka 😉 , vitaj 🙂
aj moja mala je vodnarka 🙂

vodnarky
23. mar 2010

my sme cela rodinka vodnary..tatinko,ja a aj dcerka.. 😀 😀 😀 ..

renka9
autor
23. mar 2010

🙂

tatolu
23. mar 2010

Ahoj vodnárka - obdobie vzdoru 😕 čo to je? 😀 - mám to dvojmo a ak sa pridá najstarší tak trojmo 😀 😀 😀
Ináč my sme malá rodinka baranov 😉 - iba tatík nás nestihol o 3 dni- je býk a najstarší je kozorožec 😵 - vlastne všetci sme rohatí 😀 😀 😀

vodnarky
23. mar 2010

fiiiiiiiiiiha!!!!trojmo??? 😅 .. 😅 .. 😅 ..urcite chceme este sestricku,alebo braceka..no to co prezivame teraz z nasou hviezdou,tak sme si povedali,ze este pockame.. 😉 😉 😉

tatolu
23. mar 2010

Neboj, bude lepšie 😉
Vraj okolo 3 rokov sa to upravuje. M§žete sa snažiť už teraz - o 9 mesiacov, už bude slečna veľká 😉

cica13
23. mar 2010

tatolu, aj moje dve deti su rohate 😀 😀 😀 Filip baran a David kozorozec, inak datum porodu mal mat v znameni vodnara, len sa vypytal o 2 tyzdne skor 😀

Ja som racik a MM vahy 🙂

Vodnarky...vitaj....ako sa vam zije v Irsku?

tatolu
23. mar 2010

No cica, vychovávať rohaté potomstvo dá zabrať 😒 , teraz už chápem moju maminku 😅 😀

andreah70
23. mar 2010

aj ja mám jedno dieťa rohaté Dominik je býk a Nika je lev 🙂
ahoj Vodnarky kde v Irsku žijete ..............bráško bol 3 roky v Shannone aj sme ho boli pozrieť moc sa mi páčila tá zelená krajina 🙂 ale neviem či by som tam vedela žiť

vodnarky
23. mar 2010

🙂 zijeme tu celkom v pohode..preco celkom?ako som uz sponinala,chyba mi tu rodina..mamina(babicka)..atd..chodia za nami na navstevu,to sa velmi tesim..ale ked pride cas odchodu,tak sa potom z toho spametavam aj 3 dni(a to uz tu zijeme 5 rokou).. ☹ ..
inak zijeme v dubline-tallaght... 🙂

lionka9
23. mar 2010

vodnarky, si sa tam vydala, alebo ste za pracou s manzelom ?

vodnarky
23. mar 2010

🙂 len koli praci aj z mm..mm je slovak a sme aj z rovnakeho bydliska a este sme aj na zakladku spolu chodili..len nie do tej istej triedy... 🙂

tatolu
23. mar 2010

Lionka, už si hore a Renku si ešte nechala spať 😵 😀 😀 😀

Vodnárky, no 5 rokov je asi dlhá doba. Keby si sa mala vrátiť, už si asi nezvykneš 😔 Plánujete sa vrátiť, aleb ani nie?

hasleerka
23. mar 2010

ahojte ... aha nová mamina vodnárka ... aj mm je vodnár ...

vodnarky
23. mar 2010

urcite ano..doma je doma.. 😉 ..mam tam zbytok celej rodiny a zacinam to pocitovat uz troska inac..ked som odisla,bolo to pre mna nieco nove a videla som v tom aj take male dobrodruzstvo..ale teraz??viem,ze sa nam bude mozno zvykat tahsie,ale rodina nam v tom urcite pomoze a ulahci... 🙂

vodnarky
23. mar 2010

hasleerka- 🙂

tatolu
23. mar 2010

No moja maminka sa vydala, bývali sme tam 15rokov a potom sme sa vrátili do mesta, odkiaľ pochádzala 😔 . Už tam býva ďalších 15 rokov a neviem, či si zvykla 😒 Mám pocit, že jej stále niečo chýba. A to sme sa sťahovali vrámci Slovenska 😒

tatolu
23. mar 2010

Prajem všetkým dobrú nôcku 😉