Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
19. dec 2009

ahojte babule, dnes ste toho moc nepopisali 😒
vsetky ste sa sniezikovali? Aj Angelika mala velkuuuu radost zo snehu 🙂
emily, aj kris bola dnes na spovedi, ja a mm ideme zajtra do TT, a po spovedi chcem ist na punč 😉 😉 😉

my ideme na lyzovacku prvy februarovy tyzden a uz sa tesiiiiiim 🙂 . Ideme do Zuberca, kto sa k nam prida? 😀

cica13
19. dec 2009

Kuk sem http://sk.fotoalbum.eu/Kalila/a395249 nahodila som najaktualnejsie fotky, posledne su z dneska , co sme boli vonku na Kolibe 🙂

cica13
19. dec 2009

Lilusik...nezdobili, bola tam hrooooozna kosa na to, aby tam decka sedeli a zdobili.... ☹

Reni aj ja chcem ist na lyzovacku 🙂

lilu18
19. dec 2009

fotecky naadherne..vo tme a tak super nafotene..pozdravujem uja cica 😲

Reni,hned by som sla keby mal mm dovcu.Ten robi aj medzi sviatkami ☹

renka9
autor
19. dec 2009

cica, poooood, berieme vas 🙂
ideme na 4 dni. Povodne sme mali ist 4 rodiny, ale dnes 2 rodiny vypovedali 😒 . vraj chceli ist na 3 dni, 4 su pre nich vela, kvoli detom 😒
tak co, ideeeees?

cica13
19. dec 2009

Reni....v momente by som isla.......ale zial, nejako viaznu financie...... ☹ ☹ ☹

renka9
autor
19. dec 2009

u nas to s financiami je nejak podobne, ale 4 dni zvladneme, my sa trosku uskromnime 😉 http://www.penzionhubert.sk/index.htm
tuto chceme ist

lilu18
19. dec 2009

Reni,pjekne..hlavne ta foto kde su s kratk.rukavmi 😀 \\si uzijete snehuuu

renka9
autor
19. dec 2009

lilu 😀
ale to ideme az vo februari 😉

renka9
autor
19. dec 2009

dobru nocku, tusim ma uz berie 😝
dnes som sa v robote prebrala az o tretej poobede 😀 , vsetci sme mali akysi utlm 😅

tak dobruuuu 😔

lilu18
19. dec 2009

dobru Reni a pekne snicky cmuk 😲

lilu18
19. dec 2009

tiez sa poberiem ..dobru 😔 😲

emily333
20. dec 2009

dobre ranko Mi hlasi zimuuu fuka silny vietor a este aj sneh nam v noci napadol ale sypky tak mozno ak sa nevycasi budu zaaaveje. vcera mi vypadol net 😠

hasleerka
20. dec 2009

ahojte ... napadalo sniežiku tak som deti poslala s tatinom von ... aspoň môžeš v kľude trošku upratovať a variť

cica fotečky sú krásne 😵 😵 😵

renka ja by som hned išla s vami aj ked nelyžujeme len sme na tom podobne ako cica financie nepustia ☹

emily333
20. dec 2009

tak my uz sme po obede 😉 😉 dnes mi ten net ide ako v lete na sankach 😠 😠 poobede idem k babke piect opekance a po nasom bobalky 😵 😵

lilu18
20. dec 2009

obeed ..ja ze pridem sem na nedelny a tu sa nic nepodava 😀 my mame zem.placky,tak si berte kto lubi 😝

aj u nas je trosku snehu,mm bol s vivi stavat snehulaka a ze nejde 😀 ale vystipany prisiel riadne aj vivi 😅

netmona
20. dec 2009

ahojte,,,,,
emily,,,,napeč viac a pošli,,ja akosi nerobim ale doma sme tie bobaľky robili,,,
lilu,,veru aj MM bol s Miškom a vonku ddosť ostrý vietor mrazivý, lae zdravý 🙂

netmona
20. dec 2009

v štvrtok sme mali v škôlke vystupenie vianočne,,no som sa bále , že nas Miško uvidí tak už nebude spievať ani tancovať a utečie k nám,, ale vydržal to a boli zlatý,,,potom hodím dáke foto konečne 🙂

emily333
20. dec 2009

vau netmona nova foto kocenda 😉 tak bobalky napecene 6 plechov a uz konecne aj vianocnu vyzdobu sme dali uz len svetielka na strechu a mozu byt vianoce 😀 este idem urobit linecke janko uz polku ziedol len tak suchee 😠

tatolu
20. dec 2009

Netmota, takže letná fotečka? Pekná 😉

No u nás sa bude makať zajtra - mm som nariadila vyumývať dvere a prezliecť periny 😔 , čo budem robiť ja, ešte neviem 😀, Bude po druhej nočnej, bude to mať perné a to sa ohlásili svokrovci... No žiaľ, zajtra sa musí urobiť všetko aj napiecť, alebo aspon nejaké pláty ponatierať. Utorok a stredu má mm dennú, takže príde okolo 19tej. No a vo štvrtok ide na nočnú 😔.
Stromček sa bude zdobiť až utorok alebo stredu večer 😵

iwusska
20. dec 2009

ahojte 😵
vidim ze pripravy na Vianoce ficia v plnom prude 😵
ja som si dnes tiez makla, okrem nedelneho obeda som stihla vytepovat koberec, oprat a vyvesit zavesy, deckam prezliect periny, spravila som si aj ikebanu zo zivych vetviciek 🙂

andreah70
20. dec 2009

ahojte my sme boli dnes na lyžovačke bolo super ale hroooozná zima - 16 st., takže sme sa museli zahrievať vareným vínkom 😀 😀 ešte dobre že som nebola šofér 😀

Reni aj my ideme vo ferbuári do Habovky /to je 1 km od Zuberca/ ale až 19.2 takže sa nestretneme ☹ škoda
my ideme sem http://www.habovka.sk/accommodation.php?menu=ch...

čítam že všetky dnes makáte, ja som teda nerobila nič /okrem lyžovania/ akurát sme museli opraviť stromček lebo naša drahá Kelly /mačka/ si na ňom v noci zgustla 😠 😠 rozbila jednu guľu a zhodila asi 20 dalších ozdôb, tak bola za trest celý deň na balkone 😀

Netmona dobré foto 🙂

Hasli keď sme dnes išli cez Považskú som na teba myslela, videla som odbočku na Hypernovu som rozmýšľala či nerobíš 🙂

hasleerka
20. dec 2009

pekný umrznutý večer ... nepodáva ktosi čosi hriatô ... my sme dnes už urobili stromček,len som si spomenula že až zajtra si idem do práce pre kolekciu, tak ho zajtra dorobíme

netmona tak som zvedavá na nové fotečky, aj tú v pase máš super

iwusska
20. dec 2009

hasli hod foto stromceka, ja so straaaaasne zvedava 😀
ja budem robit stromcek asi v utorok 🙂
andy super taka lyzovacka, my sme akurat vcera babulam kupovali lyze+lyziarky+palice aj s prilbou, z tych starych uz vyrastli 😒

aadula
20. dec 2009

ahojte, máme preinštalovaný pc a je to tu pre mňa všetko nové 😅 , ale zvykám si 😝

andy, som na teba dnes myslela, že sa niekde na svahu spúšťaš 😉

my sme boli dnes v NR na nákup, konečne sme Paťke čižmy kúpili, vetrovku a takú vestičku, ale ona je hrozná...mami aha aké pekné a pozri čo tu je...by nedbala hádam keby sa všetko len jej a na ostaných nemyslí, som s ňou už aj krik robila 😠
a konečne mám aj ja napečené, medovníky, vanilkové rožky a medvedie labky 🙂 teraz som ešte rýchlo popratala a konečne sedím ... malý s kúpe a počujem, že kúpelka pravdepodobne bude zaplavená..je tam s ním Paťa 😅

hasleerka
20. dec 2009

andy tak ste si super zalyžovali ... chata tiež vyzerá dobre ... ja som dnes nerobila už mám do konca roka pokoj

aadula
20. dec 2009

tak ideme na to...finále superstár 😉

andreah70
20. dec 2009

aj my sledujeme superstár 🙂

adi to nakupovanie mi pripomína keď chodíme po obchodoch s Nikou aj ona chce každú "handru" čo sa jej páči

iwus ja som deťom všetko vyskúšala až na prilby a na svahu som zistila že ju Dominik nedá na hlavu 😀 tak sme museli vybrať vnútro a akosi sme ju na neho dostali ale budeme musieť kúpiť novú.

tatolu
20. dec 2009

😀 😀 😀 všetky sa tlašíme na Oravu?
Aj ja sa tam chystám 😉
Pôjdeme asi niekedy medzi sviatkami a vrátime sa po novom roku 😉 Maminku stiahnem k nám. Už sa veeeľmi teší, kedy uvidí deti. Do konca dec.má zmluvu na zastupovanie ako upratovačka, tak teraz nemôže. No a potom mi isto veľa pomôže, lebo budem mať nasekané skúšky jednu za druhou... Budem sa môcť aspon učiť a nebudem iba po nociach do skrípt kukať, ale možno aj cez deň...

hasleerka
20. dec 2009

iwus stromček bude až zajtra ked naň ešte dáme kolekciu a stuhy