Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
24. okt 2009

Ahojte vospolok.
Mám za sebou úspešný zápis do školy. Zatiaľ neviam, kedy bude vyučovanie. Bolo nás prihásených 130, ale na zápise nás bolo 50. Takže mali by sme všetci úspešne ukončiť štúdium, ak teda škola nechce prísť o zdroj financií 😉 😀

emily333
24. okt 2009

obeeed robila som domace rezance z tvarohom 😉

aadula
24. okt 2009

ahojte

😀 😀 😀 tiež patrím k tým čo väčšie čísla musia kupovať 😝 , ja by som tiež radšej o kúsok menšej, snažím sa do tých 300,- sk kúpiť, ale lacnejšiu moc tiež neviem, aby aj držala tie veľhory 😝 😝 😝 ako nevravím, manžel sa nesťažuje a aj malému sa pri kojení páčilo ...dokonca teraz mi zodvihne tričko a rehní sa ...expert 😅 , ale ja by som radšej o niečo menšie prijala 🤐

Som doobeda upratovala, varila a som rada, že sedím konečne, poobede budeme mať návštevu, teda Paťka gratulantov..ešte jednohubky musím urobiť

bodečka, tak si chlapov doma gazdovať nechala? 😉

renka9
autor
24. okt 2009

adulka 😀 , manzel nadvihuje tricko a rehni sa??? 😀 😀 😀 🤐

tatolu, a aka skola, ta lesnicka?

este stale som sama...uz mam upratane, oprane, vyumyvane, tak odpocivam 😉

zuzadlo
24. okt 2009

ahojte babulky, nestihla som vas docitat,ale slubujem ze docita,stale tu pobehujem, lebo som bola v praci a teraz sa aj s detmi ucim

cicus, ja chodim kupovat na postovu ulicu, je tam velmi dobry a lacny obchod,sice su tam aj nejake cinske veci,ale najdem tam aj kvalitne bavlnene veci a ja naozaj kupujem len taketo lacne podprdy , su dobre a nevytahaju sa hned ramienka a tiez kosticove, dokonca push-up(hadam som to dobre napisala),mam aj sice podprdy co som si kupila cez internet a su tiez dobre,ale naozaj si kupujem taketo lacne 😉

aadula
24. okt 2009

renkaaaa 😀 😀 😀 😀 no jasné, že aj manžel..., ale som myslela tentokrát Samka, že mi tričko dvíha...a ked mu nedovolím, tak sa jeduje 😀

hasleerka
24. okt 2009

ahojte ... hihi všetci chlapi asi radi dvíhajú tie tričká 😀 😀 😀 ... neviete kde je tu polepšovňa, potrebujem tam odovzdať tie moje dve neposlušnice ... ide ma už trhnúť ... hluché sú no katastrofa 😠

emily333
24. okt 2009

ahojte kde sa este tulate? 😉

zuzadlo
24. okt 2009

no hasli na to nie polepsovnu,ale usne 😀 😀

zuzadlo
24. okt 2009

zabudla som vas pozdravit,ahojte 🙂

hasleerka
24. okt 2009

čaute emily aj zuzi ...

emily333
24. okt 2009

ahojte nhasli neboj ta hluchota prejde len co im nieco slubis 😀

hasleerka
24. okt 2009

no veru emily, tak to býva ... no idem ich posprchovať,

zuzadlo
24. okt 2009

idkaj hasli,ja uz mam mojich v posteli🙂

hasleerka
24. okt 2009

no tie moje zase až o deviatej zalahnú ☹

emily333
24. okt 2009

aj mooji uz uz v posteli ale len pred telkou 😉 mm uz chrapka a jankovi uz vela nechyba a uz spii 😵 😵

hasleerka
24. okt 2009

fíha to sú všetci tak skoro v posteli a to budeme ešte o hodinu dlhšie spať ... a čo dobré zajtra varíte???

zuzadlo
24. okt 2009

az buduci tyzden, nie? ved sa meni posledny vikend v mesiaci

hasleerka
24. okt 2009

zuzi nie dnes sa mení, už aj v rádiu to hlásili

emily333
24. okt 2009

veru zuzi dnes 😉 hasli zajtra konecne vari mm a budeme mak slepaciu pol. a zemiaciky a mesko v brokolicovo -smotanovej omacke mnaamky hamky 😝

zuzadlo
24. okt 2009

no aspon vidite aka som ubehana 😀 ,ani radio nestiham pocuvat, pritom ho mam trubka zapnute🙂

aadula
24. okt 2009

brý večer

tiež čakám, že malý bude po novom hore medzi piatou a pol šiestou 😀

hasleerka
24. okt 2009

ahoj aduli ... skús ho dnes trošku dlhšie nechať hore

emily333
24. okt 2009

adulik didiaden to istii 😀 😀

aadula
24. okt 2009

hašli, už tu klipkal očkami..asi nejakých 20 min. spinká...no čo..pospím si s ním poobede zajtra, však som doma...

zuzadlo
24. okt 2009

tak na nase deti to neplati, oni su vzdy skoro hore,ale je dobre ze ich nemusim budit do skoly🙂

emily333
24. okt 2009

no tak ja sa nestazujem moj janko je ako spiaca ruzenka 😀 ale ved nebol v spanku robeny 😀 😀

renka9
autor
24. okt 2009

cafte babule 😉

aduli, aj MM sa jeduje, ked mu nedovolim dvihnut tricko 😀

dnes som si dala tu novu podprdu a hovori mi, ze to mas ake airbagy 😀 😀 😀

mne deti este nespia...zuzi tvoji aj dnes tak skoro isli haji, my sme o pol osmej este len z tesca prisli 😅

renka9
autor
24. okt 2009

chcela som kristinke kupit tricka s dlhym rukavom, a pre nu ani jedneho tricka v tescu nemali... 😠 ma sice 10rokov, ale tie su jej male, kupujem na 11- 12 rokov, niekedy az 13, a nic... 😝
kupila som si aspon listkove cesto, zajtra spravim strudlu 😉

renka9
autor
24. okt 2009

áááá, Angelika prave zaspinkala 🙂