Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

stupidq6
11. nov 2009

Idem uspať dievčata a dohodnúť sa zostaršími chcú isť na disko ešte sa stavím 😉

tatolu
11. nov 2009

sissi vitaj 😉
Takže 2 x dvojičky 😉 Nebála si sa otehotnieť znova, resp. nebála si sa ďalších dvojičiek 😕
No aspon tu nie som s dvojkami sama 😵

cica13
11. nov 2009

Cafte hviezdy 😀

Sisi vitaj medzi nami...to je odvaha po dvoch dvojickach piate babo 😵

Hasli...vy tusim mate tie lapacinky tusim 3x do tyzdna 😀 😀 😀

hasleerka
11. nov 2009

renka ja som tiež kedysi viac čítavala ... ale teraz mám zase rozčítanú Fieldingovú - Až na dno ... tiež som bola schopná aj do dvoch v noci čítať ... koľko platíte za knižnicu???

inak to by ma naštvalo, že ma dokyna zavolá, čakám a nakoniec som tam zbytočne

emily to bude nejaké znamenie, že sem prišli tehulky, určite sa to už aj na teba nalepí

hasleerka
11. nov 2009

cicuš nie neboj, tento týždeň už nebudú až budúci 😀

sissi a už je isté že máš v brušku len jedno mimčo???

emily333
11. nov 2009

haski tiez ma to napadlo ze to stastie mozno uz spadne aj na vola 😀 😀 😀

andreah70
11. nov 2009

ahojte 😵

vítam novú mamičku 🙂

hasli aj ja si prosím palacinku 😀

stupidq6
11. nov 2009

Tak som tu herečky odkvecli hneď 😀 prečítala som im jednu rozprávku porozpravala o bábätku v brušku ako každý večer a spali 😵 Kubko a Nika šli na disko spolu o 22:00 majú byť doma tak mám chvíľu čas pre seba 😵 ocina máme v práci 😝
tatolu ďakujem vidím,že máme dvojky skoro rovnako staré 😵
hasleerka na 100% je tam jedno a na 90% dievčatko 🙂
andreah ďakujem 🙂

hasleerka
11. nov 2009

andy ešte sú, som si nechala na raňajky, tak ti nadelím ... a boli asi výborné, mm vrátil úplne čistý tanierik, rovno do linky by som ho mohla dať 😀

bejbyna
11. nov 2009

Ja len na skok 🙂
stupidQ6 vitaj 😉 vidím,že si z TR priamo? 😕 Dcéra mi tam chodí prvý rok na strednu je tam aj na internáte - PaSa 🙂

bejbyna
11. nov 2009

Jééj dvojky su krááásne 😵 Idem kuk panelák 😉

stupidq6
11. nov 2009

bejbyna
ďakujem áno som priamo z TR ale už len chvíľu a ideme bývať do domu do ZA 😵 PaSu poznám moja dcéra tam chce ísť 😝 len nechcem moc aby šla na internát keď už budeme v ZA.Ďakujem za dvojky ty maš nádhernú bambulečku buchtičku 😵

hasleerka
11. nov 2009

sissi a to už chodia na disko a ešte cez týždeň???

lilu18
11. nov 2009

halo halo ..kto tu?? 🙂

bejby //huraaa uz ste domka. gratulujem zo srdca vsetko dobre prajem malinkej a mamine vela mliecka cmuk 😲

sisi//vitam ta a teda s tvojim vyzorom kludne na tu discu mozes s niki a kubkom 😀 tiez by som sla ale uz nezapadnem 😀

stupidq6
11. nov 2009

No chodia chodia to majú ale internátnu su tam pani vychovávateľky z intráku chodia takto už od septembra v škole nie su problemy tak nemam dôvod im to zakázať 🙂

stupidq6
11. nov 2009

lilu ďakujem 😀 ja mám aj chuť ísť len muž ma vždy v stredu nočnú ako naschvál 😠 😀

hasleerka
11. nov 2009

baby kukáte modré z neba, tie detičky sú úžasné ... normálne plačem ... ja si fakt to jedno baby ešte poriešim

lilu18
11. nov 2009

jasne ,nezakazuj. zakazane najviac chuti 😀 ved aj my sme boli deti a este si nieco snad pamatame 😀

stupidq6
11. nov 2009

teraz som to zapla až zimomriavky len vidím tie detičky krásne ani neviem o čo tam ide? 😕

lilu18
11. nov 2009

haslerka 😵 ved treba este chlapca zamiesat 😀 inak nekukam mm nieco ine pozera

stupidq6
11. nov 2009

https://www.modrykonik.sk/photos/najjulinka
nie je toto tá mamička? 😕 😵

andreah70
11. nov 2009

sisi ano je to ona 🙂

stupidq6
11. nov 2009

Krásna rodinka 😵

hasleerka
11. nov 2009

sisii veru tak je to ona ... úžasní sú 🙂

cica13
11. nov 2009

Sisi....hej, je to ta mamina, som vedela, ze som ju na konovi videla, som sa chcela pustit do haldania, ale predbehla si ma 😀

Lilusik ahoj 🙂

tatolu
11. nov 2009

čo to kukáte?
Ja mám teraz slabý net, tak mi nejde otvoriť ten link od Sissi a TV nepozerám. 😢

cica13
11. nov 2009

Tatolu....Modre z neba 😉

lilu18
11. nov 2009

ahoj cicusik

cica13
11. nov 2009

Lilu...si sa nam flakala cely den, alebo si mala net vypadnuty? 😀 😀 😀

tatolu
11. nov 2009

Ozaj Sissi, aké meno dáte malej?
&vidím, že tie dve dievky majú na L, ale tí starší nemajú na rovnaké začiatočné písmenko 😉

No dobre. Možno si Modré z neba pozriem zajtra na nete aj aj tie fotky kuknem, keď tu sa mi nedá 😠