Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
11. nov 2009

Hasli...aj ja mam utierky na balkone, nech sa daju dobre zehlit 🙂
Jasne, ze som ta videla, ved byvam az hore na 12tom....mam tu obrovsky vyhlad 😀

hasleerka
11. nov 2009

ty si tiež tá blbá čo všetko žehlí 😀 😀 😀 a používaš aj destilovú vodu ... mne mm nosil destilku z práce, ale asi nebola moc dobrá, sa mi pokazila žehlička, tak si teraz kupujem len v obchode

idem do mesta kuknúť dáke fusakle a gaťuše pod stromček

cica13
11. nov 2009

Hasli, nepozivam destilku, do mojej zehlicky moze ist aj obycajna voda, ale ja tam aj tak davam filtrovanu vodu, mam tu filtracnu konvicu Brita

bejbyna
11. nov 2009

Ahojte tak sme doma 😵 Bianca je úžasná stále len spinušká aj na papanie ju musíme budiť celé kúpanie prespí je super máme obrovskú radosť 🙂 dnes nás pustili je zdravá a krásnunká 🙂 Zároveň mi dnes volali zo školy,že Simonka má už druhý deň horúčky či si po ňu môžme prísť nemohli sme samozrejme ani jeden tak ju poslali vlakom domov muž šiel po ňu na stanicu super teraz neviem ako ju mám udržať od malej 😒

andreah70
11. nov 2009

bejbyna ešte raz gratulko k malej Biance 🙂 🙂 😵 😵
neboj zvládnete to však Simonka je už veľká určite pochopí že nemôže ísť k malej. Prajem jej skoré uzdravenie 😉

bejbyna
11. nov 2009

Ďakujem pekne za gratulácie 😵
andreah ďakujem aj za Simču 🙂

renka9
autor
11. nov 2009

ahojte

vitaj bejbyna doma 😵 , nech sa vam dari, a ste stale zdravi 😵 😵 😵

mam kuracie cecky, s opekanymi zamiakmi+tatarka, kapustovy salatik, kto si da? 😵
nikto tu neponuka obed, tak aspon ja... 😀 , ja idem na kavu 😉

dnes som bola s Kris u dr., lebo este rano mala 37,2 tak som preistotu sla. Hned som behla aj mojej na preventivku, cakala som tristvrte hodku, dr. mi kukla iba do karty, a ze nech ma sestricka objedna na odbery...tak sestricka kukla do karty, a ze preventivku mi robit nemozu, lebo mi robili minuly rok 😨 . No, bola som z toho trosku vedla, ved vsade hovoria, ze preventivku treba raz za rok, a teraz to zrazu neplati 😠 . Jaka som bola vytocena 😠

cica13
11. nov 2009

Mne sa obed len pecie...francuzaky 😝 ....musela som pockat kym David zaspi a az potom varit ☹

Bejby....vitajte doma!
Simce skore uzdravenie!

lekynka
11. nov 2009

Ahoj bejbyna 🙂
Gratulujem k Bianke, a hlavne veľa zdravíčka.
To je to najcennejšie 🙂
Nech rastie do krásy a robí len a len radosť Tebe a všetkým okolo nej 😉

lekynka
11. nov 2009

Renka rýchlo nalož, som taka hladná ....
A take mám veľmi rada 😀

bejbyna
11. nov 2009

Babule ďakujeeeem 😵 Bianca teraz spinušká 🙂 stále okolo nej chodím a obzerám si ju 😅 sledujem či dýcha a tak 😀

iwusska
11. nov 2009

bejbyna gratulujem k malej princeznicke, je naaaaadherna 😵 aj ja taku chceeeem 😀 nech ste zdravucke a bublinka rastie do krasy cmuk a Simonke tiez skore uzdravenie
reni ako sa ti oddychuje? 😀

blazka24
11. nov 2009

bejbyna gratulujem a všetko dobré želám
ahojte babule

renka9
autor
11. nov 2009

iwusik, lepsie jak v robote 😀

tatolu
11. nov 2009

Bianka je krááááásna 😵 . No na to, že ju na kŕmenie musíš budiť, sa zdá buchtička 😉
Simonke daj na pusu rúšku 😉

blazka24
11. nov 2009

dievčatá mám dilemu - babo raď
v januári mi končí materská, peneží net a uvažujem nad nástupom do práce, ale srdce mi trhá ak by som mala od malého odísť, práca na doma veru nie je nič moc - nič som poriadne nenašla..........ako som skončila školu s maličkým v brušku nejak som asi osprostela a doma len sedieť ma nebaví..........

tatolu
11. nov 2009

Blažka od januára budú mamičky do 2 rokov dieťata poberať rodičovskú o 100 Eur viac. Nepomôže?
Totiž neviem koľko by si zarábala a koľko precestuješ.
Neviem ako je to s prácou na dohodu. Či Ti potom ostane celý rodišovský príspevok aj s tými 100 Eur naviac, alebo nie. Sa mi zdá, že sa to asi ešte prerokováva.
Ak od malého odídeš, bude Ti ľúto 😔

tatolu
11. nov 2009

Ak by Ti mal kto Riška postrážiť, skú si spraviť nejaký kurz 😉
Ja som to tiež tak riešila, lebo mi už z toho kolobehu šibkalo 😔

emily333
11. nov 2009

ahojte v skole to ano neviem ako dopadlo lebo ze skrinka bola uz davno polamana 😠 ale aj tak som triednej povedala ze nej nevykrikuje dietatu ze berie nejake lieky a ona ze nic take nevravela az sa dusovala ale moj j anko sa postavil a povedal ze ano stemi vravala a hned uz chuda aj plakal takze nieco tam bolo ale co??? aj zastupkina vravela ze janko je vybusny ale to to som aj ja a ludia ma beru aka som 😉 ved ho neuci prvy rok ale 8smy tak si myslym ze by mali vediet ako reagovat 😉 ale z mm sme sa rozhodli ze ak to bude pokracovat tak ho v januari prelozime na inu skolu

emily333
11. nov 2009

este som zabudla bejbyna blahozelam mala je rozkosna tfuj tfuj 😵 😵 😵 a simce skore uzdravenie cmuky 😵 😵

renka9
autor
11. nov 2009

emily a co vyviedol? polamal skrinu?
ucky by sa mohli ovladat 😒

blazka to je len na tebe...ja by som od takeho malickeho urcite neodisla... a to sme pocas MD zacali stavat dom...koruniek bolo malo, ale tri roky sme museli vydrzat 😉 .Ale viem, ze su baby, ktore na MD, poraza...ja som vsak bola doma spokojna, a je mi za tym aj trosku luto...ja som si MD vychutnavala plnymi duskami 🙂 🙂 🙂
jooj, a to poobedne spanie s malou 😵 , tak to si teraz dovolit nemozem 😀
takze je to na tebe a TM, ci sa vam to oplati, a ci ma kto povarovat 😉

tatolu
11. nov 2009

Emily, je dobré že si si Janka zastala 😉 😵

emily333
11. nov 2009

tatolu ja uz sama neviem co sa tam stalo kedze skrinka je uz davno polamana 😠 😠 ale asi na nom sedi ale ani neviem preco ved nema ani pirsingy ani tetovanie a ani vystredne obleceny . no mozno caka nejake eur kedze mam janko babku v amerike ale ja mu znamky nekupujem ved ake ma take ma ved na politika moze mat hociake 😀 😀

tatolu
11. nov 2009

No na mojom bráškovi tiež jedna učka-jeho triedna sedela. Učila ho chémiu, tak ho maminka dala na doučko k známej a ona na to, že ona ho nemá čo naučiť, však to vie 😕 Tak sa bráško musel na druhý deň prihlásiť a opraviť známku. Dostal 4 🤐. Keď prišiel na rodičko môj fotrík, tak učka hovorí, však si mal povedať, že je to Tvoj syn. Odvtedy mal z chémie 1 a 2 😠 . Fotrík už s nami nebýval vtedy, iba sa akurát v ten deň zastavil... 😔 , tak šiel na to rodičko...

bejbyna
11. nov 2009

Ahojte ďakujem pekne za Biancu aj Simonku 😵 Simča má už rúšku ale aj tak nechcem aby moc k nej chodila 😒 Bianca teraz papala a zaspala pri jedení 🙂 okolo pol 7 ju zobudim a pôjdeme okúpať

hasleerka
11. nov 2009

pekný večer ... bejby ešte raz gratulujeme k Biance a zároveň želáme Simonke skoré uzdravenie ... asi ju to aj trápi že nemôže ísť k maličkej

renka mne povedala moja dokyna že preventívka sa robí každé dva roky

hasleerka
11. nov 2009

blazka ja sa tiež pridávam k názoru renky, materskú som si úžasne užívala, aj keď peňazí bolo pomenej .. hlavne aby ti nebolo potom ľúto, že si s ním nebola ...

hasleerka
11. nov 2009

kto má chuť na palacinky so šlahačkou, podte si dať 😝 😝 😝

stupidq6
11. nov 2009

Ahojte môžem sa k Vám pridať?Mám 36 😅

hasleerka
11. nov 2009

ahoj stupi, vitaj medzi nami ... jasné že sa môžeš pridať, len si pridaj aj fotečku, nech vieme s kým klábosíme 🙂