Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
6. sep 2009

dobre ranko pukanky 😉

jankabambulka
6. sep 2009

dobré ránko
babenky poraďte- miško sa zobudil ráno a začína mu opar. kruci ako to mohol chytiť?? ja som to nikdy ani nemala a ani neviem čo na to.. Dikes za radu

emily333
6. sep 2009

skuz zobrat vatovu tycinku a sup snou do uska a ztym mazom trosku potri mozno zaberie 😉

andreah70
6. sep 2009

dobré ráno kočeny 😉
jani ja ti neporadím ☹ opar u nás nikto nemáva

emily333
6. sep 2009

ved ani u nas ale sa mi vidi ze kamoska to tak robila 😉 dnes nam uz pekne svieti slniecko 😵

hasleerka
6. sep 2009

dobré ránko, tak tu sa už pracuje???

hasleerka
6. sep 2009

bambulka tiež ti neporadím, ale tuším podobné ako vraví emily som aj ja niekde počula

lilu18
6. sep 2009

ahopjytre...som sa na vas nasmiala..ste mali vecer veselo 😀

vsetky rezne buchate?? 😨 😀

lilu18
6. sep 2009

haslerka//neboj ,nabuduce leto daco vymyslime ..urobime si peknu dovcu 😲
bambulka..tiez neporadim ☹ a co to je??kde to je?/na ustach?? 😕

jankabambulka
6. sep 2009

ĎAKUJEM. áno má to na ústach , presne v strede pery, ako je to srdiečko. ja neviem presne či to je opra., ale má tam červené a takú bodku ako keĎ vyrážka začína. ale včera sme boli u našich a ako na dedine, májú voľnosť, behať a výbeh majú všade. a môj ocino im dával koštovať úrodu a nič neumyl. ja neviem či to má z toho alebo z čoho. katke nie je ani vreda, ale tej od narodenia nie je nič. on je náchylný na všetko i keď v poslednom čase sa docela drží. /ako sa norodil , tak mal atb cca každé 2-3 týždne!!!-sila, že?/

aadula
6. sep 2009

ahojte,

janka ani ja ti neviem poradiť

malému sa pustili soplíky, iste to chmatol od mm, ten celý minulý týždeň soplil... a vykukol mu jeden očný zub, tak jedno s druhým sa mu rieši 😝 tak neviem či ho ráno zobrať do jasiel či nie... budem tam musieť asi zavolať

som ako by ma v noci bili a od rána len chodím, varím, pracem...normálne som unavená 😝 ani som sa nenazdala a už je obed

hašli pôjdeme do vedľajšej chatky či dedinky a budeme sa navštevovať 😀

zuzadlo
6. sep 2009

jankabambulka:ahoj,ja pouzivam pre deti fungicidin-myslim ze presne tak sa to vola, davam im to aj ked maju kutiky.alebo je este jedna masticka na to,alebo potriet zubnou pastou

aadula
6. sep 2009

zuzi ahoj 🙂 ako je na tom malý drobec 🙂 nie je nešťastný, že zajtra zas do školy ?

tatolu
6. sep 2009

Aadulka, takže predsa to boli očáky 😉
Možno aj soplík je pre to. Detičky vraj rýchlo vyzdravejú. Zajtra už nemusí mať nič 😉

Janka, skús mu dať aj B-komplex.
Ináč ten maz je vraj naozaj dobrý. Ja som ho neskúšala. Mávam často kútiky (keď pijem z iného pohára ako svojho 😝 ), ale ja to vyčistím alpou. Raz mi pomohol aj medík. Ten teraz používam vlastne pri malých vždy - na potieranie ďasienok a raz spom použila aj na ritku 🤐.

tatolu
6. sep 2009

Ináč sa vytešujem 😉
Práve mi zobrali dvoch malých psíkov. 😵
Už mi teda ostávajú iba dvaja 😒

zuzadlo
6. sep 2009

ahojte🙂

adulik,ale kde ,je to s nim strasne,tak strasne reve,az zmodra,tak som zvedava, co bude zajtra,idem s nimi uz do skoly sama, tak som mu aj pohrozila,uvidim, co sa bude diat 😉

tatolu
6. sep 2009

Zuzi, to zmodranie je nie dobré ☹
Skúsila by som sa poradiť u odborníkov 😖
Možno by bolo potrebné zmeniť školu. Ale asi som pozerala veľa filmov 😔

lilu18
6. sep 2009

dobru chut k obedu

veru zuzi//asi chod k psycho.... 🤐

tatolu,to co?psikov rozdavas??daj iny.darujem... 🙂

adulka..no moje male vsetko sa to na neho navalilo naraz... ☹ ale zajtra bude ok..uvidis 🙂

aj ja vas chcem navstevovat 😀 😀 😀

zuzadlo
6. sep 2009

tatolu,ja s nim chodim na psychologiu,to mi robi od skolky,povedala mi ,ze je na mna velmi upaty,ale namam si to vsimat,ze on chce uputat na seba pozornost a tak isto ako v skolke,tak aj teraz sa upol na jednu ucitelku, pokial tam nie je ,tak ziape ako divy,ale ako vidi ucitelku,tak je uz vsetko v poriadku,ucitelka mi aj povedala,ze je velmi sikovny a potom uz je dobre,ked je tam,ja to viem,ale s tym sa neda nic robit, on si musi jednoducho zvyknut na to,ze nie je len mama ☹ ,len u nas robi chybu aj mm-to mi tiez povedala doktorka,ma on drzat so mnou,lenze on ked ho vidi plakat,tak ho hned tulka a podobne a vie, ze si pri nom vydobije cop chce,lenze erik vie, ze na mna to neplati,pri mne ak aj place a poviem, ze kludne moze ,tak hned aj prestane,ale ved uvidime,je mi ho aj luto,ale ved uz m,a 7 rokov a ked sa to nenauci,tak naozaj bude v zivote strateny

zuzadlo
6. sep 2009

haloooooooooooooo,kde ste?

zuzadlo
6. sep 2009

no vidim, ze som tu sama ☹ ,tak si idem najst nejaku robotu ☹

netmona
6. sep 2009

ja ,,len kuk,,určite ešte dovaraťe obed alebo hamkaťe,,,,,,,, 🙂

zuzadlo
6. sep 2009

netmona,ahoj,my sme uz davno po obede🙂

netmona
6. sep 2009

zuzi,,no my ešte nie,,ale bobak len polievku,,,a šiel spať, včera a dnes mu stále hovorím oškôlke aby na nu nezabudol a neplakal,,hoci už to bolo lešie v piatik

zuzadlo
6. sep 2009

no to mas dobre,este ste v skolke, my sme uz v skole a je cirkus ☹ ,nasi uz papali o pol dvanastej,teraz sa pekne hraju 😉

aadula
6. sep 2009

zuzi, chúďatko malé..až mi ho je ľúto...no dobre mu je s mamkou 🙂

zuzadlo
6. sep 2009

adulik,ale uz ma 7 rokov a musi sa nejako odrazit,nechcem aby bol tercom posmechu, tyrania a podobne,musi sa to raz naucit,aj mne je ho velmi luto,ale nemozem to dat najavo,lebo to bude este horsie,len verim, ze sa to zlepsi 😉

emily333
6. sep 2009

ahojte my sme uz doma z hostinky 😉 boli sme na odpust u svokry a mali sme studenu misu, polievku a rezne a zemiaky 😵 bol aj zakusok ale ten sme uz nestihli lebo mm sa ponahlal na futbal a teraz lezi na gauci 😠 aj som mu pred svokrou povedala ze nas nikde netrebalo ked hned utekame prec 😠

renka9
autor
6. sep 2009

ahojte pukany 🙂

zuzi, nech ta tesi, ze ked bude mat Erik 15 nast a vyssie, tak urcite za tebou plakat nebude 😀

renka9
autor
6. sep 2009

aj ja chcem ist s vami do HR !! 😠 😀

cica, objednaj to tam cele pre MK 😀 😀 😀