Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

maca793
9. jún 2010

no ako vidím tak táto téma je pasé prečo? kde ste všetky? haloooo

končne si nájdem čas na vás a vás tu niet haloooooo 😲

jalao
9. jún 2010

ahojte...no tu v 30ničkach sa úúúplne otočila zostava...všetky zdúchli o súkromnej skupiny?? pár týždňov sa tu človek neukáže a toto... 😎 Tak vás všetky pozdravujem! 🙂 Maca, zatiaľ nie sme pasééé, neboj!

marianka79
20. jún 2010

tu to tuším vymrelo cicky ☹

jalao
20. jún 2010

no tridsiatničky, stále nikto nič??? 😒 Marianka79, aspon ty sa ukáž 😎

marianka79
20. jún 2010

ukazala som sa ale uz vsetky hajate 😉

vodnarky
22. jún 2010

zdraviiiim vas maminky.. 😀 ..
dlho som tu nebola,mala som skusky a potom sme este malovali cely dom..tak som mala toho dost,ze vecer som bola rada,ze som a ked som si lahla na gauc,tak sa mi ani palcom na nohe nechcelo pohnut.. 😉
a inak ako sa mate?? 😎

marianka79
22. jún 2010

ahoj ja sa mam super

vodnarky
22. jún 2010

ani by simi neverila marianka ake tu v irsku mame leto..jednoducho kraaaaaasne... 😎 😎 😎
iiiri sa s toho nevedia spametat..a nas cudzincou to len tesi.. 😀 😀 😀
ked to takto pojde dalej,mozu zacat stavat kupaliska... 😉

marianka79
22. jún 2010

@vodnarky tak to ideeeeem do irska lebo tu je spatno

vodnarky
23. jún 2010

marianka-juuuuj,budem sa tesit.. 😀 ..dame kafiiicko.. 😎

vodnarky
23. jún 2010

zanu-donde estas??? (kde si ??) 😅 😉

marianka79
1. júl 2010

ahojte kde ste kto??? 😕 to ste všetky v SS? 😒

vodnarky
6. júl 2010

marianka-uzivame si pocasicko... 😎

marianka79
6. júl 2010

@vodnarky ale to i ja si uzivam 😎 🙂 veru konecne teplucko a konecne aj na dovolenku idem dalej ako len na slovensku............ Tak sa tesim a aj patko 😵 😝 😎 ale popri tomu si aj na kona najdem cas 😉 tak papa

marianka79
6. júl 2010

@vodnarky a kolko je tam u vas stupnov???

vodnarky
6. júl 2010

@marianka79
dnes sme to mali skarede,ale inak je tu okolo tych 22-25 stupnou..je to fajn.lebo neni zima,ale ani dusno..tak fajne a aj opalovat sa da.. 😎 😉
tak si to teda pekne uzite na tej dovolenke.. 😀 ...to my tento rok nic.. 🙄 ..ale zasa sme si spravili inu radost..kupili sme si auticko.. 😀 😉 ..tak to tento rok prezijeme aj bez dovolenky.. 😵

vodnarky
8. júl 2010

ahojte.. 😀
nikdo-nikde?? 😅 pekne si to uzivate.. 😉

marianka79
20. júl 2010

aha čo som našla 😀 😀 😎 😎 😝 😝 😵 😵 😅 😅 http://zena.atlas.sk/31-rocne-zeny-su-vraj-najk...

jalao
21. júl 2010

@marianka79 tak to celkom suhlasim 😎 😎 😎 , uz mas po dovolenke? my uz - ZIAL, ano ☹ A kam sa podeli vsetky babule z tejto temy? vsetky sa nechali zamknut v ss? 🙂

marianka79
21. júl 2010

@jalao ahoj idem teraz v piatok sa teším len patko má angínu tak sa lieči ☹

marianka79
21. júl 2010

@jalao a ako bolo na dovče? kde ste boli? 😎

jalao
21. júl 2010

ahoj, my sme boli v chorvatsku - to je taka overena tutovka, ze ta nesklame ani more, ani plaza. My sme boli na ostrove Vir, bolo tam pomerne pekne, ale plazu sme si hladali, kym sme nasli taku, co nam vyhovovala. to je zase vyhoda, ze sme boli autom. 🙂 A s tou anginou, to som uz tiez kedysi prezila...sli sme s liekmi do tej horucavy, ale decka to zvladnu a more povazujem za najidealnejsieho liecitela...a do piatku sa ti da maly dokopy, neboj. 🙂
Vy idete kam?

marianka79
21. júl 2010

@jalao ahoj my ideme na ostrov brač mesto supetar ideme autobusom patko tu drví playstation tak to nie je až také hrozné ale lieky berem
a ako si to zvládla s tromi detmi? 😵

jalao
21. júl 2010

@marianka79 no normalne!! 😀 Ako aj doma...tretina dovolenky za sporakom 😝 😝 😝
Ale boli sme 20 clenna partia 5 aut, takze nalada bola skoro stale super 🙂 Decka sa vyblaznili, rodicia tiez, bola aj telka, ked bola nejaka kriza a inak fakt dobre. Skoda jedine, ze som nemala nejaku kucharku so sebou (myslim zivu 😀 😀 😀 ) Lebo v nasej rodine to nefunguje, ze "sak v teple vobec nechuti jest" 😎
Brac je krasny, nebola som tam nazivo, ale znami chodili do Supetaru x rokov jak na klavir 😀

marianka79
21. júl 2010

@jalao čóóó varit na dovolenke? 😕 no tak to ja patrím medzi takých že nechutí cez dovolenku jest maximálne jedno jedlo denne a potom len sprostosti 😝 a išli ste na blind? alebo cez cestovku?

odettes
21. júl 2010

Snazite sa o babetko?
Na nasich strankach najdete vela zaujimavych produktov, ktore by Vam mohli vo Vasom snazeni pomoct.
Kliknite a presvedcte sa 😉
www.otehotnenie.sk

marianka79
23. júl 2010

ahojtéééé tak už len 10 hodín do odchodu na dovču a zajtra dobijeme ostrov Brač hurááááá 😎 😎 😎 snád sa nevyplnia prognózy počasia a bude slniečko 😖

jalao
23. júl 2010

ahoj @marianka79 , maj sa tam pekne, pozdravuj more!! 🙂 🙂 , neboj, pocasie sa este aj 2x zmeni, s tym sa dopredu nezatazuj. Uzite si to (s klimou aj bez klimy... 🙄 🙄 , ako sa pise v teme) Ja sa tam radsej nevyjadrujem, lebo by som sa isto nechala uniest a napisala, co by sa ostatnym nepacilo, ktore NEMOZU bez klimy vobec EXISTOVAT ...och jooj.

marianka79
23. júl 2010

@jalao 😀 😀 😉 Ja teraz jazdím na maminom aute a to je bez klímy 😉 😉 a dakujem velmi pekne 🙂 na počasko nemyslím a keby aj pršalo beriem karty my sa už nejak zabavíme 😎 😉 😀 😝

vodnarky
27. júl 2010

@marianka79
zdraviiim.. 😀 ..to s tymi zenami..suhlasiiiim... 😉 ..sme fakt coraz krajsie a krajsie.. 😉 😎 😀