Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
19. jún 2009

skús mu zmerať okolo 16-tej, uvidíš akú bude mať....zatial mu ju neznižuj..a na ten kašel mu niečo dávaš?
a čo sa týka toho leptania, dosť neobvykle išiel na to váš dr. 😨 😨 😨 Dadko asi očakával to pálenie preto sebou mykal, ale možem ti povedať z vlasrnej skúsenosti náš dr. povedal Natalke že ju trošku posteklí v nošteku a ona sa pri tom smiala....keby ju to bolelo alebo jej to bolo nepríjemné tak by sa tak určite netvárila...detičky veľmi vnímajú okolie ako sa dospelí tvária, preto treba voliť vhodné slová aby sa zbytočne nevystrašili....Natalka mala 4 roky keď jej to robil 1.x

bodka13
19. jún 2009

...veď aj mňa prekvapilo je " uvítanie" 😕 ...asi to s deťmi moc nevie,alebo sa mu jednoducho nechce 😠 ...zato náš detský zubár im urobí šou-vozí ich v kresle,môžu si poobzerať čo tam všetko má a ako sa to používa,no a minule im ešte aj dvdčko pustil 😉 ...super doktor 🙂

netmona
19. jún 2009

no super,,bobok dostal teplotu v noci 38,2,,,do rana mu klesla ale zas ma,,ani k doktorke nejdem lebo už tam ani neni,,,tak dúfam že, nurofen zaberie a paralen 😒 ,,,,a to na bud. týž. ideme na dovolenku

cica13
19. jún 2009

Bodka chytaaaaaj...uz hadzem a nezalep sa, lebo je velmi sladky...... 😝 😝 😝
Tak ako ti pisala Iwus, skus tu teplotu zmerat okolo 16-17 hodiny, vtedy zvykne teplota vystupit, ten kasel by mohol byt alkergicky, kedze nevykasliava, ale preco ta teplota? Nemate v byte velmi teplo? U malych deti vplyvaju na teplotu aj vonkajsie podnety....oblecenie, teplo v miestnosti.....a pije dost?
Skus mu nasadit aj vyssie davky Celaskonu, Celaskon tak trosku aj brzdi alergicke priznaky....

bodka13
19. jún 2009

kujééém 😀 ...mňam-mňam ten je dobrýýý 😝 😀 😀
...skúsim zmerať ako hovoríte 😉 ...idem ešte raz čítať čo je na tom sirupe aerius(na tlmenie alergie)napísané
...chodí tu len v slipkoch a tričku,a stále sa niečím nalieva 😕 ...musím sledovať všetky príznaky ako povedala alergologička 😉

...ešte som vám chcela napísať k tej robote : v utorok som bola podpísať ukončenie pp v skúšob. dobe od 22.6 a dnes ráno my volali baby že či by som neprišla od pondelka brigádovať,lebo konečne doviezli tú zákazku a oni to nebudú stíhať 😠 😠 😠

tatolu
19. jún 2009

Babacik haloooo, kde si?

No dvojky už vstali, v práčke je 4 várka a ešte jedne pôjde 😵 . Juj ale som šikovná 😉 A to som už niečo poskladala. Mala som to nechať, keď príde svokra, juj ale som švihnutá 😒 😉

renka9
autor
19. jún 2009

ahojte 😉
babacik, vitam ta, kde si , si sa zlakla, ked ta nikto neprivital? 🙂

renka9
autor
19. jún 2009

mne tiez casto tiekla krv z nosa, ked som bola mala, ale nejak to same preslo...
som cela dolamana, este jednu nocnu 😝
Angeliku som nedala dnes do skolky, mala nejaky kaslisko rano, tak som sa moc nevyspala. varovala so svokrou, no stale som ju pocula rozpravat, furt sa jedovala, a okolo,obeda som jej musela capnut na prdelku a bachnut do postele.No spinkala len slabu hodinku. A ja som teraz KO.
Andy, tak uz letiiii, krasnu dovcu... 😉

aadula
19. jún 2009

bodečka..podľa mňa zmena tlaku môže pôsobiť na krvácanie...Paťke to zvyklo krvácať buď pri takýchto teplách alebo keď bol nízky tlak

renka nejak to vydrž 🙂 zajtra si už večer pospíš

ja mám konečne doma Paťku .. ten hlas má hrozný...ale ako prišla domov...najedla sa hodila sprchu a od vtedy spí 😅

cica13
19. jún 2009

Aduli...pozdravuj Patku!
Aj ten nas skolak je uz pobaleny a zajtra po obede ho tu mame....ubehlo to hrozne rychlo....

aadula
19. jún 2009

cica, že ďakuje..som jej vysvetlila, že tá teta čo sme na yotube špekupovali ako čo spraviť 😀

lilu18
19. jún 2009

lop klop-- 🙂 vidim len posled.prispevok--Patka je uz doma??

cica13
19. jún 2009

Ahoj Lilusik 😵

lilu18
19. jún 2009

ahoj cicus--ako doma??tiez na prsanie 😀

Iwusik--HALOOO sa tu miname ☹ ako s rodinkou?? 😕

bodka--merias??

adula-spagety uvarene??hod aj sem mam len jogurt 😀

reni--tiez som KO,ale sedim a uz sa hod.nepohnem ani na wc 😀 😀 😀

bobacik-vitaj 😵

aadula
19. jún 2009

lilu ahoj 🙂

chytáááááj či sa dobre na obrazovku nalepí..ak áno, tak vtedy, že je dobrá 😀 😀

lilu18
19. jún 2009

dakujeeeeeeem,nalepena 😀 😝 aj omacku mame?, 😀

aadula
19. jún 2009

my si robíme len mortadelu s kečupom ..ale ešte máme domáci 😵 ja som robila...a o chvíľku môžem nový robiť 😝 a veľaaa syru..ja špagety nemám rada..ale títo moji dvaja doma ano 😉

lilu18
19. jún 2009

adula--tiez nemusim,ale ked som hladna zjem--inak kuk na mail 😎 cica-sorry som zabudla ze video ti nejde ☹

aadula
19. jún 2009

lilu čo ste dnes porábali? vonku ste boli celý deň? či aj kúpať ste sa boli na jazerách? 😉

lilu18
19. jún 2009

veru vonku,jazera mame peso daleko ☹ plavaren nemame--iste tam muselo byt super v tejto horucave.Hned by som tam bola a mala miluje vodu

bodka13
19. jún 2009

kukuk dievky 🙂 ...dietky uložené,mangel nie je doma...musím koníkovať 😀

lilu18
19. jún 2009

bodka ahoooj-to je vyborna povinnost 😀

bodka13
19. jún 2009

lilu namerané 37,2 😕 ...uvidíme ako bude kúriť v noci

máme novú mamulienku 😕 ...kde sa skryla?....bobáááčííílk kdééé síííí 🙂 🙂 🙂

lilu18
19. jún 2009

zlakla sa mafie??snad nie 😨

bodka--vydrzte,nekurte este nie je zima 😲

lilu18
19. jún 2009

kocky v nedelu mame akciu na stadione--na kolesach proti rakovine--vstupne zdarma,len sa dava dobrovol.prispevok a pridu spevaci--takze kto chce na koncert nech pride 🙂

cica13
19. jún 2009

Lilusik..tie videa uz neposielaj...nejde mi to...

Bodecka....super, ze len subfebrilita....drzim paste, aby v noci bol klud a bez teploty 😵

bodka13
19. jún 2009

cicuš... 😕 nem-rozumiem...prosím vysvetli,ale lopatisticky 😀 😀 😀

lilu18
19. jún 2009

bodka--to akoze nefibriluje 🙂

cica--ved som sa ospravedlnila-zabudla som ☹

lilu18
19. jún 2009

prepac bodka--ale dnes sa tusim rehlim aj na tom ze mucha lieta 😀 cica chcela ze nema teplotu nad 38--myslim--ved ti vysvetli 😀

aadula
19. jún 2009

dobru noc kočandy a moc neponocujte 😀