Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
26. júl 2009

emily dobru 🙂

andreah70
26. júl 2009

áno majú každý deň ráno a 3-krát do týždňa aj poobede........ale ona teraz chodí trénovať s dorastenkami,
ona vekovo patrí ešte k starším žiačkam a tie začnú až za dva týždne

bodka13
26. júl 2009

emily...nespať!...šup-šup bociana naháňať 😉 😀 😀 ...dobrú noc emily 🙂

zajtra poobede si k tým fotkám sadnem,a hádam niečo vytvorím...najskôr ale musíme nainštalovať cd z foťáku

andreah70
26. júl 2009

aj ja sa lúčim nejako ma to berie, dobrú 😔

emily333
27. júl 2009

dobre ranko -slnečné 😵

tatolu
27. júl 2009

Aj zo stredu Slovenska prajem krásne ránko 😉
Zdá sa, že už zas bude krásne slnečno. Že sú teploty trochu nižšie? Tak to nám myslím vyhovuje 😀

iwusska
27. júl 2009

ahojte, krasne slnecne ranko vsetkym 😎
mne sa dnes tak strasne nechcelo vstavat 😖 ale uz som o.k. len sa zasa potim, mame tu nenormalne dusno 😝

aadula
27. júl 2009

dobré ránko, aj u nás svieti slniečko 🙂 sme už obchod obehli so Saminom 😝

akurát Dr Iľko hlási na celý týždeň pekné počasie a vrchol má byť v nedeľu 😀

iwusska
27. júl 2009

aduli si ma potesila, takze idem chytat bronz 😎 😎 😎 dnes prisla kolegyna po 2 tyzdnoch, bola v Turecku a povedala ze ja som viac opalena ako ona 😀 😀 😀 moja kosacka to isti, v pohybe najlepsie opaluje 😵

aadula
27. júl 2009

iwuška 😀 takže z prácou k bronzu 😀 😀 aj Paťka je riadne opálená..ona už keď slniečko trošku vykukne je hnedá a potom to už ide ľahko...a malý Samo ten je ako mlieko biely 😀 😀

iwusska
27. júl 2009

adulka ale vies kolko to ne da namahy aby som sa opalila? hlavne v zaciatkoch, potom to uz ide, ale nohy este nemam nejako moc, na tych musim este popracovat 😀 ja si musim urobit zaklad, lebo na dovolenke by som dopadla 😖

emily333
27. júl 2009

tak ranné počasie uz mame co dál 😀

aadula
27. júl 2009

iwuška ja keby som išla k moru...a vyleziem na pláž, tak sa asi slnko sková ..čo som biela hlavne na nohách 😀 😀
teda stehniskách 😀 😀

emily, no mňa čaká žehlenie...ho odkladám už tri dni..a teraz tu mám tak celkom prijemne 🙂

emily333
27. júl 2009

adulik v tej horucave nechaj si to na vecer 😉

cica13
27. júl 2009

Jéééééj...ja tukaaaaaam do klabosnice....aky dobry pocit 😀 😀

cica13
27. júl 2009

Tak vam prajem krasne slnecne ranko, dufam, ze nebude taky hic ako minuly tyzden.

Iwusik...pohybu budeme mat dost, nas tatulo kupil Speedminton...tak budeme na plazi hravat..... 😵

Renka chudatko teda mala smolu, este vecer o 22.05 mi pisala , ze uz su v Rusovciach (to je tu u nas....hned prva dedina za petrzkou, tam je hranicny prechod do Madarska) a chvilu na to mi pise, ze bludia v Cunove, to je tiez tuto taka mala dedinka, hned vedla Rusoviec, ale cez tie sa vobec nejde...tak som jej pisala, ze cez ne sa nejde do madarska, potom pisala, ze uz si vsimli, dufam, ze dosli dobre, lebo ak nemali navigacny a idu prvykrat cez Madarska, tak tam je vela moznosti na popletenie cesty ☹ ☹ ☹ ale snad uz su na Krku a pomaly sa aj kupkaju.....na Krk to netrva dlho... 😀 😀 😀

tatolu
27. júl 2009

Emily, žeby sme si uvarili kávy 😉

cica13
27. júl 2009

Tatolu...aj ja sa pridavam ku kave..... 😀 😀

tatolu
27. júl 2009

Tak idem postaviť vodu do kanvice 😀 😉

bodka13
27. júl 2009

pekný slniečkový dník klábosníčky 🙂

...asi to čarovanie renke nepomohlo ☹ ...my chodíme na Komárom a potom šup na diaľnicu 🙂

aadula
27. júl 2009

dožehlené a mám pokoj 😝

bodka13
27. júl 2009

aaduli...ešte neodkladaj žehličku...hádžem ti 4 tričká 😀 😀 😀 mne sa kvôli nim nechce vyberať dosku a žehličku...ďakujéééém 😀 😀 😀

aadula
27. júl 2009

bodečka chytááám ešte je teplá žehlička 😀

bodka13
27. júl 2009

no hviezdičky idem si dopiť kafčo,snáď sa vyhrabe z postele aj náš medveď=tato a pôjdeme do mesta...ideme kúpiť farbu,cez týždeň chceme vyhodiť z obyvky taký tenký podkladový koberec a keď už bude všetko poodťahované hneď ju aj vymaľovať...to zase bude neporiadok a dvaja čertíci doma 😒

iwusska
27. júl 2009

cicusik takze budeme mat pohybu habadej 😀 a ja ze budem cely den vylihovat 😀 😀
adulka aj mne by bolo treba zehlit, ale sa mi nechceeeeee 😝
bodecka a aku farbu idete davat?

tatolu
27. júl 2009

Ja som Lukyho poslala na dvor, nech pomáha tatinkovi 😉 On chystá šalung na tú strechu. Keď deti pospia, budeme to zas my dvaja nejak prichytávať. Dúfam, že deti nebudú strečkovať 😝 😀

bodka13
27. júl 2009

ajoj iwi 🙂 ...obyvku máme žlto-oranžovú ako to kresielko čo som liluške posielala 😀 a nábytok je buk...takže buď ostane biela alebo bledožltá...neviem či by to s oranžovou nebolo veľmi sýte/tmavé 😕

bodka13
27. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/_gallery/80844/80844_...
kúsok z obyvky 🙂 ...hádam som to dobre skopírovala 😕

tatolu vy ste akí šikovníčkovia aj s mužíkom 🙂

iwusska
27. júl 2009

tak nedavaj oranzovu ale marhulkovu, je to velmi prijemna a tepla farba, ja mam taku celu halu 😉

iwusska
27. júl 2009

moja tak to vypratavanie ti nezavidim 😝 ale zasa potom budete mat krasne cistucko a vyupratovane 😉 tak v tom kresielku sa teda musi lenosit 😵 😵