Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

iwusska
5. dec 2009

a my uz mame po Mikulasovi 😀
babula som vyhnala do izieb aby si upratali, ja som vsade pozhasinala a zapalila som taku polmetrovu prskavku a potom som zazvonila....bolo to pekne pozerat sa na ich prekvapene ocka 😵 😵 aj vinecko som uvarila, aj detsky sampus sme strelili

cica13
5. dec 2009

Andy...aj nas Filip upratoval ako divy, aj svoju izbu aj mne v obyvke prach poutieral 😀 aj si vyzdoboval 😀

Adi...my sme si pizzu objednali, pred chvilou sme dotlacili.... 😀

hasleerka
5. dec 2009

pekný mikulášsky večer 😵 😵 😵

emily333
5. dec 2009

ja mam ryzovy nakyp date si?

cica13
5. dec 2009

Hasli....a ty si sa kde tulala?

aadula
5. dec 2009

iwuška to u vás máte takýto zvyk?

ha..tak moja dcéra kašle na upratovanie 😅 , mala tu kamošku ..od štvrtej boli zalezené v detskej do ôsmej 😅 ona je iná flegmoška

cica13
5. dec 2009

Emily...ryzovy nakyp som nemala 100 rokov 😀 😀 😀 😀 a hroooooozny ho lubim......naloz mi prosiiiiim 😝 😝 😝

Aduli.....tak to teda je Patka flegmi..... 😀

emily333
5. dec 2009

cicus nalozene mozes papat 😉

hasleerka
5. dec 2009

cica doobeda som makala v práci, poobede sme robili so Zuzkou papierové hviezdičky do školy ... a potom došol mikuláš s čertom, beda to boli revy, ale potom sa Miška ukludnila aj básničku pekne povedala, ale až ked mala balík v hrsti 😀 😀 😀

emily ostal ešte nákyp, mňam to lúbim , len sa mi ho nechce robiť

aadula
5. dec 2009

hašli ahoj 🙂 čítam, že u vás Mikuláš chodil 😉

ciculi, hlavne, že si vlasy umyla...to si každý druhý deň 😝 zajtra by sme mali do tej NR ísť...., len malý začína soplíkovať...mám taký strach aby mu zas teploty nevybehli

hasleerka
5. dec 2009

no moja slečna tak upratuje, že všetko natrieská do šuflíkov a je upratané 😀 a ked má spratať oblečko do skrine, tak ho radšej tresne do koša a však mama sprostá operie , ožehlí 😠

tatolu
5. dec 2009

No u nás chodieva Mikuláš v noci 😉
Takže idem deťom vyložiť zim,né topánočky do okna a vložím im tam po Mikulášikovi.
Luky bol dnes večer strašne zlý, ale hádam aj jemu tam čokoládku dám 😉
No idem spať, lebo som po 3 noci po polnoci chodila spať 😔
Dobrú nôcku

andreah70
5. dec 2009

mne NIka dnes pomáhala jako drak ale to musím povedať, že včera dostala jednu výchovnú 😠 tak ma vytočila že som sa neovládla, ale teraz je taká, že ju možno na chlieb natrieť 😀 dúfam že jej to dlho vydrží.........ja ich teda nezvyknem facnúť, ale táto facka asi padla na úrodnú pôdu 😀

my sme inak na supertáristov nedošli v Tn normálne kolabovala doprava kolony, čakacie doby viac ako pol hodiny, ja som len Niku vysadila asi 1 km od Laugarícia na takej bočnej ceste ,tá tam prešla pešo ale za 1,5 hodiny mi volala že už ide pešo naspäť že superstáristi zatiaľ nedorazili 😠 a je tam hrozná tlačenica 😖

aadula
5. dec 2009

hašli...to čítam ako o mojej ...tiež radšej do prádelníka vezme...a keby si videla jej skriňu..!! sa s ňou večne vadím..ale jej je to šuma fuk

aadula
5. dec 2009

andy, no super..nabaláchajú ľudí a potom neprídu? a mali ste aj vstupenky kúpené?

Paťka mi pomôže jedine také, že piecť..to ju baví..iné nie...

cica13
5. dec 2009

Hasli...sa rehocem 😀 😀 😀 aj nas filip presne tak isto upratuje ako tvoja Zuzka 😀 😀 😀

Emily....dobry ryzovy nakyp...aj nabuduce 😵

hasleerka
5. dec 2009

to je hrozné, maminy také šikulky - ktovie po kom sú tie deti taký neporiadnici???😀

andreah70
5. dec 2009

Adi to bolo zadarmo, preto tam boli také zácpy a či nakoniec prišli neviem malo to byť o 5 a ja som pre Niku išla o 18,30 a ešte tam neboli ...........možno sa tam nemohli dostať 😀 kolony boli asi 3-4 km z každej strany 😝 😝 ...............expres stále hlásil že v TN kolabuje doprava 😀 😀

cica13
5. dec 2009

Andy....dnes u nas tiez vela nechybalo a bola by jedna vychovna.....drzy je jak plostica....zasran krpaty 😠

No tak by ma porazilo, kebyze sa tam ledva dostanem a tie hviezdy superstarske tam nedorazia 😠

aadula
5. dec 2009

hašli, mne sa tiež nechce upratovať..ale čo narobím keď musím 😅 keď sme boli deti, tak moj brat mal skladisko pod posteľou..to keď mu mama z času na čas upratala...tak tam kade čo ponaliezala 😅 a teraz ako býva sám...tak majú večne vyupratované 😅

emily333
5. dec 2009

hasli ja som nalozila vela a cica ti asi nedala tak som bola este nabrat 😀 😀

cica13
5. dec 2009

Ja som sa vcera bpla s kamoskou flakat po obchodoch, aj v Ikey sme boli....tu sme si nechali nakoniec, lebo je otvorena do 22.00, prisla som domov asi o 22.15.....deticky uz spinkali.....to bol bozsky klud....aj castejsie asi podniknem 🙂

aadula
5. dec 2009

ciculi ja som včera prišla ešte kúsok po tebe domov 😀 , ale ja som bola trošku jazyk brúsiť a popíjať 😅

andy, a to kvôli týmto superst. kolabovala? alebo aj niečo iné sa dialo?

aadula
5. dec 2009

ciculi aj ste niečo kúpili?

andreah70
5. dec 2009

adulka nič sa nestalo len sa asi všetci v TN rozhodli že idú do Laugarícia na superstár 😀 😀 ja keď som videla že čo sa deje som to strelila po takej ceste tretej triedy, ale ani tade sa nedalo prejsť preto som len Niku vysadila a ja s Domkom sme išli k segre ................aspoň som sa potešila s malou Nikoletkou 🙂

cica13
5. dec 2009

Adi pokupila som.....ale nebudem pisat co, je to tu verejne a to su darceky, co donesie Jezisko 😀 😀 😀 😀

hasleerka
5. dec 2009

emily díky papkám, aj ked mi už večer netreba

adula ja kým som bola doma furt som upratovala a prala ... teraz už ma to netrápi, už to pomaly vidno v detskej a no a čo, ich problém ... a Zuzka zachvíľu zistí že si nemá čo obliecť a snád si rozmyslí, kde má odkladať čisté veci

aadula
5. dec 2009

ja som dnes paťke kúpila také cd s pesničkami zo superstar..akože Mikulášsky darček.. a chcela som plagát ..s Denisom Lachom..., ale nič nebolo...., ale ma teší, že ju to už trošku prechádza..lebo ona bola úplne hotová, že vypadol 🙂

renka9
autor
5. dec 2009

ahojte babule 😵

ste ma potesili, som si myslela, ze len ja mam taku flegmosku a bordelarku 😝 . Kris presne takytak upratuje veci, jeden den jej skrinu upracem, a na treti den este horsie. Ked sa jej to nechce skladat, tak supne do kosa na pradlo 😠

iwusik, co ste mali dnes vianoce? 😀
my sme boli v TT na mikulasovi, dala som si fajnovucky punc...mnam 😉
a kris si vyumyvala cizmy, takze az rano si najdu na okne v cizmiach sladkosti 😉

aadula
5. dec 2009

ciculi, jasné...Ježiško predsa nemôže prezradiť ...to by nebolo prekvapko 😉 😀 😀 😀 😀 však keď budem s Ježiškom volať...sa ho opýtam