Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
23. dec 2009

reni, predsa po tebe potom sú 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😉

tatolu, gratulujem, krásne chlapčiatko 🙂

hasleerka
23. dec 2009

pekné popoludnie ... fúha tatolu, blahoželáme k riadnemu chlapovi ... no mala čo rodiť

lilu18
23. dec 2009

ahojte

gratulujem iez k narod.babenka 😲

tak uz je kremes hotovy aj kapustnica aj kapor vo vani 😀 este nachystam na salat a zajtra len dokoncim a podkovy vyprazim a potooom cele sviatky nic nerobiim len sa napchavam 😀

cica13
23. dec 2009

Lilu...si si makla....ja tu utieram prach a nechapem, kde sa ho tu vkuse tolko berie.....eset mavame aj pracku vzduchu zapnutu a figu to pomaha 😠

iwusska
23. dec 2009

avojte, idem vas aspon pozdravit, na chvilu som si sadla, od rana tancujem po dome s handrou, furt nieco odpratavam a lestim a ukladam 😖 😀 ale uz mame cistucko, som prave nalestila podlahu a cakam kym to zaschne, takze som si aj nozky vylozila 😀 este idem upiect plnkovy kolacik a vecer salatik spravim a mozu zacat sviatky 😵 😵 ja som darceky balila vcera doobeda, takze toto mam uz vybavene...
tatoôu gratulujem ku krsniatku, teda poriadny valibuk 😨 aj moj bracho ked sa im narodil syn tak mal 4600g a 56cm 🙂
lilu ty si ale sikovnica, tak uz tiez mozes nozky vylozit 😀
hasli odteraz si vzdy ked budes robit pomazanku na mna spomen 😀 som rada ze tm chuti 😵

andreah70
23. dec 2009

ahojte 🙂
kapustnica uvarená, šalátik hotový, kapor naložený v mliečku a cesnačiku, bytík uprataný môžu začať Vianoce 🙂 ..........ja som dnes chcela nachystať všetko a zajtra sme chceli ísť doobeda lyžovať, ale vzhľadom k počasiu 😠 asi zostaneme doma a budeme sa vytešovať pri rozprávkach 🙂

tatotu gratulujem ku krsniatku 😵

cica13
23. dec 2009

No vy ste sikulky.... 😀 😀 😀 😀
My ideme rano k mamine, budeme tam aj spat.....Filip je tam uz od dnes rana, idem tam teraz este hodit Davida a ideme este na nakup a vecer ked David zaspi si podlahy vytriem a finito....potom az zajtra u maminy 😀 😀 😀

Andy, to pocasie je nevyspytatelne.... 😠 😠 😠 ale aspon si budete rozpravok uzivat, my este zajtra doobeda skocime na hrob tatkovi 😢

emily333
23. dec 2009

ahojte konecne nam ide net a to uz dobru hodku a to moje dieta nic nepovieeee 😠

emily333
23. dec 2009

zbezne som vas precitala tatolu blahozelam ku krsniatku 😉 😉 ja uz mam skoro vsetko prichystane vy este asi finisujete cooo? 😵

zuzadlo
23. dec 2009

ahojte hviezdy 🙂
borsc,salat,kapustnica,sosovicova polievka a vsetko ostarne spravene,zajtra len vyzmazim rybu a je to,ale mam dost,od tretej rana som si teraz konecne sadla

tatolu,gratulujem ku krsniatku 🙂 ,riadny chlap

emily333
23. dec 2009

vau zuzi to mas uz na tyzden navarene 😵 kapustinu varim zajtra a aj salat mam v predpriprave a uz len rezne a rybku a mozme sadt k stolu 😀

zuzadlo
23. dec 2009

ja si to robim vzdy tak ,aby som mala na stedry den klud 😉

emily333
23. dec 2009

to mate riande menuu 😉 no a potom sa chlapy cuduju ze vecer padame od unavy 😀 😀

zuzadlo
23. dec 2009

veru 🙂 ,ale mne mm aj vo vareni pomaha obcas

emily333
23. dec 2009

tak to je super a mm varii ale na vianoce nech sa mi toho nemiesa 😀 😀

aadula
23. dec 2009

vy ste šikulky 😉 ja šalát, kapustnicu a rybu robím až zajtra...veď to doobeda zmáknem ..keď sa malý vyspí zbehneme k našim a keď prídeme domov, môžeme večerať, mama nás volala k nim, ale ja som najradšej sama s mojimi 🙂

Sme boli teraz ešte u svokry..sa prvé darčeky delili so švagrinou ... Samkovi doniesol ježiško gitaru 😕 😀 najviac sa páči mm 😀 medzi tým mi volal brat, že otec si zhobľoval prst, ešte si to sám odšoféroval k bratovi a ten s ním šiel na pohotovosť...on si robí úle teraz v zime a toto sa mu stalo aj vlani... som sa aj vyplašila, ale že to nie je až také hrozné...šiť mu to nešili..bo nemali čo ..som zvedavá ako si to zošupol

andy, veru smola toto počasie...takým ako napr. vy čo sa chodíte lyžovať nedopraje 😠

tatolu
23. dec 2009

No tak ja mám zajtra voľno. Varí mm 😉
A dnes už asi tiež nič robiť nebudem, lebo prišiel mm práve z práce a ponúkol ma vínom 😀 😀 😀 a už som z jedného pohára opitá 🤐 😅 ani písať neviem 😔 😀 😀
Ak sa chcete niektorá pridať tak rýchlo lebo už o chvíľu ani netrafím do pohára 😝 😀

emily333
23. dec 2009

tatolu ja ti z tym vinom pomozem 😀 adulik neprijemna sprava ☹ ale prejem skore zahojenie

zuzadlo
23. dec 2009

adulik ,aj lenka dostane gitaru 🙂 a hadam ze s tym prstom to nebude zle

tatolu,ja s mm pijeme sampus s olivkami ciernymi,takze ktora si date ,ulievam a cin cin 😉

zuzadlo
23. dec 2009

a ja kazdej jednej z vas chcem popriat: hromadu darcekov,co srdce pohladia,rodinu a priatelov, co nikdy nezradia,k bohatstvu krocik,ku stastiu krok,nadherne vianoce a stastny novy rok

aadula
23. dec 2009

budem mu to fúkať..ocinovi môjmu 😀

že kto si ako zariadi tak má, že tatolu 😉 šikovný manžel..u nás varím ja...ale tak nesťažujem si...teraz mi mm urobil medovkový čaj...že dvojitú dávku 😀 😀 😀 nech som kľudná..tak vínko dnes nie 😉

emily333
23. dec 2009

zuzi dakujem aj ja prajem tebe a tvojej rodine krasne vianocee 😵 😵 😵

aadula
23. dec 2009

kde ste všetky?

zuzadlo
23. dec 2009

ja som tuuuuuuuuuuuu

emily333
23. dec 2009

aj jaaaa asi este vypekajuuu 😵

andreah70
23. dec 2009

aj ja som tuuuuuuu 😀
nevypekám už mám napečené 🙂
popíjam červené vínko dáte si ? veselé vianoce (_)(_)(_)(_)(_) berte si a nazdravie 😀

emily333
23. dec 2009

no super mozme si dnes dat do nosa 😉 😉 cin cin vesele vianocee

lilu18
23. dec 2009

tu soom tiez som skoncila.akurat je pozabijacke,kapor plava v mlieku 😀

cincin

pato
23. dec 2009

cauta baby tu je 33-ka.-este 3 deti

zuzadlo
23. dec 2009

tak na zdravie 😉