Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
25. dec 2009

či mladi? 😅

andreah70
25. dec 2009

adi akurát volám zo segrou sa rehníme, ale tatino bol za mladi na vojne v Martine, ale možno zavítal aj do Levíc 😀 😀 😀

iwusska
25. dec 2009

adulka 😀
andy mas pravdu, my ked sa raz za cas kamsi planujeme vybrat, tak nam vacsinou niektora babulka ochorie ☹ dobre si pamatas, pred letnou dovolenko mi pre istotu ochoreli vsetky tri ☹
nepozerali ste nahodou spravy na joj-ke? davali tam havarku ktora sa stala kusok od nas ☹ ☹ ☹ rano ked som bola s malou na pohotovosti tak som stretla kamosku dr. co robi na rychlej, bola pri nich ☹ ☹ strasne

cica13
25. dec 2009

iwusik, Misenke skore uzdravenie a obrovsky cmuk jej daj od nas! Nech je do stredy fit, ked prideme.
Tie spravy som pozerala, este som tatulovi hovorila, ze aha...to je v Namestove.
Inak aj tie zaplavy su hrozne, hlavne Zvolen a okolie, Tatolu som na teba myslela, ci to je u vas O.K.?

Som sa tesila, ze dnes vecer nejake fotky nahodim, ale zostali sme este dnes spat u maminy,lebo zajtra by sme sem opat prisli a nechcelo sa mi zasa vsetko balit.
Taky sme unudeni za tento den, cely den tu lialo ako z krhly, ani von sa nedalo ist....:((

zuzadlo
25. dec 2009

andy,aj moj dedo bol v martine 😉

iwusska
25. dec 2009

ciculik Misenka vycmuckana aj za vas, sak som jej hovorila ze musi pekne lezkat aby sa rychlo vyzdravela lebo ked bude chorucka tak ku nam Davidko nepride...chudatko tak poctivo cely den lezi, iba na WC ide 😵

hasleerka
25. dec 2009

pekný večer ... vidím že tu už nikto nie je ... som ani nemala kedy kuk, mali sme tu samé návštevy a ešte sme aj my s mm išli na otočku k susedom ... mm je odvalený ako motorka v posteli a mne dáko nič nie je, sa bojím že mi bude zajtra zle

andy nešli mi fotky kuk, tak ja potom ja FB pozriem

emily a to už dnes ideš na disku, ved štefanská je až zajtra nie???

jalao
25. dec 2009

ahojte partička, prajem aj vám krásne vianočné sviatky..... 😉 😉 😉 😉

jalao
25. dec 2009

Hašli, aj tu bola návšteva a sme si dali červené vínko, ja som dnes robila celý deň šoféra, takže som len papkala a papkala... 😠 boli sme u našich a prišli ku nám švagrovci, lebo ich deťom tiež nosí u nás Ježisko darčeky, tak prišli pre ne.. 😉 😉 😉 Sviatky boli klasicky hektické, ale oplatilo sa....ten príjemný pocit stál za to nakoniec. 🙂 🙂
Hašli, dúfam, že sa nehneváš za tú prepadovku... 😢 😀 😀 Ale moc tam nechodíme a ked som ťa tam videla ako "ženu v akcii", tak som povedala, že teraz alebo nikdy. 😀 😀 😀 😀

hasleerka
25. dec 2009

jalao nieeeeeee jasné že sa nehnevám, práveže ma to moooooc potešilo ... len som isto kukala jak vyoraná myš, lebo som ťa nespoznala

renka9
autor
25. dec 2009

cavec koceny 😵
zasa sme chorucki??? tak skore uzdravenie marodom 😉 ,aj Angelika ma soplik, a ja mam vyhodenu zimu v nose 😝

hasleerka
25. dec 2009

reni čauko ... no moje tiež pokašlievajú, tak už som zarobila cibuľový sirup tak dúfam,že opäť zaberie

renka9
autor
25. dec 2009

angina moze byt aj z koly??? 😕 😕 😕 , to som ani nevedela...nase baby dost casto piju bublinkove, hlavne Kris...nie som tomu moc rada...sirupy jej nejak nechutia. Angelika si aj sama vypyta len cistu vodicku 😉

iwusska
26. dec 2009

Krasne slnecne a mrazive ranko, u nas poletuje sniezik 😵 😵 😵 😵 jupiiiiiiiiiii, som ho objednala 😀
renka dakujeme 🤐 🤐 dnes je uz lepsie, ale stale lezka a ked sa chce postavit tak ju stale napina 😖 ale vela pije cajik, aj papkala vcera, stale si pytala masko 😵

tatolu
26. dec 2009

Ahojte a pekné ránko 😉
Cicuš, máš pravdu, záplavy boli vraj tuto u nás 😕 . Dozvedela som sa to včera, keď som volala s mamonkou, že už si myslela, že ratujeme dom 😀 .
Totiž my bývame v Zolnej a potopa bola niekde na hornom, alebo dolnom konci a my sme v strede a aj tá dedina Sebedín, e vlastne dedina pred nami.
Mm boj hneď pozrieť potok, ale prišiel s tým, že také 2 metre ešte sú v koryte k dobru 😉

Nás choroby obchádzajú. Počula som od jednej známej, že každý deň jedáva postrúhanú mrkvu a že odvtedy nebýva chorá. Tento rok som postrúhanú surovú mrkvu začala deťom dávať na desiatu spolu s postrúhaným jablkom. Myslím, že sma mali 1 x soplíky od začiatku jesene. Skúste aj vy 😉

iwusska
26. dec 2009

tatolu a musi byt ta mrkva postruhana? Mne Misenka spapa v pohode aj celu mrkvicku

tatolu
26. dec 2009

to už neviem 😔, ale aj mne Luky zje celú, ale celá z neho aj vychádza 🤐

aadula
26. dec 2009

ahojte, nám včera vypadol net, tak som sa k vám už nedostala....

iwuška, zlatinko malé...masko pýta? 🙂 sa pamätám, že aj v štúrove masko chcela 🙂 aj náš samo je maskový 🙂 🙂

Mne malý celú noc kašlal, zle sme spali, sa mi vidí, že teraz deň je lepšie..teda teraz spinká...

tu je tiež veľká Podlužianka, to je taký potôčik pri našich pri činžiaku a moja starká býva v dedinke, kde tečie Hron a ona má dom hneď pri hrádzi..že lúka čo je kúsok od domu, je celá zaplavená ...aj v pivnici má vodu

renka9
autor
26. dec 2009

ahojte 😵
boli ma hrdlooooo ☹ ☹ ☹
aj angelika chrume celu mrkvu, a lubi aj uvarenu cibulu z polievky nedelnej 😝

mirusimozoe
26. dec 2009

Ahojte ja tu budem pomenej no keď budem mať čas rada napíšem 🙂 Moje baby mi nedaju žiť ani sekundu a teraz keď maju dievčata prázdninky je dom hore nohami 😅

tatolu
26. dec 2009

Mirus, Klarike všetučko najlepšie, veľa zdravíčka, šťastíčka a nech Ti na oplátku dajú chvíľku voľna aby si mohla aj na koňa zabehnúť 😉
No tiež máte narodeniny so sviatkami spojené 😉

aadula
26. dec 2009

miru ahoj a Klárke všetko najlepšie prajeme 🙂

emily333
26. dec 2009

ahojte babenky vcera bolo supeeer mali sme aj disco a aj zivu hudbu som sa vytancovala 😵 rano o 4tej som dorazila domou 😵 vitam novu maminu a blahozelam Klarike vsetko najlepsie 😵

mirusimozoe
26. dec 2009

Jéj ďakujeme ja rozmýšlam,že odkiaľ viete a pozerám,že v pase to tak ukazuje 🙂
No Klárika ma dnes a Sárka bude mať v pondelok 😅 to máme takto naraz skoro všetko 🙂
emily ďakujem 🙂

cica13
26. dec 2009

Halo, halo, konecne pri PC 😀 😀 😀 uz sme domaaaaaaaaaaa 🙂

Ked Davida ulozim spat, tak sa pohram s fotkami a nahodim nejake 😉

stupidq6
26. dec 2009

Ahojte 🙂 Mirusimozoe- dúfam,že som dobre napísala 😅 -už len Miruš 😉 vitaj 😉 super 3 detičky a 4 na ceste 😵 same baby parada 🙂 som pozerala foto zlatučke bábiky máš 🙂 ale isto už chceš chlapca a muž tiež,že? 🙂

Kočky moje ako sa máte?Ako ste sviatkovali?My sa máme super...Vianoce boli perfektne 🙂 Popridávam nejake foto 😉 Decka sa chystaju na dicko...muž kúpe dvojky tak mám chvíľu čas na net...od Ježiška som dostala notebook tak už žiadne vojny u nás večer o PC 🙂 Ja už ledva chodím,dýcham...malý už ma aj cez 4kg 😀 stále priberám a priberám už to chcem mať za sebou 🙂

cica13
26. dec 2009

Tusim tu mame novu maminku 🙂 vitaj Mirusimozoe (dufam, ze som ten nick neschomolila) 😀 😀 😀 a zaroven Klarke vsetko len to naj...naj...naj... k narodeninkam 😵

stupidq6
26. dec 2009

jéj aj my sa pripájame a Klárke všetko naj k narodeninkam 😉

tatolu
26. dec 2009

Sisi, čavesko 😉 už som premýšľala, kde si sa stratila 😉

No idem uspávať - pa

hasleerka
26. dec 2009

čafte kočeny ... čo porábate???

aj my sa pripájame k blahoželaniu Klárke a zároveň vítam medzi nami miruš 😵 😵 😵

sisi aj tvoje slečny mali teraz niekedy narodky že??? tak im tiež všetko naj naj naj želáme 😵 😵 😵