Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
1. feb 2010

ahojte, adi tak potom som Paťku dobre identifikovala 😀

Aj ja sa pripájam ku gratulácii Táničke 😵 😵 😵

Renka aj mm tak balí 😀 hlavne niečo tekuté na seba, aby zima nebola 😀 😀 😀 prajem vám krásnu lyžovačku, ja si ešte počkám dva a pol týždňa a pofičíme aj my 🙂

aadula
1. feb 2010

skoro som zabudla: aj ja prajem Táničke všetko najlepšie 😉

andreah70
1. feb 2010

Reni ďakujem za Niku 🙂 tušim si listovala v kalendári 😀 😀 ale správne aby si na nikoho nezabudla 😀

aadula
1. feb 2010

andy, cez jarné prázdniny idete na lyžovačku?

andreah70
1. feb 2010

adi ideme v piatok 19 /berem deti zo školy/ do stredy 🙂

renka9
autor
1. feb 2010

adulik 😀 😀 😀 😀 , sa rehocem, citam kristinke, co si pisala 😀 😀 😀 ...ona vcera to iste...mamiiii a co jej mam este napisat 😀 😀 , tak adulka, to sme si vlastne pisali my dve, oni len tukali 😀 😀 😀

andy ja som mala zle nastaveny kalendar, tak som kuk, do nho 😉

bodka13
1. feb 2010

tak babulky nalievam (_) (_) (_) (_) (_) (_) ..... dnes má Davidko 7 rokov,a mne to pripadá akoby
sa včera narodil 😕 😀 😀 😀 ...ten čas strašne rýchlo letí 😒

a ako tak pozerám,veď my budeme popíjať tento týždeň viackrát 😵 😵 😵

zuzadlo
1. feb 2010

tusim som ako ta vinna muska 😀 -tu sa ulieva,tak bodecka na zdravie a vsetko najlepsie davidkovi 🙂 cmuk

andreah70
1. feb 2010

Bodka 😕 na Davidka som zabudla, teda keby kočky nepísali ja by som zabudla aj na Táničku 😀

Davidkovi všetko, všetko najlepšie nech sa mu darí v škole a nech je šťastný a zdravý 😵 😵 😵 😵

(_) čin, čin

bodka13
1. feb 2010

ďakujeme 😵 😵

zuzi ty máš asi taký citlivý nos alebo to cítiš v kostiach ? 😀 😀 😀

aadula
1. feb 2010

renka, presne som Paťke hovorila..určite sa aj ona maminy pýta 😀 😀 😀 , ale dnes tuším na skype písali..a to som doma nebola 🙂 ale Paťa dnes mala iné starosti...ju zavolal jeden chalan na zápas /hokejista/ čo sa jej páči 😝 , tak bola fandiť 😅

bodečka Davidkovi všetúúúúúčko najlepšie prajem veľa veľa zdavíčka a jednotiek 😵 😵 😵

a teda na zdravie 😉

bodka13
1. feb 2010

teda 😕 našej Paťulke sa páči hokejista 😉

ďakujeme Adulka

renka9
autor
1. feb 2010

bodecka, Davidkovi vsetko naj, naj naj, cmuuuuk, nech sa mu dari v skole 🙂
ja sa tu dnes tusim opijem 😀

renka9
autor
1. feb 2010

na buduci tyzdem ma narodky nas maly chrobacik, bude mat 4 roky 😅

bodka13
1. feb 2010

ďakujeme 🙂

Renka ...ani sa to nezdá a už je to rok čo išla do škôlky a ty späť do roboty 😕

zuzadlo
1. feb 2010

bodecka ,citim to v kostiach 🙂 ,to asi preto, ze som sa dnes dobre natiahla rano ,ked som isla do prace,tusim budem mat telo samu modrinu ☹

aadula
1. feb 2010

renka aj ja si to pamatám..aká si bola nešťasná z nástupu 😉 ...vtedy som sa k vám pridala 😀 kočka je to už veľká 🙂

bodečka...oni sú športovo /hokej, plávanie, volejba/ jazyková škola... 😝 ale si predstav..hokejista a mal jednotku zo SJ 😀

bodka13
1. feb 2010

☹ Zuzi musíš si obuť nejaké protišmykové čižmičky

cica13
1. feb 2010

Tusim idem v najlepsom 😀 😀 😀 😀 nastavujem na uliatie (__) 😝

Davidkovi krasne narodeninky, vela, vela zdravicka, vela dobrych kamaratov a v skole vela uspechov!!! Cmuk!

zuzadlo
1. feb 2010

no tie som aj mala,ale ked je cisty lad a truba si to nevsimnem 🙂

emily333
1. feb 2010

aj ja blahozelam Davikdkovi vesetko najlepsie k narodeninamm cmuk 😵

renka9
autor
1. feb 2010

babule, to si fakt pametate, ked isla do skolky??? 😕 😕 😕 ...ano, mala som traumu z toho ze idem do roboty, nechcelo sa mi, a teraz som tam celkom rada 🙂

emily333
1. feb 2010

no ked nam to niekto pripomenie tak vieme 😀

bodka13
1. feb 2010

ďakujeme 😵 😵 😵 ...no vypite nech nalejem druhé kolo 😉 😀 😀 😀 (_) (_) (_) (_) (_) (_).....

renka9
autor
1. feb 2010

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

tu som to nasla ako isla mala do skolky 😀 😀 , a paci sa mi co tam pise lilu 😀 , tak uz aj na teba prislo...teda na malu, aj z vas budu skolkarky 😉 😉 😉

emily333
1. feb 2010

bodka ja pijem len odbehujem tak cin cin 😵

zuzadlo
1. feb 2010

no tak na zdravie 😉

zuzadlo
1. feb 2010

zase mi strajkuje kon 😠 ,papa

emily333
1. feb 2010

babenky dobruuu rano skola tak pa pa 😉

tatolu
1. feb 2010

Bodka Davidkovi všetučko najlepšie k narodkám 😉

Samozrejme ďakujem za tú moju princeznú 😵

Lilu ako čítam, tak varecha ala-tatolu na poobedný spánok zaberá 😉. U nás už nezaberá nič 😒Všetky si zrušili poobedný spánok.

Pekný večer a odchádzam, lebo ma čakajú posledné strany učiva a zajtra sa pôjdem dať vyskúšať, alebo to pôjdem vyskúšať, či vydá 😕 😀 😀 😀