Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

sante
13. apr 2010

iwusska, tak máš už veselo doma, musí to byť sranda a asi aj s nervami niekedy 😀 a dakujem 😉
moja sa tiež rada maluje, ked vidí mňa, chce aj ona 🙂 raz mi nakreslila na líce čiary čiernou ceruzkou na oči a som nevedela či smiať alebo plakať, alebo kričať 😀

vodnarky
13. apr 2010

ahojte maminky.. 🙂 pozeraam,ze aku mate teemu.. 😕 poslite aj mne,ale zo 2 detuurence..potom vraatim.. 😉 aspon tomu nasmu jedinackovi bude veselsie.. 😀 😀 😀

iwusska
13. apr 2010

sante 😀 keby si videla ako to u nas vyzera ked niekam ako rodinka ideme...manzel uz teraz sedivie kym sa tolke hviezdy vyzberame a najmensia teda vobec v nicom nezaostava 😀 😀
vodnarky ktoru chces? 😵

zanulienka
13. apr 2010

aj ja pridam!

vodnarky
13. apr 2010

ktore chcem??tie najzivsie..aby sme sa nenudili.. 😀 😀 😀

iwusska
14. apr 2010

vodnarky tak to ti musim dat vsetky 😀 😀 😀

vodnarky
14. apr 2010

dobre ranko maminky.. 😀
iwusska- 😀 😀 😀

iwusska
14. apr 2010

no vodnarky len sa nesmej, ta prejde ked ti nabehnu nase tornada 😀 😀 😀 😀 ale nie, ved su to nase zlate bambulky 😀

vodnarky
14. apr 2010

pravdaze iwusska... 😉 su to nase zivoty.. 😵 ..ved co by to bol za svet bez nich???

zanulienka
14. apr 2010

ja ja mam naj zivsiu len tu najmensiu a dneska dostala dve ockovania do noziciek takze bude veselooo 😒

vodnarky
14. apr 2010

zanu-mozno to zvladne hravo malinka.. 😉 nasa nemala nikdy nijake odozvy z ockovania.. 😀

vodnarky
14. apr 2010

akurat teraz nam idu stolicky,tak to prezivame naplno 😅 😖 🙄 ..inak vsetky zubky co jej doteraz narastli tak to prebehlo tak hladko,ze sme ai moc neregistrovali.. 😀

zanulienka
14. apr 2010

trosku sa jej tazko chodilo,dufam,ze po spanku bude super.jej ked rastu zuby tak automaticky pridu aj sople 😠

vodnarky
14. apr 2010

no ved prave tie sople..este s toho zacala aj kaslat,ale tak,ze ju az napne a sa povraca..nastastie to nieje take intenzivne a takto velmi ju to chyti az vecer..ale teplotu nema... 😒 teraz som ju ulozila spinkat,tak sa len vzdy modlim,aby spinkala v pohode.. 😔 😉

sante
14. apr 2010

Ahojte 🙂 babulkám želám nech je čo najskor ok aj po očkovaní a aj zúbky nech čoskoro vyjdu von 🙂 my sme malo trampoty vždy ked šli zúbky, ale už iba 6 chýba 🙂 no a očkovanie ani nehovorím a teraz jej stačí lekára vidieť a už plače ☹

vodnarky
14. apr 2010

sante,to ta nasa mu vbehne hned do ordinacie este pred nim.. 😀 😀 😀 a krici na neho ze:ujo,ujo som prvaaaa... 😀 😀 😀

zanulienka
14. apr 2010

vodnarky-aj my vraciame zo soplov a hlavne v noci,niekedy prezliekam ju aj seba aj pradlo 2-3 krat

sante
14. apr 2010

no pekne vodnarky 😀
zanu ☹ Miška ešte nevracala, klop klop...

tatolu
14. apr 2010

Ahojte 😉
Sante, nám rástli všetky zúbky celkom v pohode. Najhoršie Luky znášal tie 6tky 😝 a zdá sa, že teraz rastú 6tky Tomimu a je s ním na nevydržanie - v noci mi pobudí všetky deti 😔

zanulienka
14. apr 2010

nam vacsinou zacnu rast hned 2 naraz,aby som sa nenudila

maca793
14. apr 2010

ahojte takže rozoberáte zúbky očkovania ? 😀

maca793
14. apr 2010

takže sa pridám trošku:

zúbky sme mali do 2 rokov úplne všetky u všetkých 3 bambuliek, a lekári hlavne naša obvodná je pre malú des. vystrája jedna radosť. je to tým, že každú chvíľu sme u lekárov, má panický strach s počúvania a o pozeraní do hrdla to ani nehovorím sekne sa a hotovo. 😀 😀 😀

je mi to nepríjemné ale čo už, ☹ dá sa s tým žiť a dúfam že s toho vyrastie.

ja som bola v pondelok u svojej doktorky, som chorá stráááášne, zápal priedušiek a tam som jej ukázala, že mamina sa nebojí počúvania a pozerania do pusy. dúfam, že to zaberie,

tatolu
14. apr 2010

Maci ak je taká, že všetko musí mať ako mamina, tak iste 😉
Luky si v poslednom čase nič nové nechce obliecť, iba vtedy, ak mu tatík ukáže šatník že aj on niečo také má 😀 , tak si oblečie - vlastne aj keď sa poraní, je celý hrdý, že je ako tatík 😀

zanulienka
14. apr 2010

maca-nepotesim ta,moja domca ma 11.r a urobi mi taky cirkus u dokyny,ze by som ju vedela roztrhnut,palicku-nie,pocuvat nie...reve jakoby ju zabijali a vobec sa nehanbi,ved uz je velka baba.

iwusska
15. apr 2010

zenulienka to fakt? asi musela mat nejaky silny negativny zazitok...ale uz je dost velka, aby si to dala rozumne vysvetlit...aj pre teba to musi byt teda zazitok 😖
tak ja nastastie ja nemam absolutne ziadne problemy, ani s najmesou, ale vzdy musim dr. povedat ze bez palicky a ona krasne otvori pusinku 😵 a to iste aj u starsich

zanulienka
15. apr 2010

od malicka bola velmi bojazliva,postupne sa to stracalo,este strach od lekarov nam zostal a dufam,ze aj strach od chlapcov zostane este velmi dlhooo 😀

tatolu
15. apr 2010

zani, aby si nebola prekvapená jedného krásneho dňa ako sa zrazu presala báť - chlapcov 😀 😀 😀 😀 😀

zanulienka
15. apr 2010

a doktorov nie,co? 😀

tatolu
15. apr 2010

no ak to bude chlop, možno aj toho 😉 😀
Máte už v rodine doktora?

zanulienka
15. apr 2010

este nie,len zubarku 😒