Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
6. dec 2009

ahojte to ste vsetky tata 😵 ja uz mam v jednej izbe stromcek a aj vianocnu vyzdobu a mm vravi ze si pripada ako v nakupnom centre a to este nemam vsade vyzdobu 😀 😀

netmona
6. dec 2009

ahojte,,,
emily,,,ved vinoce su len pár dni,,tak nech si užijeme ich,,,

môj bobak,,,ráno aj zabudol , že sa večer tešil na Mikúláša,,,musela som mu pripomenuť 🙂

emily333
6. dec 2009

joj uz ma z taade vyhanaju tak idem robit dalsi stromcek aby bol jezisko bohatyyy 😀 😀 😀

netmona
6. dec 2009

jaj,,,emily,,to ani v nedelu nemaš pokoj a musiš pracovať 🙂

aadula
6. dec 2009

haloo haloo, tak my sme doma z NR ..sme s Paťkou urobili zopár Vianočných nákupov 😵 a boli sme aj s bodečkou na kávičku 😉 Škoda, že peňaženka nebola plnšia...to by sa nám nakupovalo 😀

emily, aj my chceme dnes tromček zdobiť 🙂

tatolu
6. dec 2009

U nás sa stromček ozdobuje deň pred Vianocami 😉 Taký je zvyk...

No boli sme Mikuláša privítať. Stretnutie sa malo začať o 16.00 a naši drobci esťe o 15.30 spali. No musela som ich budiť, vrátane mm 😔 , No stromček je tak blízko, že sme iba z brány vyšli, takže sme to stihli 😅 . Luky sa veru zaťal a básničku nepovedal, ale darček aj tak dostal 😵

emily333
6. dec 2009

ahojte uz som dokoncila aj druhy stromcek aj u nas je taky zvyk ze na mikulasa sme z Jnkom robili stromceky ale uz to teraz ostalo len na mne on z ocinom kukaju film ☹

aadula
6. dec 2009

my sme zvykli tak 22-23 stavať, ale tento rok sme zmenili tradíciu 🙂

tatolu
6. dec 2009

Emily, kým som bola slobodná, ozdobovanie stromčeka bola moja záležitosť, ako som sa vydala, tak pre dobro dodiny iba asistujem pri výzdobe. 😉 Mm má iný postup vešania ozdôb 😨

emily333
6. dec 2009

tatolu to vies ty chlapi su niekedy inyy 😀 😀

hasleerka
6. dec 2009

nazdar krásky kdeže ste??? núkam griotku, kto má chuť???

aadula
6. dec 2009

😵 😵 😵 chcem ísť na koncert Michala Davidaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

a hašli nalej 😉

emily333
6. dec 2009

a ja stem griotkuu 😵

hasleerka
6. dec 2009

emily tak aj ty si dajaká šikovná že už máš stromček 😅

netmona a ty vôbec žiješ, si tu pekne dávno nebola kuknúť, čože je s tebou???

my sme ako deti zdobili stromček 24teho s tatinom a mamina varila ... teraz zdobíme tak týžden dopredu ... aj vianočnú výzdobu si urobíme budúci týždeň (teda ak sa mi bude chcieť okná umývať 😀 )

zuzadlo
6. dec 2009

ahojte dievcata,aj ja chcem ist na davida,ja ho zboznujem 😉

ponukam vodku s dzusom,kto si da?

zuzadlo
6. dec 2009

ja mam okna umyte,dnes som umyla,vyzdoba je spravena vonku pri bytoch v chodbicke, tam to mame zamknute,takze nikto neukradne a doma ideme robit cez tyzden🙂

hasleerka
6. dec 2009

adula, emily, zuzi čin čin

zuzi nechceš aj tie moje prísť umyť 🙂

zuzadlo
6. dec 2009

hasli kludne umyjem,to robim rada 😉

tak cin cin 🙂

emily333
6. dec 2009

tak na to ze sme vsetky take sikovnee cin cin 😀

zuzadlo
6. dec 2009

len vcera som ich mala plne zuby v praci som ich umyvala 4 hodiny 😒 ,ale tak zase budem to mat pekne zaplatene 🙂

zuzadlo
6. dec 2009

hlavne na to emily,nech sa uz ten bocian hnusak ukaze aj u vas 😉 ,drzim palceky

emily333
6. dec 2009

no tak to asi skoro nebude ☹ sa smejem ze asi tri km pred nasou dedinou byva moja kmotra je taka rampa a ked vidi bociana tak ho stiahne za nohy dole a uz sa k nam nedostane 😀

zuzadlo
6. dec 2009

tak tu kmotru na chvilku niekam posli🙂

emily333
6. dec 2009

asi tak 😀 ale teraz je chuda vsetky tri deticky ma choreee 😉

zuzadlo
6. dec 2009

to mam aj ja 🙂

emily333
6. dec 2009

oj moja este stale? ☹ posielam im cmuk

cica13
6. dec 2009

Cafte babulky,
citam vas iba cez mobil, lebo sa naplno sustredim na superstar, ved spievaju hity mojho milacika MISKA DAVIDAAAAAAAA....🙂
Aduli, to si pis, ze ked tu bude znova koncertovat, tak som tam jak na koni, lebo bol uuuzasnyyyy!

Dnes som ani PC nezapla, cely den som upratovala, deti boli u maminy.

aadula
6. dec 2009

ciculi, tak máš vyupratované 😉 a keď bude koncert..tak chystaj ubytovanie..dobehnem 😀 😀

zuzadlo
6. dec 2009

cicus pre mna ubytko nemusis 😀 ,ale na davida by som rada,fakt ho zboznujem

emily333
6. dec 2009

asi budem trapna ale aj ja chcem ist z vami na miska 😉 😉 hasli a do druhej nozicky neulejes?