Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
18. sep 2009

cicuš ja som toľko asi nikdy nežehlila, ja to neznášam preto nežehlím, iba keď sa inak nedá 😀

netmona kočky majú pravdu troška ohľaduplnosti vo vyjadrovaní, však toto je verejný chat a čítať to tu môže hoci kto 😠

zuzadlo
18. sep 2009

ahojte klabosnicky🙂,

tak mam doma dvoch marodov,obaja maju anginu ☹

cicus,ja zehlim kazdy den tolko co ty naraz,len neviem odkial sa nam to stale berie

hasleerka
18. sep 2009

no teda zuzi tak máš doma dvoch marodikov, aj antb majú že?.. no chytro sa vyzdravte, nech zbierajú včeličky na ten medík

cica nebud taká aktívna aj so zuzkou, nežehlite toľko 🙂

cica13
18. sep 2009

Zuzi prosim ta netrep.....ako mozes denne zehlit 3 hodiny?????? 😕 😕 😕 😕 ja som to mala asi so 6 praciek, my snad nechces napisat, ze denno-denne vyperies 6 praciek????? 😕 😕 😕 😕

iwusska
18. sep 2009

cicus keby si nebola taka leniva a zehlila kazdy den 3 hodiny tak by si nemala take kopy 😠
andy ty si moj clovek, nas je doma 5 a ja tolko nezehlim 😀

hasleerka
18. sep 2009

idem ja hádam ryžu uvariť, som včera večer udusila kuraciu pečienku, tak nech má tá moja polovička čo jesť, ked dofrčí z práce ....

zuzadlo
18. sep 2009

hasli ,veru maju atb,len lenka to znasa akosi horsie, vracia mi a aj ma vysoke teploty,erik ten len to hnisave hrdlo,aspon nemusim behat okolo dvoch naraz,lebo po lenke vecne prevliekam postelne, chudatko moje ☹

cica13
18. sep 2009

Iwi...toto bolo tusim prve zehlenie od dovolenky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
18. sep 2009

cicus veru tolko periema niekedy mi to ide aj na nervy

emily333
18. sep 2009

babenky vy nieste choree kazdy den tolko robiite? 😀 😀 neprehanajte to 😵

iwusska
18. sep 2009

no ja sa tu radsej k niektorym cifram nebudem vyjadrovat lebo nas tu zamknu......
emily uz si videla krsniatko?

cica13
18. sep 2009

ja neviem ci som blba, ale stale nemozem pochopit, ako mozu 4 ludia naspinit za jeden den tolko praciek?????
To tu vsetky tolko praciek denne periete?

Inak...Lenke a Erikovi skore uzdravenei.....nech vela nevynechaju, lebo zevraj su tento rok uz prvacikovia klasifikovani.... ☹

zuzadlo
18. sep 2009

dievcence trosku mi dvihnite naladu,moj mm je odo dnes doma a bez prace

emily333
18. sep 2009

iwus iba v mobile ☹ v nasej nemocke je ako v base 😠 ukazuju babo iba cez okienko este ze ja som tam janka nerodila

zuzadlo
18. sep 2009

no cicus to mas pravdu,ale zatial su vcielky 🙂 ,este ze sa zatial ucia len obluciky a podobne,tak dufam, ze nebudu vymeskavat ako v skolke a dakujem

iwusska
18. sep 2009

aj ja prajem chorobkam skore uzdravenie a posielam cmucik....angina vie byt poriadne neprijemna
cicus ja ked perem tak mam vacsinou program ktory trva okolo 1,5 hod, takze ja nemam sancu otocit 6 pracok za den....a aj ked byvam v RD tak by som tych 6 pracok nemala kde naraz povesat a ani si to neviem realne predstavit

zuzadlo
18. sep 2009

iwusik,vdaka odovzdam🙂

iwusska
18. sep 2009

emily tak toto poznam, esteze som mala v porodnici protekciu a mohla som babulky ukazat 😵
ale oni by uz aj mali ist pomaly domkov, nie? a potom nastartujes kociarik a budes vozit 😀 ako vzorna krstna

andreah70
18. sep 2009

baby už toľko neperte a nežehlite ........ja nemám tušim ani 6 pračiek za týždeň a nechodíme špinavý 😀

iwusska
18. sep 2009

zuzi a ke atb maju? dali im rovnake? tak nech rychlo zaberu....mne tiez babule pri angine vracaju, to jeden z prvych priznakov zacinajucej choroby u nich ☹

iwusska
18. sep 2009

andy ani my 😀 😀 😀 😀 asi si to vieme dobre zorganizovat, sme my ale sikulky 😀

zuzadlo
18. sep 2009

emily,to fakt nemozes blizsie k tmu babatku?ja som dokonca mohla dat aj mm na ruky

zuzadlo
18. sep 2009

iwusik dostali obaja zinat,erik je alerg na penic,ale dal im aj koli mocovym cestam ten zinat

tatolu
18. sep 2009

Emily, u nás bábatka prenášajú hore-dole. Nemyslím, ale že by to bolo pre ich imunitu OK. Ale na druje strane, moje ani jedno nebolo choré 😔 Neviem však, čo je lepšie.
No veď už nejak vydržíš 😉 😵

zuzadlo
18. sep 2009

lucim sa s vami zatial idem zavarit leco a potom cupitat do skoly po ulohy,papa

hasleerka
18. sep 2009

no dokelu zuzi to je na figu bez práce, ale šak hádam sa mu podarí čosi rýchlo zase zohnať ... ešteže si teraz ty na tom dobre

emily aj v našej nemocke sa ukazuje bábo len cez dvere, aspoň pred troma rokmi to tak bolo, ale určite sa to odvtedy nezmenilo

andreah70
18. sep 2009

zuzi naši mali na angínu penbene a zabralo im to sú zdraví 🙂

emily333
18. sep 2009

asi moze manzel ,a mama ale to vyjdes na chodbu aj tam silny prievan tak aby sa daco nestalo tak ja nepytam 😉 uz vydrzim asi v nedelu ju pustia ak nebude mat zltacku 😉 a to uz vydrziim

tatolu
18. sep 2009

Zuzi, pokúsim sa pozdvihnúť Ti náladu.
Pošli ho na MD. Ten pán zo včera povedal, že keď majú tri malé deti, tak môžu ísť obaja rodičia na MD.
Som hneď do môjho skočila, že prečo sme nemali obaja. Však Luky mal rok a 4mesice, keď sa dvojky narodili a oni budú mať 2ročný odstup a to ešte bývajú v meste, kde majú doktorov pod oknom 😉
Takže šup šup, snažilkovať 😵

lilu18
18. sep 2009

dobre ranko..alebo uz predobedie 😀