Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
5. aug 2009

Vieš, nevedela som uprednostniť žiadne z detí.
A moje krstné meno už niekto mal. Číslice sa mi nepáčia 😀

cica13
5. aug 2009

Dobre ranko klabosnicky..... 😀 😀 😀 😀

Musim sa tu sulat, ked spatne citam, ako som vcera Bodecke zhovadila meno, ze Bedacka.....nechapem ako sa mi taky preklep podaril 😀 😀 😀 😀

tatolu
5. aug 2009

Cicuš, dobré ránko aj Tebe 😉

iwusska
5. aug 2009

cicus 😀 😀 😀

tatolu
5. aug 2009

Práve som začala riešiť vnútorný problém.
Drahý mi práve oznámil, že by svokra zobrala Lukyho na týždeň k nim. Nerada ho k nim ale dávam. Keď odtiaľ príde, neviem si s ním rady. Hádže sa mi o zem. V noci sa viac bojí - myší a podkanov. Na deti je viac agresívnejší.
Mám tiež pocit, že nechodia s ním vonku až tak ako má výbeh tu. Dokonca mu dovolujú veľa. Minule keď sme sa tam objavili, tak sedel na okne. Vraj, tu môže 😠. Okrem toho, kŕmia ho samým sladkým - cukríky a lízadka sú na dennom poriadku 😠
Na druhej strane, starkí sa nudia a majú trošku rozptýlenie. Luky má zmenu a ja trošku oddych.

aadula
5. aug 2009

ahojte, my sme dnes vstávali o 5.tej, tak som si s malým musela trošku pospať, aby som mohla fungovať ďalej..teda kým sa ešte dá 😀 Ešte ráno ho raz prehnalo, ale v noci nie..bol len na čajíku, myslím, že ho zobudil hlad.

iwuška, tak Mišenke začína byť lepšie? dnes som stretla ráno susedu a ona tiež spomínala, že jej syn bol na dovolenke v Štúrove a prišli domov skôr lebo chytil angínu 😝

tatolu, tak aj ty máš veselo, aj sa stihneš vyspať niekedy?

renka9
autor
5. aug 2009

ahojte 😉

tatolu, je to na tebe, ale take su asi vsetky babky....aj moje pridu od nasich ako besne...ale pametam si, ze aj ja som si viacej dovolila, ked som bola na prazdninach...ked si spomeniem, ze aka som bola aj niekedy drza...tak ma to velmi mrziiiii 😒

bodka13
5. aug 2009

☹ ☹ ☹ deti ma sem nechcú pustiť 😢 😢 😢
...ideme ešte do mesta pozrieť luster s vrtuľníkom a večer som túúú 🙂

...aj naši chalani keď prídu od babičiek sú ako divé zvery 😠 ale švagriná má super magnetku :"kazíme deti na počkanie! vaša babka a dedko" 😀 😀 😀

aadula
5. aug 2009

bodečka aj u nás je ten problém, buď tu sedí Samko a pozerá pesničky na yotube, alebo Paťa klábosí s kamoškami, alebo tato pozerá športík 😀 😠 a medzičasom sa sem ja vopchám 😝

sme sa vybrali so Samkom von a o 5 min. začalo liať, no čo ..však aj v daždi sa dá motať...si zmyslel malý a tak sme fajne zmokli 😅

pridávam sa do klubu magnetky od bodečkynej švagrinky 😀 tiež chodila Paťa od našich ako divá ... malý je divý aj bez toho aby niekam šiel 😀

tatolu
5. aug 2009

vlastne máte pravdu 😉
Ja som tiež iná nebola.
Asi som iba na nich alergická, nech urobia čokoľvek 😖
Budem sa musieť zmeniť 🤐 😵

andreah70
5. aug 2009

ahojte už sme doma, bolo fajne, ale draho..............sa mi lúbi tá reklama, kde ľudia hovoria ako kúpou niečoho Slovenského podporujú boj proti kríze...............tak my sme ho podporili riadne 😝 oni už nevedia čo pýtať za atrakcie 😠
vyskúšali sme toho veľa, boli sme Demänovskej jaskyni..........na bobobej dráhe, na buginách ...........vo Vlkolinci........vo Vysokých Tátrách na lanovke a túre na Solisko...........v Tatralandii.........dnes sme to zobrali cez Bojnice a boli na zámku a vystúpení sokoliarov.
fotky pridám neskôr keď bude čas 🙂

andreah70
5. aug 2009

som vás prečítala, Dominik ďakuje za gratulácie, včera sme mu len zagratulovali, oslava bude v sobotu

hasleerka
5. aug 2009

pekný večer ... som kuk, detičky chytro sa vyzdravte ... Zuzka je celá doštípaná od komárov, dúfam, že jej to do zajtra odpuchne a že namiesto do Podhájskej nepôjdeme k doktorovi ...

andy ale ste toho postíhali

tatolu kludne malého odlož k babke aspon si oddychneš

bodka13
5. aug 2009

😕 nikto...tak idem čítať 😀

renka9
autor
5. aug 2009

bodka...ja sooooom. 😀
len som to tu tiez citala 😉
ked sme boli na dovce, tak Angelika spavala sama na posteli, a teraz nechce zaspavat na nasej, ale na Kristinkinej...problem je ten, ze sem do izby sa dalsia postel pre Angeliku nezmesti 😒
Kristinke uz horucky presli 😉

andreah70
5. aug 2009

ahoj aj ja som tu
reni čo takto poschodová, či už sa neoplatí keď sa zachvíľu sťahujete?

aadula
5. aug 2009

ahojte, tak ja som už aj odišla od pc, chcela som žehliť a vybodla som sa na to 😀 , ale nakoniec som sa vrátila, malý začal plakať a tak šiel mm k nemu ... dnes som mu špic stoličky objavila, tak asi sa ďalší kúsok prerezáva 🙄

andrejka vitaj späť, ste toho riadne pochodili

reni z jednej strany je to fajn...rýchlo si zvykne...a ona spáva s vami?

hasleerka
5. aug 2009

ja som tu tiež, len si chystám niake veci na zajtra, až ráno nestresujem, bo musíme ísť skoro kým sa tam dopravíme ... je to hrozné ked nemáme auto

to je dobré že Kristínke je už lepšie, dúfam že aj všetci marodi sú už na tom lepšie

renka9
autor
5. aug 2009

nie, to sa fakt neoplati, a nie je ju kam dat, lebo Kris ma postel pod oknom, inde nieje miesto na to. A poschodovej sa aj tak bojim, lebo Kristinka sa stale hadze.

bodka13
5. aug 2009

ahojte 🙂 ...aj mňa napadla poschodová alebo taká ako válenda ale jedno lôžko sa ešte dá vysunúť ako z perináču,len neviem či by ste potom nemuseli poletovať 😀 aby ste mohli prejsť 😒

aadula
5. aug 2009

u nás bude tiež problém dve postele v detskej umiestniť 😅 lebo sú blbo dvere ..v strede steny.... a tiež uvažujem nad tou výsuvnou posteľou..len neviem či to je vhodné, keď je taký vekový rozdiel medzi mojimi ...ale malého chcem dať do detskej až takto o rok cez prázdniny

bodka13
5. aug 2009

aduli...aby ti Saminko neprekazil plány 😀 ...náš David mal dva roky a sám sa pýtal na válendu-zobral vankúšik že "ja tutu budem haji"-ale to bola Maťkova,našťastie my sme hneď kúpili dve pri zariaďovaní tak sme ho len nasmerovali na tú neobývanú a odvtedy bol v detskej s Martinom-postielku sme po 2 týždňoch zložili(ešte bola ako poistka) 😀

aadula
5. aug 2009

bodečka Paťku sme tiež ako 2r. dali na posteľ, ale malý sa krúti ako paragraf keď spí napr. s nami, to by capol raz dva dole a cez školský rok nechcem aby Paťku budil a pravdepodobne kým mu zúbky nevýjdu, tak budeme mať sem tam nočné poplachy 😝

bodka13
5. aug 2009

veď to,že každé dieťa je iné 😒 náš Martinko spával do 2 rokov v postielke -ale v noci sa vždy presťahoval k nám,lebo inak vrešťal a mm bol nevyspatý a ešte sme bývali u svokrušovcov tak pre pokoj v rodine som si uplietla na seba bič...spal s nami počas celého tehu hoci mal svoju miniválendu,aj po narodení Davida,aj po presťahovaní do 3izbáku...normálne celú noc(nielen zaspať a precupitať) začal spávaťna svojej posteli v detskej až keď sa mu tam nasťahoval David

andreah70
5. aug 2009

u nás to bolo naopak Veronika už ako 2 r. spávala sama v izbe a keď sa narodil Domko, tak sme museli sme si požičať ďalšiu postielku, lebo hrozne žiarlila, že my sme traja v spálni a ona sama v deckej a keďže válenda sa do spálne nezmestila tak išla ako 2 a 3/4 ročná naspäť do postielky 😀 takto svorne sme spávali rok a potom išli obaja do deckej, našťastie Domko sa v noci nebudieval 🙂

bodka13
5. aug 2009

naši zase teraz praktizujú nočnú turistiku 😠 ...mm sa im hrozí že zamkne spálňu 😀 😀 😀 ...no ale oni sa tak pritúlia,ž ja ich ani neposielam v noci nazad do detskej

a kde sú ostatné hviezdy 😕

aadula
5. aug 2009

andrejka, podarené 😀

Paťka k nám chodievala v noci kým sa malý nenarodil ..veľká babizňa..ale keď sa jej niečo sníva zlé, veru ešte aj teraz dofrčí..alebo keď je burka a tlačíme sa 4 v posteli manželskej 😀 😝

bodka13
5. aug 2009

...dobrých ľudí sa všade veľa zmestí 😀 😀 😀 ...len tatovi kazia plány 😀 😀 😀

renka9
autor
5. aug 2009

no nam sa nevojde ani ta roztahovacia- nieje kam roztiahnut...
ale fakt tu chvilku vydrzime aj takto

andreah70
5. aug 2009

adi dúfam, že to tu nečítajú Paťkiny kámoši 😀 😀 , lebo to by ti dala 😀 😀