Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
24. jún 2009

Cica však budem mať prázdniny iba 2-3 mesiace 😀

A okrem toho, v Blave by som sa asi bála šoférovať 😖

iwusska
24. jún 2009

tatolu tak kedy ťa možem očakávať? 😨 😵

tatolu
24. jún 2009

Problém je ten, že keď odídem z domu, nedostanem sa k PC, takže vôbec nemám poňatia, ako budem s vami komunikovať 😠
Žeby som predsa len nikde nešla a ostala tu s vami 😉

cica13
24. jún 2009

Tatolu....tak rychlo si daj aktivovat net do mobilu... 😀 😀 😀

tatolu
24. jún 2009

Dobrý nápad, len to už by som ho z ruky nepustila 😀

iwusska
24. jún 2009

tatolu keď prídeš ku mne tak ja ti požičám svoj 😵

bodka13
24. jún 2009

achojte dievonky 🙂 ...úrady obehané,nohy boľavé a ďaľší termín 7.7 pre rozhodnutie

emily držim palce aby si uspela 😉 ,naznač im že si sa informovala aj na Šoi a hneď zmenia taktiku 😉
...Janičkovi všetko najlepšie,nech si užije prázdniny a aby ho frajerky a rodičia poslúchali 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐

tatolu...blahoželám k titulu 🙂 🙂 🙂 ...keď budeš frčať po Slovensku,môžeš aj v Nitre pribrzdiť 😉 ...spojazdni internet v mobile 🙂

iwus...prečo ti dávajú toľko roboty 😕 ...potom tu máš vymeškané hodiny 😀

lilu...ty pochybuješ o sebe 😕 ...ľavou zadnou si ročník zmákla 😉

iwusska
24. jún 2009

bodka keď som včera hýrila na guláši tak dnes musím doháňať 😀

tatolu
24. jún 2009

Emily Jankovi posielam veľkú pusu 😉

Lilu neboj 😉

bodka13
24. jún 2009

iwuš a nám si sem ani za jednu misku neposlala 😢 😢 😀 😀 😀

tatolu
24. jún 2009

Bodi, ja Ti pošlem - chytaj 😉
Drahý práve dovaril, tak si ofúkaj...

bodka13
24. jún 2009

kujééém...fú-fú-fú ešte pááálííí...ale dobre vonia 😀 😀 😀

emily333
24. jún 2009

tak uz som naspet no neviem co z toho bude ta predavacka je riadna krava no to tak ked zo spodiny sa stane dama 😠 som jej povedala ze nemam im zaco platit a ze mi da majitela k telefonu tak ja nema z kym, co jednat a este po telefone tak uvidime co bude dalej ☹ co papate aj ja stem 😉

tatolu
24. jún 2009

Emily gulášik 😉
Chytaj, alebo lepšie otvor ústa 😉

emily333
24. jún 2009

babenky prave kukam na markize reflex a davaju tam chore dievcato ☹ a je to dcera mojho spoluziaka

aadula
24. jún 2009

ach baby vy tu tie gulášiky spomínate, taký dobrý kotlíkový by som si taaak dala 😵

iwusska
24. jún 2009

babulky ale ja som vám nechala, mám doma plný hrniec tak sa núkajte 😉 je tam aj divina, dúfam že nepohrdnete
emily ☹

aadula
24. jún 2009

iwuška Mńamky...a s čím si k tomu štrngneme..k tomu tuším červené vínko ide že? 😀

aadula
24. jún 2009

emily videla som to aj ja...sú tam samé smutné príbehy ☹

iwusska
24. jún 2009

adulka ja som si k tomu dala včera jedno pivko a potom som abstinovala, robila som šoféra 😀

emily333
24. jún 2009

mnaam gulasik si daam 😉 vinko este chladim aby som vam uliala za janka 😉

iwusska
24. jún 2009

emily tak máme na výber....a ešte sme k tomu mali také teplé pagáče so slaninkou, neviem ako sa to správne volá 😀 ale chutí to skvelo

tatolu
24. jún 2009

ja vám začínam nalievať za titul 😉 a za môjho MM - je Ján a veru už chodí len tak-tak. A to bol doma. No prišiel akýsi sused aj on je Ján a potom sa ten môj išiel s ním ešte raz dohodnúť, no tak tak to vyzerá 😠

tatolu
24. jún 2009

no ale ja idem na hodinový pokec cez telefón.
Maminka je zvädavá ako to bolo. A vlastne som jej ani nevravela, že mi posunuli deň D, aby sa nestresovala 😉
Iba z pred školy som zavolala, že už mám po.
Takže príjemné posedenie 😉

emily333
24. jún 2009

no tatolu to poznam 😀 ta aj mi sa dnes zchlastame 😀

hasleerka
24. jún 2009

pekný večer fešandy ... tak tatolu hned na úvod srdečné blahoželanie, tak si nám neurobila hanbu ... ked už budeš behať po tom slovensku tak zájdi aj do PB, vymeníme mobily a dohodneme sa

emily ako tá reklamácia?

marcela79
24. jún 2009

Ahojte krásavice, ako som čítala, mali ste fajn dník... 😉 Emily Jankovi posielam veľkú pusu i ja........ 😉 Tatolu, tebe gratulujem s celého srdiečka, a prajem veľa šťastia do ďalšieho štúdia... a samozrejme i na potulky po Slovensku... 😀 Ivuš, tak včera si bola v nevýhode... však? Ináč, moja švagrinká mala dnes promócie, a červený diplomik... 😵

emily333
24. jún 2009

hasli pislala som ze som tam nechala botasky tak uvidim co bude dalej 😠

aadula
24. jún 2009

marcelka..ahoj..tak to je iná frajerka 😵

hašli a ty do Levíc na dolniaky neprídeš?..malý výletík 😀

emily333
24. jún 2009

janko dakuje a je dnes riadne vymucinkovany od vas 😵 aj moja svagrina ma od vcera B.c 😉