Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
29. jan 2010

dobré ránko 😉 neviem koľko je stupňov..ale von sa mi teda nechce 😝 Idem mrknúť do práce 😀 tak vám prajem pekný deň..a nech v BA sniežik ostane a netopí sa 😉

slonisko
29. jan 2010

Krasne ranko.u nas je nasnežene a mraz.je tu krasne

tatolu
29. jan 2010

Dobré ránko 😉
U nás je snehu dosť. Včera som si iba vyzametala nejaké cestičky (k peci a k vedlajšiemu dome, kde máme špajz). Mm odhádzal niečo dnes.
Stále sme chorí, všetci kašlú ako starí chlapi a majú soplíky, takže zas ostaneme doma. 😔

andreah70
29. jan 2010

krásne zasnežené ránko 🙂

u nás zatiaľ -4 st. dúfam že to vydrží a sneh sa nezačne topiť 🙂

hasleerka
29. jan 2010

dobré ránko sneží stále ... boli sme s Miškou zakutrané pod perinou a mojkali sa, ani sa nám z postele nechcelo ... materská by mohla byť aj do štyroch rokov....

slonisko
29. jan 2010

hasli ved je do 6 tich ale neplatena 😀 ja som hore od dvoch mala vstavala o 6tej

jalao
29. jan 2010

Ahoj, Sloni...po dlhej dobe ta tu vidim.
Dobre ranko aj ostatnym zasnezenym zienkam.. Hasli, ja keby som mohla, som pod perinou este teraz...ale museli sme odhrabat iglu...nasli sme pod nim auto a vsetci vyrazili z domu.. 😀 😀 😀

slonisko
29. jan 2010

ahoj jalao ako sa mas

jalao
29. jan 2010

no v tempe...to vies... Ale som rada, ze je piatok,dnes je vysvedcko, dcera dobre, syn nic moc 😒, a s mm vecer ideme na ples, tak si objedname radlicu a vyrazime 😀 😀 Co si mala s rukou?

cica13
29. jan 2010

Dobre ranko, u nas uz od vcera nesnezi a momentalne mam na balkone +1st. ☹ ☹ ☹

slonisko
29. jan 2010

cicušik dobre ranko-
jalao mam zlomenu v ramene

jalao
29. jan 2010

Cica, tu snezi jak besne...a aj riadny ficak k tomu... 😒
Sloni, co si spadla? Aj moja mamina to kedysi mala a dali jej tam potom aj srobik 😉 Po pol roku jej ho ale vybrali a funguje dobre, nechce ani so zaclonami nikdy pomoct, hoci sa jej nukame, lebo nevydrzi tu ruku dlho drzat vysoko.. 🙂

slonisko
29. jan 2010

aj mna čaka srob spadla som doma na koberci

hasleerka
29. jan 2010

Kati viem že je neplatená, len to by som nemohla dávať Mišku do škôlky ani len na štyri hodiny a ona zase chce chodiť

jalao no že si aj nakukla??? a kde ideš na ples???

jalao
29. jan 2010

tak skore uzdravenie!! nech si coskoro fit! 😉 😉 😉

emily333
29. jan 2010

ahojte no aj u nas este trosku snehuje a cesty su v hroznom stave 😠 ale astastlivo som dosla domkou bola som pre Jankove vysvecko aj babine pre lieky a hajde domkou 😵

lilu18
29. jan 2010

konecneeeeeeeeeee..ze ide mk..tak cauko..mame prsicka s ryzou.A dalej asi mame teplotku ☹ ,nic nezjedla len mrnky mrnky a uz aj spi a daka teplejsia je ☹ ..To akurat teraz ked ma ist do MS ☹ ☹ ☹

lilu18
29. jan 2010

ahoj emily..janko uz ma vysvecko?sikulka

iwusska
29. jan 2010

lilusik co to citam, mas chorobku? ☹ tak posielam velikansky cmuk aby ste sa z toho rychlo dostali 🤐 🤐 🤐

lilu18
29. jan 2010

iwus..no neviem ci ozaj len sa mi nezda uz o 11 zaspala a sama sa pytala haji 😢 ani nepapala

tatolu
29. jan 2010

Vivke skoré uzdravenie 😔

lilu18
29. jan 2010

inak co noveho?kym este ide mk,nech povyzvedam 😀

slonisko
29. jan 2010

lilu malej skore uzdravenie 🙂

emily333
29. jan 2010

lilu a ja čitam psička ma hned prebralo 😀 Vibke skore uzdravenie cmuk

lilu18
29. jan 2010

emily..no tedaaa..by som nezjedla ,i ked niekde niekto aj to ☹

diky babenky..snad sa z toho vyspi

jalao
29. jan 2010

hasli, ak si este tam....dnes ma priemyslovka, tak sme sa nechali nahovorit...aj sa tesim, aj by som rada doma v klude na gauci radsej zostala...a spala a spala...ale sak na dochodku sa este naspim dost 😀 😀 😀 😀
vivka od Lilus ma cez vikend asi po sanici 😒 , ako aj moja mala...tak kasle uz tyzden ☹ Tak nech sa cim skor ti drobci vyliecia... 😉

slonisko
29. jan 2010

jalao prijemnu zabavu 🙂

iwusska
29. jan 2010

Kacenka aku mas peknu ikonku 😀

slonisko
29. jan 2010

jej aj ty Iwuška 😀

iwusska
29. jan 2010

Ja som sa uz dala na Valentinsku nôtu 😀