Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
7. apr 2010

a manžel nie je s tebou Zanu?

maca793
7. apr 2010

asi nie bodka13 ☹

zanulienka
7. apr 2010

je tu somnou,ale on je spaniel,pozna tu kazdeho a zase cely den je v robote,takze som sama z detmi

zanulienka
7. apr 2010

a niekedy mam taku chut ist von na kavicku,pokecat z niekym alebo len tak skocit mame ☹ .niekedy by sa mi aj zisla pomoc,mam tu svokru,ale ta urobi vacsiu neplechu ako pomoc

marianka79
7. apr 2010

ahojte ale ste sa rozpísali 😉

marianka79
7. apr 2010

vonku je konečne krásne škoda že v pondelok tak nebolo

marianka79
7. apr 2010

zanu ale ved si niekoho nájdeš tam a nebudeš sama a to si asi dlho v zahreničí kedže máš 11 ročnú
neni žadne kamoška na kávičkovanie?

marianka79
7. apr 2010

bože píšem jak dilina 😖

marianka79
7. apr 2010

poď so mnou na kávičku 🙂 ja tiež nemám s kým 😒

marianka79
7. apr 2010

tušim si tu píšem sama so sebou no ja idem vyvenčit aj seba aj psa a večer do roboty 😠 sa neteším teda tak ahojte a pekný den

zanulienka
7. apr 2010

sme tu len dva roky,su tu dve slovenky,ale jedna je slobodna uziva si...a druha je tu tiez vydata,s nou som velmi malo v kntakte.ked sa stretneme na ulici pokecame,ale nic moc.

zanulienka
7. apr 2010

asi sme viacere co ziju v cudzom meste,co?

vodnarky
7. apr 2010

pekny den vsetkym.. 😀 a kde to vlastne zijes zanulienka,ak smiem opytat?? 😉

vodnarky
7. apr 2010

kukuk...je tu este niekto?? 😅

zanulienka
7. apr 2010

zijeme v severnom spanielsku-Baskitsko.mame ocean,ale mame aj hory ako na svk

marianka79
7. apr 2010

zanu tam musi byt teda krasne

vodnarky
7. apr 2010

juuuj zanu...jak vravi marianka..jednoducho nadhera.. 😅 ja som zila 5 rokov mezdi sevilou a malagou,ale tam bola skoro iba sama suuus.. 😉

tatolu
7. apr 2010

Tiež sa pripájam k tm, ktoré tu nemajú kámošku na kávičkovanie 😉
Keď som chodila do práce vyhľadávala som skôr pokoj a samotu. Potom som sa vydala, prišli deti a teraz zrazu zisťujem, že spoločnosť ľudí mi chýba 😔 a to som na Slovesnku....

Zanu, hm počula som o tom kraji, že je tam nádherne. Vždy som sa ale dostala na dovolenku iba k Barcelone. V tom kraji, kde teraz žiješ boli zájazdy dosť drahé, ak vôbec mali v ponuke 😉

Marianka, neprovokuj takou letnou fotkou - aj ja chcem letoooo. Deťom už teraz vravím, že budeme mať na dvore bazén 😉

zanulienka
7. apr 2010

vodnarky-no u nas prsi niekedy az dost,hlavne,ze teraz v aprili.minuly rok v aprili cely mesiac prsalo,nebol ani jeden den bez vody 😒 .tak ocakavam aj teraz,sice mame teplucko,zatial

zanulienka
7. apr 2010

barcelona je krasna,tam by som chcela zit,je tam o moc teplejsie ako tu u nas.

vodnarky
7. apr 2010

fakt tatolu.. 😉 az teraz som si zvecila tvoju pas.foto.. 😅 joooj letoooo... 😎

vodnarky
7. apr 2010

sorry..myslela som foto od marianky.. 😉

tatolu
7. apr 2010

No ja som sa zas pri PC zabudla. Idem deti pobudiť. Dnes dvojky teda búvajú ako šípkové Ružanky 😀

vodnarky
7. apr 2010

tatolu-to je super,ze ti tak buvinkaju.. 😉 😉 😉

zanulienka
7. apr 2010

moja bude mat v 12.4 -1 rok a este stale mi nespi v noci,cez den je to lepsie,ale noci mame otrasne

vodnarky
7. apr 2010

zanulienka-to prejde..uvidis..kolko x sa ti budi ??

zanulienka
7. apr 2010

ona zaspi okolo 23.15 a kazdu hodinku a pol vstava a oklo 3.00 sa zobudi uz uplne,to sme hore take 2 hodky,niekedy aj 3.takto fungujeme od narodenia,ale predtym to bolo o moc horsie.

zanulienka
7. apr 2010

a vkuse musi pit mliecko,ak jej dam vodu alebo caj,tak spusti plac.uz neviem co vymysliet proti hladu,cez den zje viac ako ja,takze o hlade to nie je...

marianka79
7. apr 2010

hehe takze vas provokujem???? 😀 😝

marianka79
7. apr 2010

som sa vyletnila teda 😉