Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

vodnarky
4. sep 2011

@terez34 -aj nasa uz chodi do skolky.. 😵 prvy tyzden uz ma za sebou a musim povedat,ze to zvlada uplne suprovo!! 😎 ..tak uvidime ako to pojde dalej,kedze je tam aj ta jazykova bariera.. 😉 drzim palceky Marianke.. 🙂

marianka79
8. sep 2011

ahojte baby v trnave je jarmooooook prídite na burcák a cigánsku ja vyrazím zajtra vlastne dnes 😉

marianka79
11. sep 2011

@vodnarky a tvoja dcérka rozpráva slovensky ked tá jazyková bariéra? 😕 inak na deti sa to lepšie lepí tá reč

pato ten už sám chodí zo školy a pešo 😝 lebo autobus nejde žiaden no čo už má zo sebou mobil a hned ako končí mi volá tak to funguje cesta pešo...cca45min. tak má poriadnu prechádzku ale cestou si kupi nejakú zmrzku takže tak 🙂

marianka79
11. sep 2011

@terez34 a ty ako cica? 😉

vodnarky
11. sep 2011

@marianka79 -Ahojky.. 🙂
aj ja priletim na jarmok do Bratislavy.. 😎 uz sa straaaasne tesiiim.. 😵 😀
inak ano..ona hovori po slovensky..anglicky vie len ten najnutnejsi zaklad,ako vypytat sa na zachod,pozdravit,podakovat,povedat,ked je smedna,alebo hladna.. 😉 ale ucitelky mi vraveli,ze si nemam s tym robit starosti,ze su tam aj deti,co nemaju ani ten zaklad..ze je to otazka par mesiacou,ked zacnu komunikovat v cudzej reci..tak uvidime,ako to bude zvladat nasa slecna.. 🙂
to ma teda riadnu prechadzku Patko.. 😕 ale je to urcite zdravsie,ako cestovat autobusom.. 😉 ..no ten bude mat inu kondicku!!! 😎 😉 😀zachvylku,aby si popri nom korcule musela pouzivat..😉

marianka79
11. sep 2011

@vodnarky no kondičku 😀 furt bedáka aby som pre neho išla a minule začalo liat tak mi zavolal nech pre neho prídem ešte som driemala po nočnej ale šla som nenehám ho zmoknút nemal ani dáždnik ani pršiplášt

a dcérka sa naučí to je jasné ja by som chcela patka zobrat do anglicka na dovolenku alebo nejaký poznávací zájazd nech aj on počuje anglinu lebo ho velmi baví a aj mna skúša 😅 nech mu to len ide a včera zahlásil že sa teší na Chémiu no uvidíme 😀 a v blave je jarmok? a kedy? a kde presne?

vodnarky
11. sep 2011

@marianka79 -teraz bedaka,ale uvidis,ked si zvykne..jasne,ze zas chudatenko nemusi chodit 45 min po dazdi...este by prechladol a to by potom uz bolo horsie..
super,ze ho bavi ucenie..nech mu to len tak zostane aj v puberte.. 😉 😀 a ze sa tesi na chemiu??? 😕 tak toto bol predmet,ktory som vobec nemusela..mozno mas doma buduceho chemika..?? 😎 😉 😀
my mame hody u nas v Dubravke 23-24-25.9 a potom o tyzden v Karlovke..tak by to malo byt.. 😉

marianka79
14. sep 2011

moj synáčik mi každý den pekne hned po škole volá že skončili a ide domov 🙂 dnes ma čaká dlhá šichta až 15 hodín nočnej tak nech už je ráno 😒

marianka79
14. sep 2011

inak dnes sa mi snívalo že som bola v anglicku a bol tam sneh he 😅 že by som tam šla?

marianka79
19. sep 2011

baby a čože s vami ste pospali alebo sa ukladáte na zimný spánok????

janka1874
20. sep 2011

@marianka79 ja sa o chvíľu asi aj uložím lebo toto počasie je ideálne na spánok 😀 😀 😀 😀

marianka79
1. okt 2011

ahojte vy medvedice zobudte sa zo spánku aký ste mali den??? ja super ráno prechádzka so psom konečne som si kupila tenisky hurááááá 🙂 1,5hod na korčuliach a ešte som navštívila vynovené tesco dnes som bola len na ryži a zelenine až teraz večer som trošička zhrešila pudingom ale to fuk mala som pohybu habakuk 🙂 ...... 😝 ..nedalo sa mu odolat 😝 píííííííííšte sem už niečo

marianka79
1. okt 2011

@vodnarky si ešte na slovensku???

vodnarky
2. okt 2011

@marianka79 -hej este sme.....teda uziiivame si to tu naplno toto oktobrove leto!!! 😎 😀 😉

anett9
3. okt 2011

september sa fakt vydaril,krásne počasie 🙂 🙂 🙂 vonku leto,v kalendári jeseň a v hypermarketoch vianočný tovar 😀 😀 😀 😀

marianka79
3. okt 2011

moj syn sa práve učí o anektodách bože ja kukám že čo mi to tu trepe kuknem do zošita a to anekdota 😀

marianka79
3. okt 2011

@anett9 to pre ludí ktorí chcú mat pred vianocami pokoj ale fakt je to skoro šak to už pomaly ani stromček nemusíme odzdobovat budeme ho mat celý rok 🙄 a to potom deti nebudú mat žiadnu radost ked už teraz na to kukajú to my sme si inak užili vianoce mandarinky sme mali len vtedy a to sme jak kobylky ich spásali teraz sa s nimi v škole hádžu 😖

marianka79
19. okt 2011

baby nám idú v robote merat či čo robit farbocit ..............to sú dilinovci ved my nepracujeme s farebnými vecami povačšine len tmavé veci keby nám aspon zrak vyšetrili no ale to by polovica ludí asi neprešla a ja medzi nimi 😀

inak ako sa máte? vonku je ešte vcelku fajn ked si predstavím že na začiatku októbra som ešte v kratasoch a tielku behala po vonku to bola sila teda uvidíme či zima bude tuhá len nech neni dlho 🙂

marianka79
19. okt 2011

inak musím sa vám pochválit prihlásila som sa na kurz nechtového dizajnu tak tam idem zajtra druhýkrát robila som nechtíky na umelej ruke ale zajtra mám modelku tak paráda robím to už cca dva roky ale potrebujem papier takže bude so mna akreditovaná nechtová dizajnérka jááj nech len robím už konečne to čo ma baví a nie v tej blbej fabrike 😖

marianka79
19. okt 2011

bože čo to tu všetko premenúvavajú 🙄 😨

diabliq6666
19. okt 2011

pridavam sa🙂

marianka79
30. okt 2011

@diabliq6666 tak ahoj a vitaj

lekynka
31. okt 2011

Tak som tu zas 🙂
Ahojte kočky 🙂
marianka odkial si ?? neurobis nechtiky ???? 😀 😀 😀

marianka79
3. nov 2011

@lekynka ja som z trnavy si daleko zajtra zrovna idem ale je tažko hladat si modelky zatial mám nemala som len raz tak uvidíme čo zajtra spravím 🙂

lekynka
4. nov 2011

No škoda, uz som sa tesila, ze nieco poriesime 😀

marianka79
6. nov 2011

@lekynka spravím na umelej ruke a pošlem ti ich len treba použit nejaké skrutky a vrták aby to dobe držalo na prstoch 😀

lekynka
6. nov 2011

Parada,uz sa tesim 😀 😲 😀

wilagrande
6. nov 2011

ahojte ja cerstva 30tnicka 🙂))

cherry1981
7. nov 2011

ahojte aj aj sa mozem k Vam pridat? Ja som mala 30 v lete tak vari medzi vas uz patrim 🙂 🙂

terez34
7. nov 2011

ahojteee babule ktore ma poznate aj ktore ma nepoznate 😝
vidim ze tu fungujete aj ked zrietka ja tiez vobec nemam cas makam na tri smeny marianka ty vies o com hovorim 😢 ale co si navyberas si rad ze mas robotu malu mam dost casto choru teraz bola tri tyzdne doma zapalene usko a dutiny nemohli sme sa z toho dostat ale dnes uz sla prvy krat do skolky tak dufam ze tam aspon tyzden vydrzi 😕 😕

@marianka79 tak nechtova dizajnerka 😲 skoda ze nebyvas blizsie moja dcera by ta urcite vyuzila 😝 tak nech sa dari