Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
16. dec 2009

😵 😵 😵 Ninke všetko najlepšie 😵 😵 😵 veľa zdravíčka 😵 ,šťastička 😵 ,lásky 😵 ,detskej radosti 😵 a aby sa jej splnili všetky sníčky 😵 😵 😵

hasleerka
16. dec 2009

čafte no idem ja do mesta, ešte niečo kuk pod stromček papa

emily333
16. dec 2009

aj ja sa pripajam k blahozelanie Nike vsetko naj naj k narodeninkam 😉 u nas zacina snezit huraa az na to ze nemam prezute auto ☹

cica13
16. dec 2009

NINKE VSEEEEEEETKO NAJLEPSIIIIIIIIII 🙂 🙂 🙂 🙂 vycmukam ju o 13 dni...... 😲 😲 😲 Iwus, a nezabudni kuknut do schranky, ved ta pohladnica tam zamrzne 😀 😀 😀 😀

Hasli...ako si to vedela, ze ti chystam pradlo? Zrovna som to Iwus vravela po telefone, ze ti musim nachystat 😀 😀 😀

Bodecka....tu sooooooom.....ale to uz davno vies 😀

Lilu...nejako ta to pecenie chytilo 😅 😅 😅

iwusska
16. dec 2009

babulky moje dakujeeeeeem za Ninku, odovzdam jej bozteky, to bude radosti, sa potesi 😵 😵 😵
strngat budeme vecer, dobre?

hasleerka
16. dec 2009

cica vedela, ved sme sa včera dohodli ... 😀

no ja mám nejaký strácavý týždeň .. v nedelu kabelku ... dnes som v obchode mikinu (kúpila som krsniatku) ešteže našla Zuzkinej spolužiačky mama a niesla ju, ja reku že kúpila takú istú ako ja a vtom kuknem že mám roztrhnutú tašku ... a potom sused z baráku dobehol až k nám domov, že videl ako mi vypadli rukavice, len ma už nedobehol ... ach jaj čo ja ešte šikovná stratím 😠

hasleerka
16. dec 2009

cica akurát na funku spieva tvoja láska 😵 😵 😵

hasleerka
16. dec 2009

túto som zrovna aj ja zbožňovala na diskách

iwusska
16. dec 2009

hasli ahooooj, ako sa ti vydarili rozteky?

hasleerka
16. dec 2009

iwus čau ... no rožteky nevyzerajú až také perfektné, ale hlavne chutia

iwusska
16. dec 2009

tak to je hlavne.......ja sa na ne chystam o chvilu, som zvedava ako sa mi bude darit 😵

hasleerka
16. dec 2009

idem od vás ... Zuzka má v škole besiedku, tak idem kuk, vraj má spievať, recitovať a ešte aj tancovať ... beriem aj vreckovečky bo isto budem pišťať ... asi sme viaceré také 😉

cica13
16. dec 2009

Halooooo

V Bratislave sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tatolu
16. dec 2009

Iwuska, Ninke všetučko najlepšie a veľa božtekov aj od nás 😉

Trochu tu rozdýchavam včerajšiu písomku. Nespravila som a spolu so mnou ani ďalší...
No, kto úplne všetko neodpísal z ťaháku, tak nespravil ani na tú najhoršiu známku. A to som neverila fámam, že minulý rok aj keď všetko odpísali, tak neboli spokojní so známkovaním 😕 .

andreah70
16. dec 2009

halooooooo aj v TN už máme bielo 😵 😵

tatolu
16. dec 2009

Aj v ZV je tak jemne bielo 😉

emily333
16. dec 2009

aj my mame krasne bielo 😉 co porabate ? konecne som bola dat Janka ostrihat aj som sa poucila zajtra idem na ustnu zo sloviny

tatolu
16. dec 2009

No nič, ako vždy 😉
Ale mi je 😵

emily333
16. dec 2009

tatolu neboj nabudce urobis za 1 😵

tatolu
16. dec 2009

No toto nie je tá vedľajšia škola. Tu budem rada, aj keď iba prejdem, ale to až 2.2 😉 Dovtedy musím spraviť iné skúšky. 😔 Budem mať perný január ako už štvrtý rok, ale aj ten ubehne ako voda 😉

emily333
16. dec 2009

jasne ze ubehne ved ja uz mam pomaly polrok ze sebou ani neviem kedy 😀 ale kamosky nieco spekuluju prestupit
priamo do MI ale mne sa nejak nechce lebo uz mam aj profakov zmapovanych 😀

renka9
autor
16. dec 2009

ahojte 😵
Ninocke prajem vsetko vsetko naj, naj, naj 🙂 🙂 🙂 , cmuk, cmuk, cmuuuuk, nech vam robi radost a rastie do krasy 😵 😵 😵 (uz dobehla Kristinku 😉 )

na medovniky zarobene, este by som chcela dnes linecke urobit 😉

aadula
16. dec 2009

ahojte

Ninke všetúčko najlepšie prajeme a posielame veľké cmuk 😉

hasleerka
16. dec 2009

halo halo PB hlási sneženie 😵

ja sa učím so Zuzkou ,,, popritom som vysala asi 100ročný prach spoza skrine ... už aby bola jar a mohli sme vymalovať spálňu

tatolu
16. dec 2009

Hasli, však iba dnes začalo snežiť 😕 a Ty už o jari spievaš 😀 😵

hasleerka
16. dec 2009

tatolu to je len taký sníček že načo sa mám na jar tešiť ... inak by ma zaujímalo ako riešiš ty tvoje deťúrence, auto a sedačky???

tatolu
16. dec 2009

Normálne. Zohnala som 2 také užšie, ktoré sa dajú neskôr rozložiť iba na podsedáky. V strede je potom taká vyvíšená - mm na ňu zozadu niečo prirobil, aby stredný pás nešiel cez sedačku (tá má totiž vlastné pásy). Tie dve sú pre chalanov, ale Tomimu sme pod ňu prirobili polistirňenový nadstavec, lebo tieto nemajú vlastné pásy a tak musíme použiť pásy auta a teda aby ho neškrtili. Lukyho už pás z auta neškrtí 😉
Ale v metre o mesiac po našom nákupe boli podobné úzke sedačky s odobrateľným vrchom a tie mali vlastné pásy, takže tam by to bolo lepšie 😉
No a deti do zadu nasáčkujem do auta a chodíme si aj všetci štyria po celom Slovensku 😉, keďže mm niekedy s nami nejde 😔

hasleerka
16. dec 2009

no fúha máš to náročné ale zvládate to ... a to sa predávajú sedačky bez pásov, to je tiež zaujímavé

tatolu
16. dec 2009

Hasli - kuk bez pásov:
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5039698 - je to pre väčšie deti, myslím od 3-4 rokov. 😔

A nie je to náročné 😉 Snažím sa ísť na obed, keď väčšinou cesty spia - 100-200 km v pohode... Ja rada šoférujem a takto nie som na mm viazaná. Teraz ma skôr priväzuje toto kúrenie. Ak by som išla do Kubána, tak mám výčitky svedomia, že mm má doma zimu 😔

tatolu
16. dec 2009

oprava Kubína 😵