Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

mirecka232
1. dec 2009

som z vranova nad toplov mam 3 dievky mima ma 11, janka ma 9, a sarka moj maznačik ma 3 a pol

tatolu
1. dec 2009

hasli a potom má koľko dní voľna. Však to je moc 5 dní nočná 😕
Ten môj by mal robiť 1 x denná, 1 x nočná, 2 dni voľna - no robí pravdaže 12tky
A ako potom riešiš školu a ľkôlku, keď ideš do roboty a aj tm je v práci?

iwusska
1. dec 2009

ahojte babulky 😵
u nas zatial neprsi, akle urcite bude 😒
mirecka vitaj v klube 😵 mas skoro rovnako stare babulky ako ja 😀

mirecka232
1. dec 2009

dakujem,ani unas neprši a ni nevipada aby malo pršat

andreah70
1. dec 2009

mirečka vitaj a zaraď sa 🙂

ja idem za chvíľu s Nikou na kontrolu strojčeka na zuby som zvedavá čo jej povie, lebo ho viacej nenosí ako nosí 😠 hlavne že som za neho vyvalila kopec € 😠

hasleerka
1. dec 2009

tatolu, on robí teraz len 8čky, takže jeden týždeň prvá, potom druhá a potom nočná ... ked robil 12tky, tak bol 2dni deň, 2dni voľno, 2dni noc a 2dni voľno

mirka daj si aj info do pasu, až nezabudneme a aj nejaké foto pridaj

cica13
1. dec 2009

Prsi, prsi....len sa leje 😠 😠 😠 😠

Dobre ranecko! 😵

Mirecka vitaj! A moc sa netes, v telerane hlasili, ze na vychode po obede pribudanie oblacnosti a na zapade ubudanie zrazok 😀

Hasli, myslim, ze lepsie, ale v noci sa stale prehadzoval...nebol nahodou aj spln????? Nejako velmi bol gulaty ten mjesicek 😀 😀

iwusska
1. dec 2009

andy aj nas caka strojcek 😒 ale este jej musia dorast zubky
cicus dojdi ku nam, tu neprsi a je teplucko 😵
hasli dnes mas volno?

mirecka232
1. dec 2009

hasleerka ake info do pasu

cica13
1. dec 2009

Andy...esteze si pripomenula.....mam tu od zubarky papier, musim Filipa objednat ortodonticke...tiez by sa mu strojcek zisiel.

Ivi, aj tu je teplo...ale vonku leje 😠 😠 😠

Mirecka....info do pasu mysli Haslerka, ze aby si vypisala odkial si a rozpisala svoje kinderka 😵

iwusska
1. dec 2009

Mirecka hore mas nastavenia, tam si klikni a povyplnuj 😵

hasleerka
1. dec 2009

cica presne si to napísala ako som to myslela

iwus robím až vo štvrtok poobede ... ja zatial robím len 8 dní v mesiaci

hasleerka
1. dec 2009

idem zachvíľu do obchodu ...

cica hádaj čo bude dnes k obedu????

cica13
1. dec 2009

Hasli....lapacinkyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀

hasleerka
1. dec 2009

cica čo mi vidíš do kuchyne??? 😀 😀 😀 mm si rozkázal, najprv že lečo a potom si premyslel palačinky

cica13
1. dec 2009

Hasli.... 😀 😀 😀 😀 ja kebyze urobim muzovi na obed palacinky, tak sa ma opyta, ze co mame druhe.... 😀 😀 😀

hasleerka
1. dec 2009

no za iných okolností by to aj môj povedal, lenže je po nočnej tak vtedy moc nejedáva ... a do roboty mu kúpim salámu, tak to mu stačí

iwusska
1. dec 2009

hasli tak lapacinky si uz teraz u teba objednavam 😝 😝 😝 a s cim budu?

cica13
1. dec 2009

Hasli...aj ja si objednavam....take tvarohove by som si dala, alebo nutelove s bananom 😝 😀

Inak periem....ale vesat nebudem 😀 😀 😀 😀 lebo periem naprazdno, iba ocot sa tam moci....trosku ju precistujem 😀 😀

tatolu
1. dec 2009

Takže u nás polievka zo včera. Mm urobil z červenej repy. Keď som dojedla vravím mu, že je celkom dobrá, len že my sme takú nerobili a on že ani oni 😀. Že máme veľa repy na záhrade, tak ho napadlo, že možno aj do polievky by sa hodila. Deti si pýtali aj po druhom tanieri 😵

Na druhé máme vrtáky s mäsovým prívarkom 🤐

tatolu
1. dec 2009

Hm Cica, aj ja by som mala tak preprať 😔

cica13
1. dec 2009

Tatolu preper, ja to robim raz za mesiac-dva 😉 my mame hrozne tvrdu vodu....samy kamen usadeny na umyvadle, vani atd.... 😠

lilu18
1. dec 2009

ahojte ,vy uz papate?? u nas leje som bola na poste a cela som prisla premoknuta ☹ hruuza a to som mala dazdnik

tatolu
1. dec 2009

no, my máme zas veľmi mäkkú.

No práve som dostrihala Lukyho 😉 a trochu som prestrihla aj dvojky. Tie sa však stále ošívali 😅. Chalani majú dosť husté vlasy a keď sa spotia, tak sú až mokrí 😔

hasleerka
1. dec 2009

obeeeeeeeeed úž teraz, lebo idem zachvíľu do mesta, síce sa mi nechce bo tam leje

máme palacinky, ribezlový džem a šlahačka s čokoládou (teda grankom) ... nech sa páči ... 😝 😝 😝

tatolu
1. dec 2009

hasli, ďakujem za obedík 😉

A však nechoď 🤐

hasleerka
1. dec 2009

musím, treba ísť nakúpiť ... a poobede idem pozrieť Zuzke na vystúpenie, majú v škole, čo chodia na dramatický krúžok

lilu18
1. dec 2009

haslerka..dakujem uz som tu aj s tanierom 😀

nepozerate Damsky magazin??ja placem..ukazuju tam babeno co malo rakovinu ☹

iwusska
1. dec 2009

hasli mnamkove palacinky 😝 😝 😝 dakujeeeeeem
tak ako tak pozeram vsade prsi, u nas zatial nie, prave som sa vratila z mesta a vzduch je taky prijemny, ako na jar a nie 1.decembra 😀

andreah70
1. dec 2009

tatotu Lukáškovi všetko najlepšie k 3 rôčkom 😵 😵 😵 🙂 🙂

u ortodontičky sme čakali vyše hodiny 😠 a dnu sme boli asi 2 minúty 😠 , dobre ju sprdla že to málo nosí 😀 😀 nechápem načo tam s ňou musím chodiť aj ja /majú napísané že do 15 rokov neošetria bez rodiča 😠 /