Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
4. feb 2010

Lilusik...Vivi je aka chutnucka..... 😲 😲 😲 a ku pjeknu skolku mate 🙂

netmona
4. feb 2010

ahojte,,,,
lilu,,,pekne foto s maškarného,,my máme na budús. týž....
ináč už makam po 3 a pol. roku...je to o život, som unavena jak ovado,,ale to je všetko len o zvyku

emily333
4. feb 2010

doteraz sme mali navstevu kamos zasiel lebo svoju drahu ma na nocnej a bol zvedavy co robime ☹ idek kuk foto a hajde do hajan

bodka13
4. feb 2010

😵 😵 😵 všetko najlepšie Veronike k meninám 😵 😵 😵

...idem si vás prečítať 😉

netmona
4. feb 2010

jaj,,emily ,,my tiež včera navštevu,,trochu nevhod lebo som spala na nohách,,ale už musím chodiť skôr spať,

lilu18
4. feb 2010

diky..za vivku..mala masku co dum dal 😀

netmona
4. feb 2010

bodka ..moja mama a sestra veronika a ja úplne zabudla na to 😒 ,,no zajtra zavolám

lilu18
4. feb 2010

vivka placka ☹ asi sa rozlucim ☹

netmona
4. feb 2010

lilu,,aj miško včera v noci plakal,,ani neviem prečo,,a tak som sa nevyspala vôbec

netmona
4. feb 2010

dobrú noc 😔

andreah70
4. feb 2010

lilu Vivka je zlatunká a tie šibalské očká 😵 😵 😵

Bodka dík odovzdám až zajtra už spí, dnes bola totálne zničená ráno išla na nultú a školu mala do 15,30 od 16,00 tréning do 18,00 a potom ešte regenerácia 😝

lilu18
4. feb 2010

netmona ..niekedy sa jej sniva a nevie si to dat do kopy ze je to len sen a teraz ma vela zazitkov..no uz chvilku spinka

andy dik.za nu

emily333
4. feb 2010

veru vivka je rozkošnučka ako cukriček 😉 božinku aj ja som mala copanky a mašle vo vlasoch 😵

hasleerka
4. feb 2010

Vivka je zlatučká cmuk 😵

lilu18
4. feb 2010

emily 😀 si pamatas?ja uz nie 😀 mala mat copiky ako Pipina ale ma kratke vlasky

bodka13
4. feb 2010

Lilu...krásne fotečky 😵 😵 😵 a Vivi aká podarená 😉

Andy...to mala Veronika dnes riadny zaberák 😒

andreah70
4. feb 2010

však na záver mala rege /sauna + masáž/ takže by mala byť zregenerovaná 😀 ale to ju vždy viac unaví ako tréning 😀 ale hovorila že mala pekného maséra 😀

andreah70
4. feb 2010

dobrú noc 😔

hasleerka
5. feb 2010

dobré ráno priatelia, vybehnime na polia, čaká nás krásny deň!!! ... kávička, kto sa pridá 😵

hasleerka
5. feb 2010

som vám zabudla povedať že som teraz dáka spokojná, ako som vyčistila tú strašnú pleseň na stene, prestali mi toľko rosiť okná, musel byť z toho strašne vlhký byt ... no klop klop až to nezarieknem

zuzadlo
5. feb 2010

bre ranko 🙂

lilu vivka je bozska 🙂

hasli,to ma tesi,len nech si spokojna a ta plesen nech sa uz neukazuje 😉

idem makat,pracka sa uz vrti 🙂

tatolu
5. feb 2010

Ahojte vospolok.
Hasli, ak si ju tak skoro zlikvidovala, tak nebola stará 😉 si myslím 😔 . Takže hádam dievčatám nebude nič 🙂

Idem pozrieť fotečky Vivky 😉

tatolu
5. feb 2010

Jéj Vivka je zlatá 😵 a zdá sa mi, že je tam šťastná 😵 😵 😵

hasleerka
5. feb 2010

tatolu podla mňa tam bola dlho lebo jej tam bolo moooooooc, už sa chytala aj na sololit vzadu na skrinke, vlastne podla toho som zistila že je tam ... ale minula som celé savo na nu,

tatolu
5. feb 2010

😠
No teraz už ozaj iba dúfať, že nič nechytili 😔

hasleerka
5. feb 2010

tak veru tatolu, len dúfať ... včera som s bavila so susedou ony dokonca pri plesni aj spávali, zatial nevidím žeby mali nejaké účinky na nich ... ja som rada že moje nespali ... a zase druhý sused mi zahlásil že baktérie plesne sú všade, len niekde začne pučať ak má podmienky a inde nie ... 😠

hasleerka
5. feb 2010

a my čo robíme na druhej strane ... iwus, cica, bodka ani ste sem nenakukli 😠

bodka13
5. feb 2010

nakukli moja,nakukli 😀 😀 😀 ale nič nenapísali 😔
...ujo Bodko chodí do Martina

iwusska
5. feb 2010

ja tu kukam uz od osmej rana 😀

cica13
5. feb 2010

aj ja tu kukaaaaam 😀 😀 😀 😀 😀