Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

janca13
8. okt 2010

@marianka79 joj to by som si aj ja tak chcela pospať aby ma nič nezobudilo 😅 ale ten môj štuplík je aj 5x za noc na ciciku 😝

janca13
8. okt 2010

@marianka79 hmmm ten štuplík je Nina nie MM 😀 😀 😀 aby nedošlo k omylu a nezávideli ste mi 😀 😀 😎

janca13
8. okt 2010

@vodnarky ty kokos to ja som všetko odkladala ako škrečok 😝 😀 😀 a minulé vianoce Lucka vybrala z pod postele hračku a dala ju Nine pod stromček že ved ona aj tak tomu nerozumie 😀 😀 😀 a včera v správach hovorili,že má byť najchladneišia zima za posledných 1000 rokov 😝 😝Tak uvidíme.

vodnarky
8. okt 2010

ahojte... 😀

@janca13 - 😀 😀 😀 ...ale je v noci u vas veselo......... 😉 😉 😉 😀
a to kde si to vsetko skladovala???lebo my uz mame aj povalu plnu do prasknutia...vianocne ozdoby a raaaarohy...
a ze najchladnejsia zima za poslednych tisic rokov???tak to budeme jak v rusku.... 😅 ....

vodnarky
8. okt 2010

@janca13 -Lucka aka zlata....ze ona tomu ajtak nerozumie.... 😀 😀 😀

janca13
8. okt 2010

@vodnarky no drobnosti skladujem v posteli a v šatníku no a väčšie kusy ako kočiar domček pre barbie a pod.u svokra.Vieš u nás sa hračky a veci dedia a mne je to ľúto dať preč a vidíš oplatilo sa škrečkovať 😀 😅 Kočiarik a domček máme ešte po neteri a tá má už 25 rokov,takže možno sa zídu tie veci aj jej.

jalao
10. okt 2010

ahojte, nevládzem vás teraz dočítavať všetko, Vodnarka, vitaj medzi nami back, dnes sme boli na riadnej túre, naháňam deti do pyžám...zajtra sa ozvem o víkende, čaute a píšte. 😉 😉 😉

vodnarky
11. okt 2010

dobreeeee raaaanko vsetkyyym.... 😀
a kdeze su tie ranne vtacata????? 😕 ...... 😉

janca13
11. okt 2010

@vodnarky no tu som no ale môj drobček už má alergiu na to,ked ma vidí sadať za pc tak môžem písať až ked hajka 😝 no vlastne má obdobie ked mi nedovolí robiť nič ked je hore musím sa venovať jej no ale čo už.Má strašne rada knižočky a to mala aj Lucka ona sa asi do 3 rokov ani nevedela sama hrať,ja som jej stále musela čítať 😝 😝 To už ked som ju zazrela ako nesie knihy pod pazuchou a hovorí mamina čivky 😝 😝 😝 mi vlasy stáli!!!! Dúfam že ma to čaká zas 😝 Ale Lucka číta aj teraz rada.Aké máte počasíčko?My ráno brrrrrrrrr ale potom 😎 😎 😎

janca13
11. okt 2010

@jalao no moja teraz by sa aj mne zišla riadna túra už 2 víkendy sa napchávam čo mali baby narodeniny tak dúfam,že počasie ešte vydrží a na budúci víkend chceme ísť aj my niekam pozrieť.Asi do Zuberca.Lucka tam bola zo školy v tej drevenej dedinke a hovorila že je tam krásne tak pôjdeme asi tam 😎

vodnarky
11. okt 2010

@janca13 -no,to nase sidlo,ked ma vidi za pc,tak si mi sadne na kolena a uz napr.taky macko-usko musi bezat v plnom prude.... 😀 ..ona nema moc rada,ked jej chceme citat..nedokaze este pekne obsediet a pocuvat nejaku rozpravocku..bud odide a sak maminka citaj si dalej...alebo mi rovno zoberie tu knizku a je po citani...snad az neskor to pride...teraz si ich radcej pozrie..
inak jak som bola na slovensku,tak pocasie tam bolo veru otrasne.. 😝 😠 ...to tu je teplejsie..a aj teraz... 😎 😉 ..

marika1977
11. okt 2010

@vodnarky asi neprejde 😉 ja mojim necitam..nie ze by som nechcela,prave ze chcela ale trpezlivo pocuvat,to bol u nich neznami pojem..koncievalo to tak ze mi zacali skakat do reci a rozpravku si sami dorozpravali a potom som pre zmenu musela pocuvat ja 😀 😀 na mensiu platia len kratke a vymyslene..tj,co ma napadne to poviem a kde tu si ju dovymysla ona sama 😀 co uz,moje deti niesu take ako tie z filmov 😀 😀 😀

vodnarky
11. okt 2010

@marika1977 - 😀 😀 😀 ..mas na mysli tie dokonale deticky z hollywoodskych filmou????aj my mame od nich veeeeelmi daleko.... 😉 😉 😉 a s tym obdobim vzdoru,co teraz prezivame,tak este dalej.... 😀

janca13
11. okt 2010

....ale ved to ani moja by neobsedela keby jej čítam to čo tam píšu to jej zatiaľ tak že kačička kač kač a cica má loptičku gol a kde ma NInkka gol? a pod. 😝 😝 ale ona sa mi doteraz prehrala aj sama dosť dlho a teraz ked chcem aj uvariť tak jej vyhádžem pol kuchynskej linky aby sa zabavila 😝len sa obávam,že ked to takto pôjde dalej tak skončíme pri mixéri len dúfam,že ho nebudem musieť zapnúť 😅 Ale Lucka ked mala tak 3-4 roky už pekne počúvala celé rozprávky a nedaj bože aby som niečo vynechala už mi aj hovorila a mamina to a to si zabudla 😝

marika1977
11. okt 2010

@vodnarky
@janca13 ano,mala som na mysli tie...sak v inych filmoch niesu taky suprovi rodicia a take perfis deti... 😀 tak to ta tvoja starsia veelmi pekme pocuva rozpravky...o takom ja len snivat mozem ale kazde dieta je ine...moje asi radsej fantaziruju ako si predstavuju to,o com im hovorim 🙂

vodnarky
11. okt 2010

@janca13 - 😀 😀 😀 .....tak vy si to vaaaaalcite v kuchyni?????? 😀 😀 😀 ...to my zas v obyvacke z dvd-ckami...normalne sme jej museli vyhradit take,ktore uz "nechceme"pozerat.... 😉

vodnarky
12. okt 2010

dobreeee raaaanko.... 😀
nikdo-nikde???? 😕
ok...tak neskor... 😉

janca13
12. okt 2010

Ahojte tak už sa hlásim 😎 drobček konečne spinká a dnes som stihla aj navariť ked bola hore takže super.No ale o chvíľu dofrčí staršia domov,lebo dnes majú len 4 hod.tak žiaden oddych 😝Juj baby a kávu som si zabudla zaliať !!!
@marika1977 ale niekedy (teda dosť často mi to liezlo na nervy!!!) 😝 😝 to bolo stále dookola to isté 😝
@vodnarky to ja by som jej tiež najradšej pustila dvd ale ešte je malá a nechcem aby si kazila očka aj ked.....svoj kútik na hranie má v obývačke a tam je tel.pustená v kuse 😝 to je ako droga....ráno sa zobudím a moje prvé kroky vedú k tel.a až potom kúpelňa... 😝

vodnarky
12. okt 2010

@janca13 -tak ja uz mam kaficko zaliate... 😀 ..
inak tieto nove televizory,co su,tak tie uz nekazia oci...takze sa nemusis bat,aj keby pozerala z "2cm-trovej" dialky... 😉

janca13
12. okt 2010

@vodnarky káva zaliata,obed naložený aj ošomraný 😝 😝 😠 neviem čo by jedla....my máme ale ešte ten klasický tel.nie lcd ani plazmu ale má len 6 rokov a tak nám je ho lúto vyhodiť to si kúpil svokor nový a hned nato umrel tak sme si ho zobrali ale chceli by sme nový,

terez34
12. okt 2010

ahojte krasne popoludnie mala spi tak som tu zabludila
@janca13 obed osomrany? a ten moj krpec trochu pochlupala polievku no nic moc ale flasu s kakavkom si vypitat nezabudla mna z toho kakavka raz picne 😒

marika1977
12. okt 2010

@janca13 nevyhodte...pokym sluzi,je dobre 🙂 ved potom posluzi aj v detskej izbe nie 😀 no my y tych starsich tv mame aj 2..orava..len antenu nam odpojili tak teraz pre zmenu nepozerame nic ☹ a cakame na vyplatu,nech si konecne mozeme kupit satelit...a nove tv?tak o tom na tuto dobu len snivat mozem,pri tej fantastickej materskej budem rada ak kazdy dudem mat co dat do hrnca ☹ 😠 ☹

janca13
12. okt 2010

@terez34 ošomrala ho tá staršia tá by jedla len špagety a pizzu 😝 tá mala ked nechce tak ho na mňa vyprskne a hotovo a zavesí sa na cico 😀 no ale smola nazjedli dnes budú mať zajtra

janca13
12. okt 2010

@marika1977 no ved my tiež len snívame 😎 budeš mať tú vyššiu matersku alebo nie?no a v detskej Lucka má ten náš starý ale aj ľutujem,že sme jej ho dali,lebo ide "25"hodín denne a niekedy ma to fakt se..!!! 😠 😠 no a anténu sme aj my pred rokom vymenili za satelit,lebo sme mali stále problémy so signálom

marika1977
12. okt 2010

@janca13 mne podla ich kriterii vychadza ten vyzsi ale neviem,ci to schvalili...nemam antenu som dost mimo 😀 a s toho ze u vas stale ide tv,s toho si tiez nic nerob...u nas to je tak,starsej dojdu kamosky...chichichi checheche...malu vyhodia z detskej a pustia si pesnicky..no co uz,pubisky..a radio europa2 ide niekedy cele dni 😖

marianka79
12. okt 2010

ahojte baby @janca13 toho štuplíka som pochopila 😉 😀 a aký máte sat. ja tiež planujem kupit neviem či skylink alebo niečo iné 😒

marianka79
12. okt 2010

@vodnarky mojho patka knihy bavia od malinka aj teraz si stále kupuje ani neprečíta a kupi si dalšiu tak snad si to neskor prečíta 😝 a teraz jednu vyhral za najkrajšiu helloweensku tekvicu ktoru som ale robila ja 😀 ale p.vych. bola zlatá a poslala diplom aj mne tak máme obaja 😀 ale tá kniha je fakt dobrá patko mi vravel že s nou bude aj spat 😵 je o živočíchoch taký atlas náučný

marianka79
12. okt 2010

@terez34 ahooooj nechaj nech si sama vyberie čo jej chutí to patko velmi lubi chleba ale sám a aj pečivo len také samotné zje ja ho nehám lebo aj ja to tak lubim a tiež velmi lubi kakao a dá si k tomu piškoty ale ryžu doňho nenatlačím tak ked sme mali maso s ryžou on si k tomu dal chleba 🙂 a to pritom rizoto zje ale ryžu s masom e e e e 😖

vodnarky
12. okt 2010

@marianka79 -mozno aj nasej princeznej sa neskor tie knizky zacnu pacit a potom o dalsich par rockov si ich mozno aj precita...alebo ich uz bude citat mojim vnucatkam... 😉 😀
inak nasi maju (satelit)tv magio a su velice spokojny...my tu v irsku mame upc a tiez je to v pohode..akurat teraz menili druzicu,lebo pridali dalsie programy ako tv-doma,joj-plus,film-box...atd....a cakame kedy nam dojdu pretocit parabolu... 😉 ..

marianka79
12. okt 2010

@vodnarky a to magio ako to funguje?