Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
26. aug 2009

lilu...papa 🙂 ...a Vivke odkazujem aby spala celúúúú noc 🤐 🤐 cmuk-cmuk 🤐 🤐

hasleerka
26. aug 2009

andy zaujímavé čítanie ... tam jedna kočka napísala že jak od agatie christie, tuším tak nejak ... ani som nedočítala ako to dopadlo, či jej ten chlap na ňu platí ...

andreah70
26. aug 2009

hasli ani ja som to ešte nedočítala mám to ako román 😀

hasleerka
26. aug 2009

ja si to tiež nechávam na zajtra ... len aby som nezabudla ... a aby sa mi to neplietlo, čítam aj steelovú

bodka13
26. aug 2009

😀 😀 😀 hasler asi by si si mala napísať poznámky 😀 😀 😀

ja pozerám na jojke tú misiu 😕 ...si užili herci 😀 😀 😀

andreah70
26. aug 2009

aj ja to mám pustené ..........docela je to dobré

emily333
26. aug 2009

babenky lucim sa idem haji dobruu 😔

bodka13
26. aug 2009

som sa bála že sa na to nebude dať pozerať ...ale dobrééé 😀

ešte úraduješ z kuchyne,či už si v robote?

hasleerka
26. aug 2009

no ja sa s vami tiež lúčim dobrú

andreah70
26. aug 2009

tak striedavo oblačno každý druhý deň idem od 7,00 - tak na dve - tri hodky do roboty a ostatok uradujem z kuchyne 😀 😀

bodka13
26. aug 2009

dobrú noc emily 🙂 dobrú noc haslerka 🙂

idem sa tu trochen motať a počúvať kosti 😅

andreah70
26. aug 2009

babenky dobrú ja idem rýchlo hodiť sprchu a tiež pozerať kosti 😉

bodka13
26. aug 2009

dobrú nôcku andy 🙂
...idem sa aj ja uspať pri telku 😀 😀 😀 ...pekné sníčky 😵

slonisko
27. aug 2009

Dobre ranko 🙂 🙂 🙂 🙂

aadula
27. aug 2009

ahojte, s ospravedlňujem, že som včera zdúchla, ale mala som dosť po celom dni 😉 tak ponalievam inokedy 😀

malý nič extra nedostal... my sme mu fúrik kúpili, naši aj svokra dali euráče.../to mne najviac vyhovuje, kúpim mu čo potrebuje/ a od mojho bráchu dostal také drevené skladačky..sú tam zvieratká a tie treba správne ukladať a ešte drevené kocky a od švagrinej vlastne dostal ešte bubon keď tu bola 😀 on si to aj tak ešte neuvedomuje, ale rátam za dva, tri roky si sám rozkáže čo chce 😝

bodka13
27. aug 2009

dobré ráno 🙂 ...u nás je nejako pod mrakom ☹

ahoj slonisko 😵 😵 😵 ...že sa aj ukážeš 😉 ako prázdninujete? 🙂

aadulka....ja si aj tak myslím,že keď dostane jednu-dve hračky to stačí,lebo potom nevie s čím sa má skôr hrať a aspoň u nás keď toho dostali veľa z každej strany iba sa to pohadzovalo ☹ ...a tie euráče sú fajn-kúpiš čo potrebuje 😉
...bubon je obľúbený? 😀 😀 ....my sme hlučné hračky zakázali kupovať,alebo mohli darovať iba pod hrozbou že ostanú u darcu 😀 😀 😀

emily333
27. aug 2009

dobre ranko ajejej slonisko sa ukazalo 😒

bodka13
27. aug 2009

umývačka peria riady 😀 a ja prchám do obchodu kým nezačne pršať a to som chcela dať prať ☹

slonisko
27. aug 2009

ale sloniča je chore ma nadchu aj očka prechladnute tak sa liečime

aadula
27. aug 2009

slonisko..teraz pozerám ..krásny ranný čas si tu bola 😵 😀 a kam si ušla? 😉

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... toto je ten bubník 😀 je celkom kvalitný 😝 😝 , ale bavil ho prvý týždeň...teraz skôr pobehuje s paličkami a teraz vedie fúrik..od rána s ním behá po byte..ale včera sa pekne hral aj s tými zvieratkovými skladačkami 🙂

bodečka máš pravdu, veľa hračiek nie je dobre kupovať... a potom...človek to pomaly už ani nemá kam dávať...na chodbe máme vozový park... 😀 trojkolka...motorka/odrážadlo/ a teraz fúrik ... + samkov kočík ...v detskej má viac menej veci Paťka a máme tam aj klávesy a hračky sú na kúsku obyvačky keďže sme viac menej tu ... už sa teším keď ho presťahujeme k Paťke aj s hračkami 😝 toooo bude zas...mamiii on mi toto rozhádzal.... 😅

slonisko
27. aug 2009

nemohla som spat a potom sa mala zobudila a ešte sme spolu do pol 9 pospali

lilu18
27. aug 2009

ahojte..len na skok. Ked ste pri hrackach som prave pretriedila celu krabicu hraciek//pol do kontajnera a druhu pol do pivnice 😀 vytiahnem o par mesiacov nech su jej vzacnejsie 😀

idem sa objednat k zubarovi.Tuto noc Vivi haji a mami bola hore vdaka zubu 😠 😀

bodka13
27. aug 2009

sloníčatku skoré uzdravenie a posielame cmúčiky čo liečia 🤐 🤐

...s tými hračkami je aj u nás hrôza 😠 sú všade...ja by som m už kopu vecí polikvidovala ale oni ešte všetko potrebujú ☹ 😀 😀

papa zatiaľ 🙂 cez obed nakuknem 😉 😵 😵 😵

aadula
27. aug 2009

slonisko a ako sa máte? už ste sa vyliečili zo Štúrova? nejak každý čo príde odtiaľ z dovolenky je chorý ☹

lilu ..juuuuj aauuu zub je pliaga..len nech ťa čím skôr vezme

lilu18
27. aug 2009

slonica male...rychlucko sa vyzdrav cmuk 😲

adulka..pekny bubon,tiez sme mali podobny ale urobila tam diiiru 😀

lilu18
27. aug 2009

pa tiez cez obed kuk..ked nezaspim 😀

slonisko
27. aug 2009

dakujem lilu aj bodke.aadula zo šturova sme ok ale teraz v sobotu na gulaši sme dostali nadchu

aadula
27. aug 2009

slonisko tak skoré uzdravenie malému sloníčatku 🙂

slonisko
27. aug 2009

aadulik dakujem 🙂

hasleerka
27. aug 2009

pekný deň želám ... píšete o tom štúrove, tak kámoška bola na podhajskej a jej ročná dcéra si odtial doniesla bakteriálny zápal obličiek