Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
20. jún 2009

ale ste pozdrhali, čo tu ja sama 😢

cica13
20. jún 2009

Emily,jasne, ze moze....ved ked mu nevedia dojst na to...z coho to ma.....pokial moze, nech lezi s tou nohou vylozenou hore

maca793
20. jún 2009

ešte nie si tu?

hasleerka
20. jún 2009

sooom ... cica dík za info, už som o tom počítala

maca793
20. jún 2009

kde si bola tak dlho? už som tu popozerala všetko možné... 😀 😀 😀 😀

cica13
20. jún 2009

Hasli...uz si mudrejsia, co? 😀 😀 😀 😀 😀

maca793
20. jún 2009

no tak dobre už idem nejak sa mi zatvárajú oči, možno týždeň alebo o dva dob 😔 rú noc

hasleerka
20. jún 2009

maca čítala som o crohnovej chorobe ... cica som veru múdrejšia, ked človek nazažije ani nevie aké osudy majú ludia ...

cica13
20. jún 2009

hasli...presne tak.... ☹

maca793
20. jún 2009

tak to som nevedela, sorry už naozaj idem pa

hasleerka
20. jún 2009

maca tak ako si sa rozhodla, lebo ked ste už odišli nuž idem aj ja

babacik
20. jún 2009

aadula:byvanie riesime ale furt mame malo nasetrene 🙂 😉 ☹

emilly:je to tu na noze,

lili:sarka je od terajsieho priatela,otec tych 3deticiek je mrtvy,ale uz sme boli rozvedeny

hasllerka:tak to mas pravdu rodila som ju najdlhsie,ale az tuto matersku si uzivam,

a na discu chcem ist aj ja az do rana

netmona
20. jún 2009

dievčata,,,dobrú noc,,,,,,,,,

renka9
autor
20. jún 2009

dobre ranko herecky 😀

teraz sme prisli s Kristinkou z junialesu, Angeliku som isla uspat o jedenastej, potom som sa vratila. Tatinko ma na starosti bufet, takze bude do rana, potom ide upratovat a este aj na poobednu. 😝 , takze sme sa moc nebavili. Ale mali sme perfektny ohnostroj, a Kristinka tancoval , tak sa dalo. Nemoze byt kazdy vikend ruka hore 😀
idem vas este precitat 😉

tatolu
21. jún 2009

Dievočky, však vy tu iba v noci žijete a ja vás ráno nestihnem ani prečítať.
Možno sa v priebehu dňa k tomu dostanem.
Príjemné nedeľné ráno 😉 aj keď u nás je zamračené....

emily333
21. jún 2009

dobre ranko aj tu je zamracene a mrholi ☹ janko chce ist do spoluziaka mm ho pustil ale ja nechcem az ked poobede o jednej. nechapem co tam chce robit uz od rana ved kazdy este lenosiii 😉

hasleerka
21. jún 2009

dobré ránko , ja len pozdravím a odchádzam do kuchyne piecť kuriatko a nové zemiačky ... baby si tu idú pustiť rozprávky

babacik ja som asi nezaregistrovala, bývate s rodičmi?či len v malom byte?... inak rodiť po toľkých rokoch to si bola ako prvorodička ... ako dlho si sa s malou trápila?

renka čo ste poriadali niaku akciu?

emily333
21. jún 2009

ja mam polievkju od vcera tak jaq uz mam nadbehnuty cas na varenie 😉

iwusska
21. jún 2009

ahojte žúrovačky 😀 mňa tie materské povinnosti akosi zmohli tak som večer zalomila ☹ 😀
baby čo dnes varíte? hasli už prezradila 😉

babacik
21. jún 2009

dobre ranko vsetkym,alebo uz dobry den 😀

hasleerka,zijeme vo velkom rodinom dome a ja nemam vnom miesto,som tu len akoby v podnajme,no

nevadi su to moji rodicia 😠
rodila som 17hodin a v Prahe lebo tam som pracovala a aj tam sme chceli zo zaciatku zit,ale nevislo to ☹,tak ceske sestricky mali srandu,lebo uz som chcela rodit sama a stale som vyliezala na kozu 😀 😀 😀

uz zacnem asi varit hoci sa mi vobec nechce

iwusska
21. jún 2009

babacik ani mne sa nechce 😖 ale polievočka sa už varí a k tomu ostatnému sa práve odhodlávam 😀

tatolu
21. jún 2009

Ahojte,
takže ja už mám navarené 😉
Polievka ostala zo včera, zemiačky aj haruľa tiež. Takže bolo potrebné urobiť iba čajík a grís na večer.

Babacik, a čo vašim vadí, keď nemôžete byť spolu? Žeby to, že nie ste zobratí?
A k nemu bývať ísť asi teiž nemôžete, však?

Ináč, dúfam, že ma beriete aj medzi východniarky 😉 😀, lebo ja som sa narodila v Kežmarku a do 14 rokov som bývala v Poprade 😵

Takže ja patrím všade a nikde 😒

tatolu
21. jún 2009

Ináč, s potešením vám môžem oznámiť, že som si včera 1 x prečítala materiály na skúšky 😀
No to bude sranda 😀 pre niekeho a pre niekoho riadna hamba 😝 😔

tatolu
21. jún 2009

Asi som tu ostala sama.
Budem musieť teda asi baliť toho najstaršieho.
Nechce sa mi však 😖

iwusska
21. jún 2009

tatolu ty si šikulka 😉
ja mám zaužívané že v nedelu mám vždy "čerstvé" jedlo a nie z predošlého dňa, som tak zvyknutá od mala, ale tým sa nechcem nikoho dotknúť 😉 každý ako mu vyhovuje, ale dobre by padlo mať tak raz za čas veget a niekto ten obed urobil za mňa 😀 😀
tatolu vydrž, už len týždeň a budeš ruka hore, vieš kolké tu budeme na teba myslieť????? 😵 to by v tom bol čert keby sa to nepodarilo 😀

tatolu
21. jún 2009

Iwus, u nás sa väčšinou varilo iba v sobotu a nedeľu, lebo sme chodili na obedy do jedální. Teraz niekedy každý deň - hlavne polievka 😉
Okrem toho som zas s deťmi doma sama, takže víkendy niekedy beriem ako každý všedný deň.
Za vašu viruálnu pomoc ďakujem 😉 a posielam veľké pusy 😉

emily333
21. jún 2009

tak ja som konecne narezala rezne a janko ich klepe ja uz ich potom urobim na prirodne a k tomu ryza a taaak sa mi nechce ☹

tatolu
21. jún 2009

Ja som už Lukyho pobalila a vôbec to nebolelo 😕 😀

emily333
21. jún 2009

tatolu si sikulka 😉 aj mne sa mesko uz dusii 😉

babacik
21. jún 2009

tatolo:je inej vieri a nie je podla ich vyberu,a u nich doma je este 1slobodny chalan a ich domcek je pre nas maly

iwusska:ako si na tom ,ja uz lan uvarim puding a dam malu spat a mam aspon trosku veget

babky a robi niekto domace rezance,ci uz len kupovane